Aqua dobrodružství (14.7. - 10.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Lida7373
    Ve faq je to již opraveno, jak jsem psal v minulém příspěvku ;)

    Fajn hru pezt
     
  3. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak jsem si vyzvedla první stonek na ten druhý jsou perly v bublinách takže také bude mám ještě 2 perly na skladě mimo jiné
     
    moncicak7070, ivetakuc a bačkora85 tohle ocenili.
  4. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo teď jen čekat na další pokračování.
    Perel po vyzvednutí prvního stonku zbylo 14, tak na druhý stonek už mám.
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    První stonek i picolka jsou doma, na druhý to určitě napadá mezi tou spoustou beden s nářadím a hvězdičkami, už jich napadalo 30 ,přidáno k těm 24000 co mám:p
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem si dnes zase zarybařila. Začátek byl žalostný, stále jsem tahala jen ty duhové čudly - ale daly škebli s 2 perlami, tak jsem jim to odpustila.;)

    Ke konci se mi podařil kupodivu marlín, letos první. Jaké bylo ovšem mé nadšení, když mi vynesl jednu bednu s nářadím, to si ani neumíte představit. Já taky chvíli zírala.xD Pak jsem tedy vytáhla ještě jednoho marlína a jednu chobotnici, obojí na deluxe nástrahu, takže ve trojici a výsledkem je, že už mám perličky na oba stonky. Čili jsem se rozhodla to hodnotit jako úspěšné rybaření. ;)
     
  7. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Ahoj,máte prosím někdo Fígl na lovení?Já mám z 80% humry a makrely.Už nevím kde zaseknout.Díky moc za radu
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  8. samec

    samec Magnát fóra

    Zdravím----to z beden chodí jen Rybářské nástrahy a někdy náhodně Premium nástrahy ? Přijde někdy také DELUXE nástraha ?? Já jen , že mi ještě ani jedna z pěti beden nepřišla do dnes! A to už běží akce celých 9 dní!! To je ale divná náhoda, že chodí náhodně z beden jen ta obyčejná nástraha---RT to má dobře NASTAVENÉ aby šli věčně jen ty obyčejné nástrahy----to mi nikdo nevymluví, že je to jen a jen o náhodě, proč to není naopak? A to vůbec nikdy! TO JE ALE DIVNÁ NÁHODA----že?
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Do včera mi lovení vcelku šlo ale dnes vůbec, pořád jenom humr, makrela a ploskozubec, je jedno z jaké nástrahy.:(;)
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    samec: Jo, je to tak, někdy dostaneš i deluxe nástrahu. Málokdy, ale občas jo. Já měla hned v první bedně jednu a potom až právě dnes ty dvě.
    Ale ty píšeš "z pěti beden", to myslíš z pěti beden s nástrahami? Pokud ano, divné to není, 5 beden je fakt málo, to bys musel mít extra štěstí.
     
  11. samec

    samec Magnát fóra

    kiki2305 - jj z pěti beden s nástrahami.....Dřív ta akce probíhala tak, že jsme si je sami mleli ve mlýně a né nesmyslné náhody, které jsou jen a jen o té jedné náhodě, že budou chodit jen ty slabé složky
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Když zaseknu přesně na kruhu, tak je tam humr nebo něco nízkého;), když zaseknu těsně pod kruhem, je to o poznání lepší, nejvíc se daří na první zaseknutí, pak už to je horší
     
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak posledních 750 akčních sklidím za 4 hodiny a bude celé hotovo
    ten poslední žeton s kotvou/plavební žeton/ už se vlastně ani nepotřebuje aspon jsem nenašla bublinu která ten žeton chce
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    wallik68
    [​IMG] Tady patří ten čtvrtý žeton s kotvou ;)
    Já mám momentálně 11 perel, ale už vybranou Pikolku a první stonek.
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Přesto že jsem merlina chytila 29x,žádná slava to není .Na druhý stonek mám 3 perly ,chobotnice byla štědrá,tak doufám že se zadaří zbytek a zahodím prut, tenhle zpúsob rybaření je nezáživný....
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    perly06.png
    Přibejvá to, né že né, pomalu ale jistě :D
     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já jsem na tom stejně jako Skali, právě jsem trochu trhnul rekord v druhé akci :D
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Asi už bych také měla začít, ale rybolov není můj šálek čaje. Snad dnes večer se přemluvím.
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ať rybařím jak rybařím, perel nepřibývá, zatím jsem vylovila jen 12 perel a 8 dodaly bubliny. První řádek mám, na druhý střádám. Jestli se rybičky nepolepší, pikolku mít nebudu.

    Merlin 14x
    Chobotnice 16x
    Čtverzubec 14x
    Ploskozubec 7x
    Něco z toho byly trojchyty a dvojchyty, systém to bere jako jeden úlovek.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    První řádek jsem už koupila, na druhý mám našetřeno, teď ještě, aby to napadalo na nákup Piccolky. Osm perel bude z bublin za žetony, tak těch dalších sedm mi snad rybičky podarují. A když ne, věšet se kvůli tomu nepudu ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.