Alchymistické bylinky (4.8. - 10.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už budu mít 31 anchů a z dnešní sklizně na bahamě a zítřejší ráno ještě něco namelu ;), tak počítám, že zítra dopoledne se do akce pustím. Na vedlejší to vidím až na pondělí
     
  2. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak na koleštěstí smůla - protočeno kolem100 párty a kolem 150 normál a výsledek 3x plus 1 tak mě držte pěsti
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Kaoline kam si mne pouzil hmm....xD
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  4. raddre

    raddre Vévoda fóra

    zdravím, zatím mám stonek a stav 52L/39P, vlevo to dotáhnu a v pravo jen pokud bude něco na trhu[​IMG]
     
  5. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    na trhu je boj o každý 1ks - AN
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  6. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahoj. Hlásím, že na trhu AC je pusto a prázdno. Lidem se nechce prodávat.
     
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Trh BD také ani kousíček

    Vpravo bojuju o 48. - prostě "náhoda" mi na Vodní bobule nepřeje :oops:
    Vlevo - jé, až teď, když píšu na fórum, jsem si všimla, že budu mít příští 40. Tzn. že mám šanci na Větev 8)
     
    raddre, Helena1313 a moncicak7070 tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Mám hotovo od čtvrtečního večera, tak kdyby někdo potřeboval nějaké bylinky na trhu BC, tak písněte, domluvíme se na prodeji.

    fajn hru pezt
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    sakra ja neviem ani aky mam trh ale mam :cry:xDxDxD kde to zistim prosiiiiim :inlove:

    Dakujem Skali ale dako mi to nefunguje :( Je tam treba dat aj c.serveru ?

    Este som to skusila a uz to funguje,tak este raz dakujem ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/8/21
    Helena1313 a moncicak7070 tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásný víkend u bylinek :) tak jsem si nebyla jistá, jestli do toho půjdu, ale stoneček je dobrý. Tak jsem na bahamce dávala v týdnu dlouhodobky a docela dobře to padalo, tak dneska po práci jsem se na to vrhla :D na farmě pomohl kaštánek, umleto bylo hnedle a teď bojuji se semínky. Kolo dalo 100% na celý den a dva bonusy x1, tak teď budu ponocovat, ať je využiju :p původně stačil řádek, no snad piccolo nedá nic zoufalého, tak pojedu dál xD a jestli něco zbude, hodím to na trh.



    [​IMG]

     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte, pokud má někdo trh BE, tak pár rostlinek taky můžu poskytnout, klidně pošlete holuba ;)

    I díky této akci jsem dosbírala bedny s bonusy do počtu 10ks. Dneska jsem je odkryla a obrovská radost, to už se mi dlouho nestalo :D
    [​IMG]
    Úspěšný víkend všem pracantům :)
     
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezký večer všem. Dnes jsem odehrála hry a spustila pěstování. Aktuální stav: levá strana 47 (nejsou prsteny), pravá 52. Nějaké kytičky jsou ještě na poli. Z políčka 4x4 mám 17 kousků. KS stávkovalo - zároveň s bonusy ukázalo dlouhý nos. Pojedu dál, ale hrotit nebudu. Občas mrknu na trh, ale kde nic, tu nic.
     
  14. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak u mě je stav 47/44
    vpodstatě bych už mohla končit stonek stonkuje ale jasně že jedu dál na piccolo asi nestihnu měla jsem blbý začátek ale co se udělá se udělá -stonek byl priorita a to jsem zmákla
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Mohu dát na BD trh nějaké přebytky, pokud má někdo zájem, pošlete holoubka. Ale až ráno, ještě pěstuji
     
  16. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Tak nevím, jestli se náhoda spikla proto mně, nebo je to záměr, ale semínka růže padají mizerně, druhých rostlin mám napěstováno zásobě přes tisíc, ale na růže pořád čekám a chodí jich jednoznačně nejmíň.

    A ten excel na zjištování trhu mi nějak nefunguje. :(
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Preceja

    Co je těžkého na tom napsat do toho zeleného pole své ID a nikde jinde neklikat.
     
  18. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Tak jsem si vytočila 2x 100proc. a tomu mám 2xjacka a ted honím pšenici, řeřichu a mrkev a co se mi nestalo hodím omylem na ní SK no mě by kleplo a ted musím nashromáždit pečetní prsteny moc nepřibývají, abych mohla pokračovat dále snad ta na druhý zátah dotáhnu do konce.....stav 37/63
     
  19. Štika

    Štika Mistr fóra

    Včera odpoledne hotovo,nějaké bylinky mám na prodej,tak snad někomu pomůžou aby dokončil.
    Jinak piccolo bedna dala opět vílí horký pramen ,no za spotřebu SH a ZH co jsem do toho namrskala,vráceno 15 kusů SH je přímo bomba xD
    Až bude zase v nabídce tahle zázračná bedna tak ať si jí klidně strčí za klobouk :p
     
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Protože mám stále málo Vodní bobule (ta nejkratší 4hod. akční rostlina), rozhodla jsem se semínka směnit u Ziegfrieda. Poměr jsem snížila na 1:1... ale dál nevím, co udělat.
    Jupí... pokus se zadařil. Nakonec jsem mechanismus směny pochopila 8)8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.