Návrhy Aktualizace a nápady - určeno k archivaci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem haník30, 5/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Fluffy

    Fluffy Pisálek fóra

    Chmm....teď se cítím blbě že jsem to sem dával....ale slespoň jsem se něčemu přiučil....
     
    lase2 tohle ocenil(a).
  2. vavovi

    vavovi Stará škola

    Nic si z toho nedělej. Už hraji nějaký pátek a tuto funkci jsem neznala, takže já jsem ráda, že jsi to sem dal. Teď jsem také o kousek chytřejší.:p
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já tu funkci znala, ale jak už dlouho používám stavitele, zaboha jsem si nemohla vzpomenout, která klávesa to otáčí :p Zkoušela jsem všechno možné, mezerník mě samozřejmě nenapadl. Takže moc děkuji :)
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    kiki2305 tohle ocenil(a).
  5. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahojky
    vše již bylo řečeno, téma zamykám :)
    Přeji příjemnou hru
     
  6. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Jo, proč ne, taky to tak dělám. I když jsou i jiné věci na vylepšování, tohle klíďo píďo !
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mno nevím, každé rozdělení hromady dekorek v liště by bylo přínosem. Proto dám ano, ale spíš se domnívám, že přínosnější by bylo řazení dekorek podle bodů BZ/TBZ a na dekorace "ostatní".
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Uvitala bych i jine filtry pro dekorky, kdyz uz jsme u tohoto tematu, ale nekde se zacit musi, takze davam ano!
    Navic vytvorit filtr s nekolikra kriterii neni pro programatory zas tak nic moc sloziteho a kdo ma listu plnou, urcite mu tato drobnost usetri spoustu casu a nervu.
     
  9. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Určite áno, už je problém orientovať sa. A tiež súhlas, že by pomohli aj ďalšie filtre.
     
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dávám ano, protože si také myslím, že by to mohl být začátek v zavedení třídění dekorací.
    Na plochu je občas mezi akcemi vyhodím a je samozřejmé, že hledám ty s nejvyšším
    počtem BZ/BBZ , ale hledají se strašně dlouho ... třídění dle počtu BZ/BBZ by se časem
    hodilo zavést.
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jsem pro, bo v liště mám děsnou bramboračku :eek:. Motají se mi tam neustále jedle všeho druhu, ploty, dávkovače....zásobníky vody a jiné blbiny.... Pak mezitím smetím něco najít je o prdnutí cévky :wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 5/12/16
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Dávám své ano a pokud by byly seřazeny i podle množství bodíků, které dávají, byla by spokojenost úplná !!!;););)
     
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Také dávám ano a ještě bych tam přimaloval rozdělení bzučáků a teplobzučáků - BZ / TBZ
     
  14. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Jsem pro ":pANO"
     
    dana9494 a Hagerr tohle ocenili.
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Určitě ano a taky bych se přimlouvala za více filtrů. Když mohou být v jiných oddílech, nemusel by to být problém ani zde.
     
    evainfo, dana9494 a Hagerr tohle ocenili.
  16. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj všem
    o návrhu hlasujte, protože řazení podle velikosti ve hře není :)
    Ovšem řazení podle BZ ve hře je a dokonce dvojité - buď podle absolutní hodnoty nebo podle BZ/hodinu:
    [​IMG]

    Tím si jednoduše vyfiltrujete krejcarovky či okrasné předměty na konec :)
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ano,bylo by to fajn ;)
     
    evainfo, dana9494 a Hagerr tohle ocenili.
  18. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Agáto díky, to jsem zvědavej, co pořád ještě nevím :)
     
    dana9494, AgathaCh a skalara.v tohle ocenili.
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Určitě souhlasím a dekorace souběžně s akcemi měním, nebo při získání %BZ je dávám na plochu. Seřazení podle BZ používám - AgathaCh - to už napsala, je to rychlé, ale mám stejný problém se orientovat s velikostí dekorace a musím na ni najet, jestli je 1x2 nebo 2x2 a to zdržuje. Třeba v liště u chlívků je zadaný počet krmení, kde to určitě nesleduji - pro mě je výchozí mlýn, nebo trh - tak proč tam nedat u dekorek jejich velikost. Pro mě ANO.
     
    dana9494 a Hagerr tohle ocenili.
  20. babioli

    babioli Osvícený autor

    Jsem pro, dost mi to pomůže. Díky za skvělý nápad. :)
     
    Naposledy upraveno: 7/12/16
    dana9494, evainfo a Hagerr tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.