Alchymistické bylinky (4.8. - 10.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Velmi jsem se na tuto akci těšila, levá dokončená, pravá pro nedostatek času ještě ne. Když byla naposledy tato akce, prodávala jsem, tentokrát nestíhám a potřebuji nakupovat. Jaké zklamání, že trh stále nefunguje jak má. Objeví-li se mi tabulka, že byl produkt prodán, začne se točit kytička, z trhu musím pryč a pak se tam nemohu dostat. Takové chyby byly u sezóny, ale tam to tak nenaštve. Při této akci by se to stávat nemělo. Dost mě to hru znechutilo a i když mám tuto akci ráda, za mě tentokrát kvůli problémům s trhem putuje směrem k RT palec dolů.
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja mam na trhu ten isty problem :cry:
    Vedlajsia farma bude mat rano hotovo a este aj predala co nepotrebovala,len tak sa za tym zaprasilo xD Tam Ks bolo stedre a nepohnojila som to ako na hlavnej .... No co uz hlavne,ze som ziskala stonek a zahrala moju oblubenu skladacku ;)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak vlevo 51, vpravo 59. Akci jsem si pro sebe splnila řádkem dnes nad ránem, anchy mi vystačily na bonusy a vehikl se uráčil darovat 100%. SH jsem měla, vrtulky taky, tak to i na pravé straně z velkých polí odsýpalo. Teď už na to smolím, co se ještě povede, bude to fajn, na bednu s překvapením to s nefungujícím trhem určitě nedotáhnu. Co už. Ale skládačky mě moc baví, zasela jsem ještě na Baha pokrácený čajot i s SH, když nebudu mít prospánky (jakože prostoje, protože se musím přeorientovat z denních na noční směny xD), mohla bych toho do konce akce ještě trošku stihnout i s pěstováním.
     
    sovicka64 a k.vitek tohle ocenili.
  4. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak po minulém úspěchu s piccolo bednou (Jack) jsem si dala za cíl získat ji znovu a dojít vpravo až na konec. Měla jsem čas, tak jsem postupovala podle návodu od Kaolína (díky!;)). Kromě bonusu +7 z akce jsem použila Jacka, Zuzi a bonus celkových výnosů, kolo dalo +1 na 6 hodin. Tj. maximální výnos byl 23 z pole 2x2. Takhle jsem včera pěstovala se SH, co stačila seminka. Zbytek jsem dojela dneska, už jen s dobíhajícími celkovými výnosy. Chtělo to si to spočítat dopředu, jinak by mi to asi taky nevyšlo. Odehráno mám 56 her a ještě nějaké rostliny zbyly. Kdybych věděla, jaký mám trh, dala bych vědět, třeba je tu někdo, kdo má stejný a rostliny mu chyběj. Bohužel se mi to zjistit nepodařilo. Nevím, co je tak těžkého na tom, napsat do políčka svoje id a stisknout enter, jak tu psal někdo z moderátorů, myslím, že postup jsem zvládla, ale nestalo se nic. :D Tak to ještě zkusím zítra ráno. Ať tak nebo tak před odchodem do práce hodím rostliny na trh a snad tak někomu pomůžu k dokončení, hodně zdaru všem, co ještě bojujete! :)

    EDIT: Díky za zprovoznění, už vím, že jsem trh AQ, dala jsem si to do podpisu, abych to zase nezapomněla, z piccolo mám pogo show.
     
    Naposledy upraveno: 10/8/21
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    To je tak, když někdo nerozumí co je tam napsáno a kliká a snaží se napsat ID kam nemá.
    Je to opět v provozu.
     
    Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Cpu přebytky na trh AN, už od včera. Tak to snad někomu pomůže.

    Hodně mě mrzí, že hra se neustále seká. NA jakémkoliv PC a NB co to zkouším, tablet, ten je už od změny nepoužitelný. Maximálně na zasetí. To co na PC s kombajnem sklízím 5 minut tam 20-25minut. Mezi tím se musím 5x znovu přihlásit.

