Aqua mánie (22.7. - 21.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk musíš mít odemčené bubliny č. 4 a 16.

    [​IMG]
     
  2. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Děkuji za info. Z FAQ to bohužel vůbec není jasné a teď je to důležité pro stanovení strategie v dalších akcích.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Chápu, už jsem to do FAQ doplnil.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    nu, 2x Rak.... ja budu mit z akce velke kulove, zadne Perly -.-

    mimojine, zapominam samozrejme po 23 h odklikavat bedny s navnadami. uz mi 2 utekly o_O
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jupííí mám první perlu, to to trvalo ;)xD:music:
     
  6. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Teda nechápu tu aqua mánii kde co mám najít teda poradí někdo? Luštila jsem návod ale moudrá nejsem z toho
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Ano, je to opravdu neuveritelne, ale treti perla je doma, takze trocha statistiky:
    marlin 9x, chobitnice 7x, ctverzubec 6x, ploskozubec 4x, humr 5, makrela 0x = 31 pokusu

    EDIT: tronaldo55 o_O nooo, pekny, pekny... :oops:
     
    Naposledy upraveno: 30/7/20
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Pridám ti čísla do štatistiky 34 pokusov a žiadna perla.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pinda-ada,
    je to jednoduché: co 23 hodin vyzvedneš bednu s návnadami S (z otevřených bublin), otevřeš bedny a získáš náhodné návnady a ty použiješ v mini hře.
     
  10. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    sopti

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    Jéé díky už jsem to pochopila jak jsem viděla ten obrázek tady s těma zamčenýma zonama, už to chápu. Díky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/7/20
  11. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Nechci tedy plašit v tuto chvíli sama sebe, ale dlouho nepotrvá a seknu i s touto akcí, protože sbírat bedny co den a pak aby se mně z toho vypadly náhodně nějaký bedny a z těch beden náhodně nějaký návnady a na ty návnady náhodně nějakou rybu, je už trošku těch náhod na jednu akci moc. Pak je roztáhlá na hodně dlouho a fakt mě to nebaví.

    Nejraději mám akce rychlé, rychle napěstovat, rychle splnit a mít pak nějaký den klid a volno. No uvidím, dneska bude jasno ...[​IMG][​IMG]
     
  12. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, zatím to mám jako s houbama. Sbírám je, ale nejím. Takže na bedny chodím, ale rybaření zatím ne-e. Do teď 16 bedýnek je schovaných v liště a až nastane jejich čas, tak je rozštípu.


    Hezkou hru ...
     
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Měsíc je na takto krásnou, po technické a grafické stránce, úžasně udělanou akci moc krátká doba .... příště prosím něco podobného aspoň na půl roku ... třeba invalidní Opičí královnu, kdy denně vypadne jeden kus košíku ze 7 celkem a zachytáme si každou neděli
    od 13.00 do 23.59 ... to se určitě ujme :p
     
  14. Plea

    Plea Pilný autor

    Mám radost, čtvrtá perlička je doma, tak snad to tak půjde dál :p
    Rybaření mne vždy hrozně bavilo, ale moc mne nebaví čekat na ty bedničky, raději bych si na to napěstovala..
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak 4 bedny a tentokrat 3* prostredni a 1* dolni... no a ejhle, jedna nejlepsi rybka chycena na tu prostredni navnadu a hned mam dvakrat vic perel... takze opet potvrzeni ze jde jen o totalni nahodu, dat kolo stesti na perlu, vyjde to nastejno bez ty prace s bublinama, minihrou a tak...
    Takze celkem 5 perel, uvidime jak dlouho nez bude na stonek :)
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Mně by zajímalo, jakmile otevřu bublinu 16, můžu aktivovat stonek, nebo se musí čekat až do konce?
    Jinak zdlouhavé a nakonec bedny sklízím až večer.... :music:
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    MatysekKamilek - když budeš mít patřičné množství perel, tak ho získáš a aktivuješ si ho ;)

    Edit: za málo :)
     
    Naposledy upraveno: 30/7/20
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Děkuji Skali...
     
    Skali tohle ocenil(a).
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Otevřela jsem osm bedýnek. Dokonce padla nejlepší návnada. Z té 3 mečouni. Mečouni padli i z prostřední návnady. Získala jsem i tři perly. Celkový počet perel: 4 kusy. Hned to vypadá o cosi lépe.
     
  20. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Měsíc jsem nehrála. Byla jsem na chatě a koukám a vůbec nevím jak na rybaření. Jak mám získat návnadu, když začátek akce jsem prošvihla a tak nevím co mám dělat. Akce je nastavena zbytečně dlouho a vůbec nevím zda se to toho dát. Určitě vše nestihnu dodat a tak zamotanou akci jsem snad ani nedělala a o prázdninách se mi nechce myslet, taky chci trochu odpočívat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.