Aqua mánie (22.7. - 21.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Jako obvykle na mé farmě - zvířecí tajemno stojí za starou bačkoru, ale stromově jsou na mě u Severního moře štědří. Po nasazení všech v liště nalezených tajemen výsledek o_O: prehistorická jedle 2x XL a XXL, ořechovec hořký, líska největší, voskovník červený, strom přání, a abych si moc nevyskakoval - mandlovník XXL. Peckáááá 8)...
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak mám hotovo,odehrál jsem 80 her a na oba stonky mě ty perličky dali a ještě mám 20 beden s návnadami :) a času dost.

    [​IMG]
     
  3. 13MAMU

    13MAMU Zelenáč fóra

    Přátelé, kamarádi, kdo mi prozradí, k čemu jsou perly? He?:D:p;)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    [​IMG] xDxDxD
    Před chvílí mi vypadlo 6 perel;) z jedné "sklizně" xDxDxD
     
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám navíc 15 perel.Asi si udělám náramek :p
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  7. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Animace je v háji,ztratila se kolečka,dvakrát restart.Asi to blbne kvůli té nové hře od 14 hod.
     
  8. silou0071

    silou0071 Pisálek fóra

    Halooo, nejde mi to :(
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    na odstranění problému se zmizením bublin se již pracuje.
     
  10. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Tak už nejde nic
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Problém s bublinami je vyřešen a akce by nyní měla fungovat.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  12. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    To je pokus o vtip, že ano. Teď mi to uštědřilo 4 perly k prdu a kolečku. Fakt dobrý humor. A nepotřebujete k tomu ani upozorňovací smajlíky.
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Naposledy jsem si zarybarila a konecne skore tedy je:
    55x marlin, 55x chobotnice, 68x ctverzubec, 45x ploskozubec, 25x humr, 1x makrela a 15 perel navic pro cuniky. Posledni 2 bedny za meduzy uz jsem zamerne neotevirala.
     
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) posledny zaber [​IMG]
    a tymto u mna konci rybarska sezona ;):),na rozlucku som este ziskala 3x tikivybeh trojlistok,kopec sk a sh,takze moje hodnotenie rybolovu je velmi kladne ,za mna spokojnost ;)
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já ještě jednou stihnu vybrat bedny s návnadami. Vedlejší odměny byly někdy až překvapivě štědré. Obecně na prázdniny to asi byla pohodová akce, ale minihra rybaření značně utrpěla.
    Vzhledem k tomu, že jsem vůbec nemínila zúčastnit kvůli nejisté možnosti připojení, ale přiznávám, že i takhle lážo-plážo se toho dalo zvládnout hodně.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také jsem teď ukončila a jdu čekat na další akci xD
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    26 perel navic, no a to nemam zadny velky pocet pokusu... takze jak jsem psal, v prvni casti to nepadalo, pote kdyz byly oba stonky tak z vetsiny merlinu a chobotnic, ted i z plevele... no nejspis aby nekomu nezustal stonek v bubline, ale proc teda zvysujou sanci na perly i ostatnim, to spis nastve...
     
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak mně třeba stonek v bublině zůstává, akci s kompasy jsem nedělala, to asi nebude ten důvod ;)
     
    evainfo, -Jiřulka- a DANKA722 tohle ocenili.
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG] idem z lovu;), 190 bední (3 ešte budú večer), 203 návnad, otvárala som po 10 ks, či to malo zmysel neviem..
    dokonca som si robila čiarkovú evidenciu, toto som nachytala

    PL 18
    TS 16
    TCH 17
    vrtule 125
    fusakle 80
    3h kupón 2
    1h kupón 3
    náradie xl 2, xxl 4, 3xl 2
    hviezdy 46
    zl.banány 41
    SH 146
    groš 35
    SK 150
    rajská girlanda 5
    úlovky: mečiar 72, chobotnica 92, štvorzubec 61, scarus 51, homár 28, makrela 5 krát8)

    celkom fajn, až na tie perly [​IMG], 31 mi zostalo, zrejme by bolo lepšie riadky otvoriť napr. za počet hier, predišlo by sa panike na začiatku, aj frflaniu vo finále, no čo, aspoň, že nám to vymenia, dobrý kurz dalixD;)[​IMG]
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no co se Ti zase nezdá, jaká panika...ta opravdová byla, když nepadaly vrtačky. To se protáhlo na několik měsíců. A tolik perel navíc, nechceš si raději ten trezor ponechat?;)

    [​IMG]
     
    DANKA722, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.