    Trh. Tam jsem přišla na to, že když tam člověk vleze, musí si kliknout kam potřebuje, třeba hnůj. Kouknout se na kupky hnoje a ceny. Nic nekupovat, pak se motá kytka. Jít pryč. Až na hlavní louku. A vrátit se na trh, pak jde nakoupit bez problémů. Dělá to skoro rok. Nechápu, proč už to není opraveno.
     
    Naposledy upraveno: 10/8/21
  7. mesju

    mesju Rádoby autor

    Nechápu to s tím ID poradíš? Do jakého rámečku a kde mám co napsat abych se dostala do správného trhu
     
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Na trh AA dávám přebytky ;)
     
  9. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    mesju, tak zjistíš jen jaký máš trh, každý má jiný. Prakticky když jsi hru začala hrát, nějaký trh Ti byl přidělen a ten Ti zůstal.
    A tady si jen přečteš, kam kdo prodává, kdyby jsi měla náhodou stejný.
     
  10. mesju

    mesju Rádoby autor

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Lida7373
    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    No to je to co nevím a nejde to někde zjistit?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/8/21
  11. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    mesju, na stránce 6 je proklik ze soboty 4:12.
     
  12. miska006

    miska006 Pilný autor

    Prečo akcie nezačínajú a nekončia v rozumnom čase?? Takto špekulanti kúpia za smiešne hodnoty tisícky ks akciových plodím,konkrétne odo mna..A potom na tom zarobia ako..škoda reči..To naozaj je farma iba pre dôchodcov,resp.ludí,čo sú nonstop na compe,resp.sedia na zadku niekde v kancelárií,resp.majú za dve hodiny svoju prácu urobenú a potom iba hrajú farmu????
    Toto sú tie podmienky pre všetkých nastavené rovnako??Ja nehrajem cez mobil,nemám čas na to..
    Je to zbytočné vôbec písať..
    Pekný deň
     
    njklmn tohle ocenil(a).
  13. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Dobré ráno,akce dokončená,byl to děs,neustále jsem musela restartovat,děkuji všem co dávali na trh,jinak bych to nedala, a odměna z bedny?Tanec v listí>:(
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem ráno někomu pomohla na trhu AC, snad to byl jeden človíček na všechny bylinky a ne tři xD
     
  15. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    takže končím na 62 chybí spousta semínek a na trhu není co koupit
    mohla bych ještě kousek poskočit ale nejsou bobule chybí kolem 1500 kusů a když se něco objeví tak trh nefunguje -kliknu koupit a kytička se točí do nekonečna
    pom každém kliknutí musím načítat hru at jdou do háje
     
    Naposledy upraveno: 10/8/21
  16. dudlíček11

    dudlíček11 Pisálek fóra

    Ja stojím na 58, chýba vodná bobuľa.. myslím, že viacerým.. Pichľavá huba 1086, ruža 1259.. trošku nepomer semienok.. Ľavú stranu mám hotovú už od nedele, semienka pribúdajú len po 5ks, čo je dosť málo.. niečo ešte zasadené, na trhu prázdno, aj keď sa niečo objaví, hneď je to preč, hra seká, strašné niečo.. Serverom dávame asi trošku zabrať
     
  17. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Dokončeno včera večer ale bylo to s odřenýma ušima. Za chvilku hodím pár dopěstovaných bylinek na trh. Bedna hodila opět pogo schow. Tohle lákadlo s bednou už přestává fungovat,aspoň u mě.
    Kdo nedokončil asi o nic nepřišel těch kdo má v bedně floreňák je jako šafránu.
     
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Akce dokončena, ale bylo to o chlup. A ta dřína.:inlove:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. burds

    burds Titán fóra

    Skončila jsem na 63 není vodní bobule a není ani kde koupit.Levou stranu mám celou tak stonek už pracuje
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    chybí mi 5 bobulí abych aspon poposkočila o další ale trh prázdný a za okamžité dokončení chtějí 115 FL-to je teda síla fakt za 5 bobulí
    myslím si že poslední hodinu před koncem bude na trhu dost za jiné ceny jasně
     
    Naposledy upraveno: 10/8/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.