Návrhy Aktualizace a nápady - určeno k archivaci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem haník30, 5/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Osobne bych krom velikosti uvitala hlavne filtr mezi BZ, TBZ, krejcarovymi, ozdobnymi (jako jsou davkovace hrasku - ty mi teda lezou krkem fest :wuerg:xD) a bonusovymi prip. jeste patricimi do radku/nepatricimi do radku, pac filtr podle lvl mi vazne nerika absolutne nic.
     
  2. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj matlafous123
    ten filtr je univerzální pro celou lištu, tj. u dekorací můžeš použít úplně jiné třídění než podle lvl tak, aby ti dekorace bez BZ zmizely na konec...
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    AgathaCh Chapu filtr... dekorace bez BZ mi sice zmizi na konec, ale s nimi nejspis i bonusove a krejcarove, ze? To je takovy trochu filtr z nouze cnost, abych tak rekla :D
     
    kiki2305 a šebejda tohle ocenili.
  4. BaVi666

    BaVi666 Zelenáč fóra

    Představte si že hrajete s partou kamarádů ale každý jste v jiném zařazení na tržnici a nemáte možnost jak si vzájemně pomoci. Proto jsem přišel s nápadem obchodování z přáteli kde by jste si mohli připomenout historii obchodů neboli něco za něco.
    příklad:Kamarád chce vašich 100 brambor za které vy požadujete 200 jahod nebo 50 krejcarů. Následně obě strany obchod potvrdí a ,,uala" utužování dobrých vztahů je na světě.

    Toto zlepšení přinese další hráče jelikož budou v lepším kontaktu se svými kamarády a celkově to zlepší jejich vztahy jen díky možnosti pomoci.

    Pokud máte nápad jak to zlepšit nebojte se napsat.
     
  5. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Tak tento návrh podle mého nemá šanci uspět - jediné k čemu by to vedlo by bylo zakládání nových farem, na základě kterých by hráči podporovali ty své dlouhodobé farmičky (účty). A to je nejen zakázané ve VOP, ale i by to tuto hru totálně zničilo. Už by to nebylo o farmaření, ale jen o tom, kdo si založí kolik farmiček, aby si "dotoval" tu původní. Za mne tedy rozhodné NE :)
     
    tydýtková a terkacheerka tohle ocenili.
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Dávám ne, protože by to jen podporovalo zneužívání multiúčtů a například v dožínkách by vyhrál ten co má nejvíce účtů. Nebo by mohlo vzkniknout to, že si hráč založí farmu pouze na chování zvířat, druhou na stromy, na třetí bude sbírat BZ/TBZ a když bude potřebovat zvíře nebo strom, tak si ho pošle. Prostě úplně by to zničilo hru.
     
    kiki2305, tydýtková a terkacheerka tohle ocenili.
  7. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj BaVi666
    děkujeme za návrh, ale podle pravidel sekce mi nezbývá nic jiného než ho zamknout, a to z více důvodů.
    Tím prvním je, že jsi ve hře ještě nedosáhl level 50, a tím pádem nemůžeš zlepšovací návrh podat.
    Tím druhým a hlavním je, že tento návrh patří mezi zakázané - jak už psali hráči nade mnou, tento návrh je přímo ukázkou toho, co by mohlo být zneužito multiúčty.
    A to pomíjím pravopisnou chybu přímo v názvu.
    Díky za pochopení a přeji příjemnou hru
    Téma zamykám
     
    babioli, -Kuteno- a doben tohle ocenili.
  8. webmarian

    webmarian Rádoby autor

    Pri akciách v hre nám často pri zbere /sklizni/ vyskakujú potrebné predmety do hry.
    Ocenil by som, keby pri každej informácii
    Při sklizni nám budou na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině vyskakovat...
    bolo vždy uvedené
    Při sklizni z polí...
    alebo
    Při sklizni z polí a ze stromú...
    alebo
    Při sklizni z polí, ze stromú a stajní...
    --- Odôvodnenie ---

