Alice, královna svahů (14.12. - 20.12.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou (multipost). Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Když se daří, tak to stojí za to! Jsi hrdinka, zvládla jsi to. Přeji pohodové svátky vánoční. Moc jsi mne pobavila.

    Nechci se vytahovat ale, já už sklízím i višně. Ale časově je to náročné, aby všeho byl dostatek. V každém případě mne to hodně baví.

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/12/22
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Třetí svah jsem sjela včera, taky bych si to dala ještě jednou, kdyby za ty skipasy bylo něco navíc, než výměna od systému.
    Ani jsem nepočítala s tím, že to stihnu tak brzo... Ale když byla padátka ze šlechtění (to byla fuška, dochovat zvěř xD), pak jen stačilo klikat na automaty. I mimo vydávací režim. Klikám dál, zatím bych mohla opravdový svah sjet se skipasem 188krát.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    INČUČUNA59 - tak se nevytahuj, višně sklízím už taky :p

    A safra, zapomněla jsem na skipasy. Tož to jdu odklikat a pak na kutě
    Dobrou noc
     
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj akce byla na pohodu(což je důležité v předvánočním shonu)děkuji RT,dokončila jsem už v pátek a tak také doplňuji co se dá..:D
     
  5. kajesy85

    kajesy85 Pisálek fóra

    ahojky jak mám s akcí začít jsem na svahu 1 u pole 1 mám 63 rukavic a tlačítko prozkoumat abych mohla začít dodávat tam chybí
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kajesy85 - je potřeba začít na políčku s Alicí.
    upload_2022-12-18_11-27-11.png

    Přeji fajn hru
     
  7. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    V piatok akcia skončená, myslela som si že to pôjde ťažšie. Tak zvyšný čas do ďalšej akcie som sa rozhodla zbierať hviezdy za úlohy vo farmárskej hale. Zatiaľ ich mám 580.
     
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

  9. dasla

    dasla Rádoby autor

    Také hotovo a v pohodě, byl čas i na upečení cukroví.
     
  10. cezardady

    cezardady Pisálek fóra

    Akciu mám pár dní hotovú,len dnes som si všimol,že ma dalo o level nižšie.Už sa mi to stalo 2x a prestáva ma to baviť.
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    cezardady - zdravím, pokud máš nějaké nesrovnalosti, obrať se na herní podporu. Zde tvůj problém vyřešit nemůžeme.
    Hezký večer
     
    14087, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky jsem ten problém zaznamenala, ale dnes už je to ok ;) a pravda že sem to nepatří :D
     
    Naposledy upraveno: 20/12/22
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.