Alice, královna svahů (14.12. - 20.12.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Jedna z mojich nejoblíbenějších akcí :)
    Nemusím nic bourat ;)
    Takže zítra na start ve 14:00 :p
    [​IMG]
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Honzulko, surikaty jsem v odměnách zatím nenašla, asi jsou někde veprostřed tabulek. Zato jsem tam našla řádek, který je velmi štědrý.
    Tak si tuhle akci vynechej, když neumíš číst, já ji určitě hrát budu, i když mám spediční problémy
    xD
     
    Naposledy upraveno: 13/12/22
  3. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    do akcie sa pustim iba ak bude slachtenie za 1sk a hlavne nie v piatok :D :D mam 723sk a nemam v plane ho minut cele a este k tomu zhanat dalsie aby som akciu dokoncila...
     
  4. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Do akce jdu, šlechtění mě baví.
    Všem přeji hodně přeskoků a hezký den :)
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ještě že šlechtění, SK mám dost a další se mele, a hlavně nejsem připravená na jinou akci :D tak všem hodně štěstí ;)
     
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Do akce jdu jen ze zvědaosti:Dhlavně že se nemusí nic bourat :)jinak odměny nic moc :p
     
  7. pepík-7

    pepík-7 Pisálek fóra

    Ahojky,mohl by mě prosím někdo poradit kde najdu tabulku kde jsou zvířata ke šlechtění roztříděná dle druhů?Nějak jsem to zapoměl a nemůžu to najít.At vím co mám šlechtit.Díky
     
  8. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Na akci se těším. Šlechtění mě baví, když mám dostatek SK a to naštěstí mám a v odměnách jsou hvězdičky a ty já strašně moc potřebuji. Přeji všem zdárné šlechtění, spoustu přeskoků a krásnou hru.
     
  9. razari

    razari Pisálek fóra

    dej hledat ve FAQ Přehled zvířat a tam to je
    FAQ - Zvířata - přehled | Farmerama CZ & SK
     
  10. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no já bych ráda ale mám jen 405 kusu SK takže celou akci nemohu splnit tak uvidím jen kvôli šlechtení uvidím
     
  11. Bizonka68

    Bizonka68 Pisálek fóra

    Jaká novinka, prosím? Nic nového nikde nevidím, možná to ale bude tím, že jsem slepoň xD
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Bizonko, to že se vyzvedávají akční předměty po určitou hodinu ;) to ve šlechtění ještě nebylo
     
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 a já bych se klidně i vsadil, že bylo. :music:
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Mám otevřeno 6 automatů x 14 skipasů = 84 a mám jich jen 70 :eek: Jeden automat nevydal skipasy :wuerg: Máte to taky :oops:
    Jinak dodávání je příšerné, je to strašně nepřehledné :(
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám plný počet rukavic a přitom mi u pole č- 1 nesvítí prozkoumat :), nevím, jak dál. Zkusím vypnout a zapnout hru, třeba se to vzpamatuje

    Edit, tak dokonce i vypnutý počítač a tlačítko na prozkoumat nenaskočilo
     
    Naposledy upraveno: 14/12/22
  16. máťochov

    máťochov Stará škola

    Kutilka70, je to tak. V 1. svahu ten horní automat rovnou rozjel odpočet aniž by vydal 14 ks.
     
  17. evinana

    evinana Znalec fóra

    ano je to tak, automat v poli 11 nedal první skipasy
     
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ano, je to tak, jeden automat si nechává skipasy pro sebe. Pracuje se na opravě. ;)

    evoku57 číslování polí ve FAQ stejně jako u téměř každé podobné akce neodpovídá pořadí, v jakém se dají pole odemykat. Začínáš na poli 13, na kterém je Alice.
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Třeba to tak plánovali abychom to neměli hnedle hotové, času je dost a dost - tak snad skipasy nasbíráme.
    Šlechtění je za mnou a nyní "pouze" nezapomínat vybírat automaty.
    Pěkné odpoledne přeji!!
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Dob
    Díky za info ;)
    Asi to zvládneme i bez něj, ale pořádek musí bejt :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.