    Ak mám na lúke stajne, chlievy a pri ich zbere nevyskakuje predmet do hry tak si ich rád zmením na polia, z ktorých bude predmet vyskakovať. Alebo stromy, ak je tak presne uvedené v informácii.
    Napríklad pri súčasnej akcii Santovo tajemství mi vôbec daný predmet nevyskakuje zo stromov ani zo stajní - a sklizeň znamená aj pre stromy a stajne, nemyslíte? :)
    Bolo by skvelé mať túto presne špecifikovanú informáciu.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/16
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    webmarian: Ahoj. Ale při současné akci čepice vyskakují i ze stromů a chlévů. Myslím si, že je to vždy dost jasné.... pokud není uvedeno upřesnění, tak to vyskakuje ze všeho (stromy, chlévy, plodiny) .... tak jak je tomu teď. Pokud je tomu jinak, tak je uvedeno přesně z čeho. Tak mě napadá.... a nesklízíš náhodou stromy a stáje na Baha ( plantáž + prales)? Tam to opravdu nepadá z ničeho a je to i uvedeno jasně v OFI... viz i tvá citace z OFI v příspěvku "Při sklizni nám budou na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině vyskakovat.. Pokud ti nic nepadá ze stromů a chlévů na těchto třech plochách, tak kontaktuj podporu ,-)
     
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ahoj webMarian. To je zvláštní přání... A Casey27 má samozřejmě pravdu. Vždy je napsané odkud a za jakých podmínek budou vypadávátka vyskakovat. Pokud však chceš vědět přesně z čeho? Myslím že Ti nezbývá než sbírat ručně. Dostaneš tak informaci o tom z čeho vypadlo. Ale to neznamená že příště vypadne tamtéž. Hra je naprogramovaná tak jak je a vysledovat výhody nejde?
     
    Naposledy upraveno: 10/12/16
  11. webmarian

    webmarian Rádoby autor

    Nazdárek, samozrejme že nesklízim na Baha keď je uvedené kde sa sklízí. ;)
    Ale tak v pohode. Bude uvedené, nebude uvedené, nič sa nedeje. Áno, urobil som zber stromov zo všetkých troch plôch ale ani jedna čapička. Nevadí. Nejdem ja zaťažovať podporu. Hra funguje a nech ide ako ide. :)
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    V tomto případě prosím kontaktuj podporu, protože při sklizni stromů mi jich napadlo celkem dost velká hromada. Tato informace se samozřejmě uvádí v případě omezení položek ze kterých padátka lze získat.
     
    Fluffy a matlafous123 tohle ocenili.
  13. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj webmarian
    děkujeme za návrh, ale jak již bylo řečeno - v oficiálních oznámeních je řečeno, pokud je vypadávání omezeno jen na něco, není tedy třeba žádných úprav.
    Navíc se jedná o zakázaný návrh, podle pravidel se návrhy musí týkat hry a nikoli fungování fóra.
    Pokud ti ze stromů nevypadla ani jedna čepice (záleží samozřejmě z kolika stromů), jak už kolega poradil, kontaktuj herní podporu.
    Přeji příjemnou hru
    Téma zamykám
     
  14. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Hagger
    návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho dalším osudu.
    Diky a příjemnou hru
    Téma zamykám
     
    dana9494 a Hagerr tohle ocenili.
  15. Mylanco

    Mylanco Pisálek fóra

    Navrhujem aby sa do hry zaviedol raz za den automaticky kombajn .... staci na 5 minút - myslím že by to neodrazala hráčov ktorý nemaju zakupený predplatných pomocníkov zberu úrody od hry -- tým že musia klikať stále ako pacienti :D
     
    iDavis tohle ocenil(a).
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Aha a kde pro ten tvuj navrh muze kdo hlasovat?
     
    aljanu a vilm4 tohle ocenili.
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Obávám se, že tento návrh bude brzy uzamknut. Navíc je to absolutně nevýhodné pro RT, takže nemá šanci na úspěch. Je zbytečné chtít placený prvek zdarma.
     
    aljanu, vilm4 a šebejda tohle ocenili.
  18. šebejda

    šebejda Baron fóra

    jujky, proto sem nedávám zlepšovací návrhy-> určitě bych to podobně zmatlal :)
     
  19. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Na 5 min? Blbost, to by byly jenom nervy...vždyť se většině hráčů točí po každém úkonu bůhví jak dlouho slunečnice...
     
    aljanu, vilm4 a karbar tohle ocenili.
  20. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Ahoj,
    chtěla jsem podat návrh na barevné odlišení vykydaných ale nenakrmených chlívků, ale ve vláknu " podané návrhy" jsem našla příspěvek 323, který se přesně tímto zabývá. Vím že už byl tedy podaný, ale to bylo v roce 2013. Docela ráda bych, jestli je ta možnost, ten návrh na vyšší místa podala znovu. V realizaci nevidím problém, vždyť o žádné peníze by tím RT nepřišlo a navíc už to tak mají nadefinované pro nevykydané chlívky, tak by to nemuselo ani být tolik práce.

    Takže tu anketu nedávám, myslím tento svůj příspěvek spíš jen jako prosbu o znovupřipomenutí RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.