Aktualizace na návsi (27.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana895 - zdravím, to nemusíš vysadit přeci najednou. Prostě postupně vysadíš pár semínek a pak až to sklidíš, vysadíš další ;)
     
    -Jara05-, babička-květa a bačkora85 tohle ocenili.
  2. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    tak děkuji a já si lámu hlavu,jak to udělat:p
     
    -Jara05-, Skali a babička-květa tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana895 - nemáš vůbec zač ;)
    Hezkou neděli
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. alenal

    alenal Stálice fóra

    Dobrý večer, mám dotaz Alice Kamzíková po mě chce prvosenku lysou, ale ta se otevírá až v levlu 25, já jsem level 23, Jan Šedák chce pantoflíček , na který nemám rýče a vůbec mi nepadají během 4 dnů vypadly 2 ks.- Jak můžu plnit úkoly? Může mi někdo poradit! Děkuji.
     
  5. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj alenal,
    budeš muset počkat, stejně jako já a ostatní a nejdříve postoupit do lvl 25 (já včera postoupil do 24) a pak aktivovat prvosenku.
    a s rýčema trpělivost musíš mít .... já na ně taky dlouho čekal. Trpělivost rýče přináší :)

    přeji fajn hru
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Už čtyři dny sázím jen protěž s lipnicí a rýč mi zatím nevypadl ani jeden. Také jsem zasela tři semínka pantoflíčku, která jsem měla ve skladu a z nich taky nic. To bude asi dlouhé čekání na Godota.
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak budu mít už dlouhou pauzu, jsem 26,5 lvl a potřebuji 28, na vedl. farmě jsem 25,5 a potřebuji 26 a 28 lvl ;) aspoň mi to dlouho vydrží. V nápovědě na náves jsou postavičky 4, máme se těšit ještě na další 2?
     
    bačkora85, -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    evoku niesi v tom sama aj ja si musim pockat na 28LVL :oops:
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahojte, poradil by mi prosim niekto.
    Alica Gamsbartova v 23. ulohe odo mna chce zvysit skladovaciu kapacitu Sportrebny tovar.
    Ja mam v tejto chvili kapacitu 1198/4000 a tlacitko moznosti zvysit kapacitu je sede.
    Navrhuje mi to, ze mozem zvysit kapacitu vymazanim poloziek, co som skusila, ale nepomohlo, alebo v konvektore, a to pravdu povediac netusim, ako urobit.
    Budem velmi vdacna za radu. Dakujem
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    duna.duna1 - ahoj, rozšířit sklad můžeš ve 28. levelu

    rozšíření kapacity.png

    PS: Pokud si kurzorem najedeš na to tlačítko Zvýšit kapacitu, uvidíš tam level, ve kterém můžeš další rozšíření skladu provést

    zvýšit kapacitu 01.png
     
    -Jara05- a duna.duna1 tohle ocenili.
  11. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Dakujem Skali, tak si teda budem musiet pockat. Pekny vecer prajem
     
    Skali tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    duna.duna1 - není zač :)
    Hezký večer
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.