Návrhy Aktualizace a nápady - určeno k archivaci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem haník30, 5/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Chtěla bych se připojit.
    Sklidím kombajnem a nakrmím. Vím že chlévy problikávají že není krmivo, ale když je na ploše více stájí, tak se mi již několikrát stalo že jsem přehlídla a to třeba dva dny.
     
    aljanu, jusa63 a kiki2305 tohle ocenili.
  2. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Myslím si, že je to zbytečný návrh, protože to se RT nebude líbit! Placená služba je placená služba !!! ;););)
     
    aljanu a vilm4 tohle ocenili.
  3. martas1991

    martas1991 Perspektivní autor

    Asi tak nějak jak píše mamča50,je to návrh,který neprojde.
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  4. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Prepperka
    děkuji, že sis dala tu práci a prošla téma :) Odlišení nenakrmených chlívků tam je dokonce dvakrát (různě) a čas od času to v reportu RT připomínáme, víc bohužel asi momentálně nemůžeme udělat.
    Díky a přeji příjemnou hru
    Téma zamykám
     
    aljanu, šebejda a jusa63 tohle ocenili.
  5. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Mylanco
    tento návrh postrádá několik náležitostí, které musí návrh podle pravidel mít.
    Jednak mu chybí anketa, dále není jasné, jak by to všechno bylo, kdy by se spouštěl, jak by se aktivoval atd.
    A v neposlední řadě by se dalo říci, že by se jednalo o snadné získání placených prvků hry.
    Díky za pochopení a přeji příjemnou hru
    Téma zamykám
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  6. borec225

    borec225 Zelenáč fóra

    AHOJ měl bych takový návrh. Farmeramu hraji sice hraj rád, ale díky škole na to nemám čas a veřím, že to tak má i spousta jiných lidí. Proto bych navrhoval, jestli byste nemohli někdy udělat mobilní verzi. Tato verze by nemusela být shodná s normální verzí. Nemuselo by zde ze začátku být ani tolik věcí, ale postupně by se přidávali. Zkoušel jsem hodně farem na mobil, ale žádná nebyla dobrá jako farmerama. Vím, že jde farmerama spustit v mobilu přes flash player ale není to ono a myslím si že farmeramu na mobil by hrálo daleko víc lidí tak vás prosím jestli byste ji nemohli někdy vytvořit.
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Určitě ano ;)
     
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Už několikrát bylo řečeno, že v mobilní aplikaci nechtějí pokračovat. Hraji Farmeramu ze 75% na mobilu a dá se hrát celkem v klidu, je to jen o zvyku. Někomu by se aplikace hodila, ale já bych ji nejspíše nepoužíval.
     
    farmík84 a Apachie1 tohle ocenili.
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ahoj borec225 Je to tak trochu návrh mimo mísu. Mobilní aplikace tu již byla a neosvědčila se? Ale to neznamená že se přes tablet či telefon nedá už dávno farma hrát... I zde na fóru máš návod jak na to. Farmerama přes (flash player) na mobilních zařízeních nejde spustit neb podpora mobilního flash playeru dávno skončila a myslím že už nebude nikdy obnovena ze strany Adobe... To ale neznamená že nejde na tabletech či telefonech hrát. A to lépe a rychleji než na průměrném PC. Je k tomu potřeba jednoduchá aplikace kde flash a tim myslím farmu spustïš jednoduše řečeno ze vzdálené plochy. Na vzdáleném PC tak běží tvá farma a pomocí prohlížeče přenáší data na tablet či telefon. Aplikací na tuto možnost je několik, však jedna jediná je špička i přes to že je placená? Mám vyzkoušené všechny dostupné ale tato je opravdu výjimka. Všem přeji jednoho papuchálka jako mám já a ostatni.
     
    alisek1984, skalara.v a farmík84 tohle ocenili.
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Dle vyjádření RT z minulosti, se mobilní aplikace neplánuje a ani plánovat nebude. Ta která byla dána do oběhu, byla asi před dvěma roky ukončena a nadále se nedá použít. Bohužel z těchto důvodů je tento návrh zbytečný a proto jej uzavírám.
     
  11. borec225

    borec225 Zelenáč fóra

    Měl bych takový dobrý nápad na zlepšení hry. Občas na farmě člověk nemá co dělat a tak jsem vymyslel, že by se do hry mohl přidat měsíc. Ovšem hodně lidí na sklízení dalších polí nemá čas a proto na měsíc byste se dostali asi tak jednou za týden. Důvodem by bylo že při každém letu byste potřebovali nasbírat dostatek kyslíku a paliva. Kyslík byste mohli získat ze sklizně klasických rostlin a stromů. Palivo byste získali zase z hnojiva. Ovšem než byste na měsíc letěli poprvé, museli byste postavit raketu, nádrž na kyslík a stroj který by ze hnoje vyráběl palivo. Všechny tyhle stroje by se nacházely na novém místě na mapě. Součástky na výstavbu těchto strojů získáte sklizní. Až byste doletěli na měsíc, tak už byste celý den mohli cestovat mezi zemí a měsícem. Potom byste už ale museli nasbírat zase kyslík a palivo. Z důvodu že byste byli na měsíci jen jednou za nějakou dobu, rostliny by se nezaplevelili. Na měsíci byste mohli pěstovat speciální rostliny, speciální zvířata a obchodovat s mimozemšťany.
     
    -viliem-, švestinka a vilm4 tohle ocenili.
  12. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Zajímavý nápad. Máme mimozemšťany, recyklomat, tak proč nelítat na měsíc?
     
    -viliem-, Jonsdorf a vilm4 tohle ocenili.
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Co ma Mesic spolecneho s farmarenim? Pardon, ale uplne mi staci zvrhlosti, ktere farmu delaji lehce divokou resp. nerealnou (vlci zerou brokolici, na strome rostou parfemy, mleko, vejce a pod.), ale porad jeste snesitelnym zpusobem, ale zacit stavet raketoplany...?
    Davam NE.
     
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Jako nápad to není špatný, pokud by to byla jednorázová akce. Pokud by to mělo zůstat na pořád, tak je to jen další hřbitov. Za mě NE.
     
  15. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Myslím že to není to prvé ořechové.Je spousta jiných věcí co by bylo potřeba a tento návrh má k farmaření hodně daleko.H.
     
    kytka50 a vilm4 tohle ocenili.
  16. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Fantazii se meze nekladou ale spíše bych uvítal nějaké tlačítko kterým by se dala po akci uvést farma do původního stavu.
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Je to zajímavé, ale když si odmyslím takové ty různé detaily, myslím, že je to v principu opravdu totéž jako Děsivka. Takže se přikláním k názoru dobena - jednorázová akce ano, natrvalo spíš ne.
     
    švestinka a kytka50 tohle ocenili.
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ne !!!
     
    mamča50 tohle ocenil(a).
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zdravím farmáři... Tak nápad jako nápad i když na měsíc se dostali zatím jen Američané... Co jim to bylo platné? Nikoho na kšeft tam nenašli! Myslím že farmářům se tam moc nechce a mě také ne? Tak že nehodnotím. PS: a ještě někdo se tam podíval, ten co širák odhodil v dál, ať letí hvězdám v ústrety! Ať naším jménem vítá všechny vás odvážné, kdo najdete nápad, psát a vymýšlet...
     
  20. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Já dávám jasné "NE";)
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.