Alice, královna svahů (14.12. - 20.12.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, to já mám pro změnu 3 svah prázdný, nic se mi na něm neukazuje, na ski pasy musím také čekat, a abych se dověděla kolik ještě mi chybí brýlí, rukavic a hůlek se musím podívat sem.
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    šlechtění mám ráda,ale tady jsem narazila.Obrovské množství superkrmiva sem vyplácala,někde dělám chybu.Pezt,děkuji jedu podle zadání,přesto jak toto otevřít?První svah hotov,jen tento se nedá otevžít,nevím jak na to,zkoušela jsem fakt co se dalo otevříto_O
     
    Naposledy upraveno: 14/12/22
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    Je třeba šlechtit ty správné druhy aby padali potřebné padátka, ve FAQ je to snad napsáno srozumitelně ;)
     
  4. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    prosím poraďte,kde vezmu rýče a šály, děkuji moc
     
    Lišiak-Vuk, maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sasasa

    Rýče najdeš na cestě, s nimi odstraníš sněhuláky příslušné barvy před prodejními automaty

    Screenshot_2.png

    Nevím jaké šály myslíš.
     
  6. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Šlechtění mám hotové teď už jenom sbírat pasy a hlavně na ně nezapomenout.
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    sasasa: Jestli myslíš to pruhované, tak to šála není, ale páska stop, přístup do další oblasti ;).
    Alice jede v modré stopě, co se má dodat, potom je stopa růžová.
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tentokráte se, aspoň u mě, Alece ztrácela a někdy byl problém najít další cestu, ale snad jsem to zvládla a dostala se na 3. svah. Domnívám se, že kdyby nebylo vše dodané v předcházejících, tak tam nejsem.
     
    Naposledy upraveno: 14/12/22
  9. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, s troškou zmatku, jsem doslova první i druhý svah prokličkovala celý až na druhý pokus , stonek mám, nevím o co budu hrát na tom třetím svahu, tam stojím na skipasech, ale ještě mám padátka a hromadu časů, tak to dojedu celé. Celkem je to o 399 ks SH, něco se vrátí když se pootvírá pár bedem, tak ani nepoznáte, že jste šlechtili( tedy pokud nebudete mít přeskoky, mně se vyhnuli stejně jako jindy)
    [​IMG]
     
  10. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Ten automat na svahu 1 mi nejde otevřít.Už jsem se 2x odhlásila a nic.Ostatní šly normálně.kutilka70 dík za info.
     
    Naposledy upraveno: 14/12/22
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    babina51
    Je to hlášená chyba. Taky už tam mám možnost použít a nejde mi vybrat :wuerg:
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    modroočko: Je to tady psáno=chyba.
    Ale asi jen u někoho, nebo je opravená, já mám automaty otevřené všechny a řádek pracuje.
    Edit: otevřený je, ale nic nedá skrblík, však se dočkáme.
     
    Naposledy upraveno: 14/12/22
  13. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak u mě řádek už také stonkuje, teď jen nezapomínat vybírat skipasy :oops:. Jinak žádný velký a slavný přeskok v tulidomku se nekonal ;), ale nenadělám nic :). Všem kdo lyžují přeji fajn hru a ať vám to sviští :):). Hezké odpoledne :)
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Chyba s otevíráním prodejního automatu, je zatím opravena jen pro nové uživatele, proto teď někteří vidí automat, jako že je možnost skipas vyzvednout ale nejde. Prosím tedy ještě o trpělivost.
    [​IMG]
     
  15. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    tak mne sa už na 1 svahu ten automat otvoril, teraz mi zase na 2 svahu nejde jeden otvoriť :) :)
     
    -Jara05-, Lišiak-Vuk a moncicak7070 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Džejninka73

    A máš odstraněné sněhuláky před tím automatem ?
     
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak už mám řádek
    svah č.3 budu postupně doplňovat
     
  18. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Hezký večer, ani mně nejde otvírat jeden z automatů a to na svahu jedna, v horní polovině...stále mi svítí zeleně použít, ale nemohu se domačkat :p
     
  19. elen45

    elen45 Expert fóra

    nechápu proč to spouštěli, když to zas nefunguje a ještě neopravili chyby minulé
     
  20. shadov30

    shadov30 Rádoby autor

    také u mne nejde otevřít na ploše 1 jeden automat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.