Aktualizace na návsi (27.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmáři a farmářky

    Alice Kamzíková a Jan Šedák na tebe čekají na návsi Protěžového údolí s novými příběhy a úkoly. Přivítej se s nimi, splň jejich úkoly a vyhraj skvělé odměny!

    [​IMG]

    Datum zavedení: 27.9.2023 ve 14:00 hod.


    Zvířátka již diskutují, nezapomeň se připojit
    [​IMG]
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, už se těším, splním, co se dá ;):).
     
    moncicak7070, -Jara05- a rosnička007 tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To zase ABZ trošku přibudou ;)
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    evoku57
    Přibudou, přibudou... ale jen těm, kteří nemají dostatečně rozšířená skladiště.
    xD
    Nám, kteří to hráli a hrají s plným nasazením, tím vlastně tak trochu hází klacky pod nohy...:oops:

    Hlavně v úkolu č. 7 u Jan Šedáka se má rozšířit skladiště Zeleného paliva (pokud bych měl někdy v budoucnu po dosažení určitého levelu možnost jej rozšířit, budu mít zobrazenu informaci o možném rozšíření v některém levelu > aktuální level... jenže mě tam svítí informace Vyžadován level 0, čili zřejmě se již nepočítá s nějakým rozšířením v některém z vyšších levelů...).
    Takže až se dostanu u Šedáka k úkolu č. 7, zřejmě prakticky končím, pokud tedy neumožní rozšíření o další kapacitu v některém levelu >25...
     
  5. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Tak to se už těším! Bude co plnit a zpestří to hru.:)
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já teda nemám zelené palivo úplně rozšířené, ale myslím si, že kdo to má celé, tak to bude mít splněné, jsou to úkoly na dlouhou trať do 30 LVL, já ještě nemám aktivovaný pantoflíček a prvosenky ani se mi nechce je aktivovat i když jsem věděla, že mě RT jednou donutí.
     
    -Jara05-, moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    .macca.
    Tak já nevím, pokud je napsáno to, co vidím v tabulce,
    • Úkol 7
    KrokPožadavekOdměny
    1.Dosáhni: Level 18150x ABZ
    5x Výhonkovač
    2.Navyš: Kapacitu skladiště Zelené palivo o jeden stupeň
    3.-
    znamená to "zvýšit kapacitu skladiště o jeden stupeň". Pokud by napsali "rozšiř kapacitu skladiště na nejvyšší stupeň", potom bych v tom probém neviděl...
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    jan.svatek Tak by to nemohli napsat na nejvyšší stupeň, to by ti v nízkých LVL museli navýšit celou kapacitu paliva, uvidíme necháme se překvapit.
     
    radyn.m, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Jé to je bezva, děkujeme za skvělou zprávu, už se na ty dva moc těším :D

    Podle toho, že je to aktualizace na návsí, bych řekla, že kdo už má splněno prvních 10 úkolů, nebude je plnit znovu, zkrátka pojedeme od toho, kde jsme skončili, takže sedmého úkolu bych se nebála ;)
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Omluva
    Teď jsem zjistil s diskuze poštou, že zřejmě jde o stejné úkoly, které mám již splněné (kdo si to má pamatovat?), jen se rozšířily požadavky... Takže asi ta inkriminovaná rozšíření skladišť se mě vlastně netýkají. Bohu díky!
    Takže se omlouvám, jestli jsem do diskuze vznesl nějaký zmatek. Inu co byste chtěli od 56letého "páprdy"...:p
     
    duna.duna1, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Abych vše uvedl na pravou míru.
    Ano prvních 10 úkolů je těch původních, které má každý jistě splněno. Pokračování je tedy od 11 úkolu dále.
    Došlo jen k úpravě a to platí jak pro nové tak pro staré, požadavky na jakékoliv rozšíření budou automaticky splněny, pokud už jste danou položku rozšířili a pod.
     
  12. alenal

    alenal Stálice fóra

    dobrý den, chtěla jsem se zeptat z čeho padají rýče, potřebuji je na výrobu střevíčku?
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alenal - zdravím

    rýče.png
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak při četnosti vyskakování Zahradnického rýče při sklizni Alpských plodin limitně se blížící nule...
    [​IMG]
    ...myslím, že výše zobrazený úkol splním tak za 2 - 3 měsíce (a to jsem optimista);)

    PS: Chápu, že to nevyskakuje z Alpské růže, která zraje rychle, ale ani z Hřibu to není nějaká estráda. Samozřejmě - občas to vyskočí právě ze Střevíčníku pantoflíčku (ale ten bez toho semínka nemohu ani zasít, natož pak sklidit). A z Lipnice alpské či Alpské protěže to taky není se zárukou - a to jich člověk tolik nepotřebuje, protože do odznaků (*) a (**) nejdou, zákazníci je tak často nevyžadují, a tak si člověk při snaze o vyskočení Zahradnického rýče zaneřádí sklad Alpských plodin a musel by s těmi přebytečnými plodinami něco udělat (rozuměj odstranit nebo zpracovat v recyklaci) - a to je mi líto, protože na ně spotřebuji tolik drahocenného řeziva, které mi pak chybí pro výrobu některých Alpských stromů i plodin.
    Taková trochu Hlava XXII, myslím...xD

    Dotaz na zkušenější hráče: Vypozoroval někdo, z které alpské plodiny vyskakuje Zahradnický rýč nejčastěji?
     
  15. hansicek

    hansicek Expert fóra

    jan.svatek ja ich mam v sklade 54 v pondelok som sa preklopil do lvl23, pestujem iba plesnivec/protez, zakaznici ho nechcu velke pocty a tým pádom ostane aj na recyklaciu - protihodnota je skvelá a ked mam cas sediet pri kompe tak ruzu/rododendron.
    ...ak v sklade nemate ani 1 kus rastliny, tak ju zákazníci takmer nikdy neziadaju....huby odo mna nechceli uz minimalne 3 tyzdne...
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    jan.svatek, já mám dobrou zkušenost s protěží, už jsem to tu někdy psala ;)
    [​IMG]


    To buď rád, po mě je chtějí skoro každou zakázku přesto, že ve skladu mám 0ks :cry:
    Ale mě to neodradí, já je prostě pěstovat nechci, raději si zajdu do lesa :p:D
     
    -Jara05-, bačkora85 a hansicek tohle ocenili.
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    jan. svatek Já třeba na noc dávám jenom protěž a lipnici a nemůžu říct, že by je zákaznici nechtěli a pokud je nechcou, tak je hodím do recyklace abych si uvolnila místo pantoflíček jsem si nechtěla aktivovat k vůli tomu řezivu až teď jsem si to musela aktivovat takže rýčů dostatek.
    [​IMG]
     
    bačkora85, hansicek a -Jara05- tohle ocenili.
  18. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    nějak mě zmizeli - jak Alice tak Honzík - ani jsem nesthl vyřídit objednávky
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mija.kecka - zdravím, zkusil ses odhlásit (komplet zavřít hru) a poté se znovu nalogovat ?
    Možná odešli ke mně, bo já je tam mám oba dva ;)

    náves01.png
     
    babička-květa, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Dobrý večer,v 19 úkolu chce Alice Kamzíková vysadit 20semínek lipnice alpské ,dále 20 semínek hřibu.Jak to mám zasít když mi jde dát pouze 16semen.To musím počkat na rozšíření pole?Mám level25
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.