Akce Neonové výběhy (19.8. - 25.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akci pojedu jako každou jinou , ale vůbec mně nebere. Je úplně jasný, že RT chce vzkříšit skomírající BB, nic jinýho v tom není! Růžové stáje mně nechávaly v klidu a u neonových to bude stejný!Na doplnění zvěře, bohatě stačí oranžové a červené stáje!:eek:
    Jinak chci RT poděkovat za vzorné řazení šlechtěnců ve stodole!:p Ale sem asi divnej, někomu se to dokonce líbí,já bych tedy zato dal někomu přes hubu!o_O
     
    Naposledy upraveno: 18/8/15
  2. slootr

    slootr Baron fóra

    Akci pojedu taky. Něco jsem vydělal na zásobách zvířat ve stodole - nejsou nijak veliký, ale snažím se mít 1000 od každýho. Vytaženy všechny řůžové, červené a oranžové králičí, slepičí a kozí chlívky. Vyhodil jsem na plochu i obrovské oranžové kozy (to asi nezůstane bez odezvy), bohužel mám jen jedny. Ale ta černá má dobrou protihodnotu. Takže vše bude nachystané na víkend a pokud bude BB, jdu do toho na plno. Bez BB se budu hodně rozmejšlet.

    kaolín: nad mutantama ve stodole jsem se vztekal už kdysi dávno, jenže jak mi byl vysvětleno a já jsem tehdy musel sám rád uznat, bylo ve hře daleko víc a závažnějších chyb. Takže až to bude bez chybičky, možná dají dokopy i tohle. :)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já vím, třeba přesunutí novinek do levé lišty,strašně důležitá věc!:p Přiště bych třeba ovcím přidal kudrlinky,bo sou málo kudrnatý!o_O
    Abych nebyl OT, asi nechutně zbohatnu na kozách!:) [​IMG]
     
  4. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Ááá, deset večer už bylo, začínají se ukazovat kozy xD Tak já sem ty svoje taky vyvalím. Na zbohatnutí to asi nebude, ale nemusíme být všichni utopení v krejcarech jako kaolín. Je jich 5 a jsou to - Líza, Máňa, Jitka, Angelika a Bedřiška xD

    [​IMG]
     
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Takže odpočatá, napapkaná, jogurtovky na nose xDxD,jsem řádně a pořádně
    znovu pročetla celé info abych zase neplácala blbinky.
    Šlechtěnce mám, ale vyšší, tedy alespoň v pohodě u slepiček a koziček , horší jsou ušáci,
    ale i tak myslím, že se to zvládne. Počkám ale na BB (jestli bude) a zatím udělám ty úkoly ,
    na které budou moje zásoby stačit.
    Prostě jdu do toho, ať to stojí, co to stojí ...já vím, jsem nemožná, ale neonky na farmě
    chybět nesmí. :p
     
  6. slootr

    slootr Baron fóra

    kaolín, Twinulka: Teda vy ste divný. Já skvrnitý kozy nemám a beru to jako velký plus. :D

    Takže jsem nezbohatnul nechutně, páč na základních zvířatech to zas tak nefrčí, ale nestěžuju si :)


    edit: nezlobte se na mě, ale co se koz týká, je Lyzarka jasnej vítěz!
     
    Naposledy upraveno: 17/8/15
  7. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Své kozy jsem vyšlechtit nestihla, hold si budu muset vystačit s těma obyčejnýma, co se dá dělat [​IMG]
    A žádné terno s nima neudělám, na trhu jsou celkem za nízký krejcar.
    [​IMG]
     
  8. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Ja túto akciu asi určite nedokončím. Hrám to sotva mesiac, teda sliepok, králikov ani kôz na sklade moc nie. Vyšľachtené tiež nič a SK minimum. Na to, aby to bola pre mňa stredná obtiažnosť ai asi budem musieť ešte nejaký ten rôčik počkať :(
    Už teraz ľutujem, že som išiel do recyklomatu, kde mi dávalo takmer iba BS a grajciare. Hold - ďalšia akcia len pre pokročilých ...
     
  9. silviec

    silviec Mistr fóra

    Lyzarka, - ty jich mas)))) ty sve bych neslechtila, kdoví jak by to v realu vypadalo))), pro me akce asi tez na 5 min. bez ztraty sk, ruzove chlívky me neberou a to stejne plati o neonovych, když budu chtit kraliky, tak je naperu na všechny plochy nebo az budou levni nakoupim, jedna ruzovoneonova me nevytrhne, ale rikam si , asi to bude dobry smenny prostředek při OD, tak plnit budu jako vzdy ,ale nejasam, nejak mam poslední dobou jiné starosti nez farmu(((, BB urcite bude, a neonove zvire urcite není posledni, tak se připravte na pristi zítřky)) kreativita na naší keseni RT nejde uprit, snazi se koumaci)))
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Možná natom budu líp s černejma kozama,bo na našem trhu jsou zatím 5x dražší než skvrnitý![​IMG]
    Akorát mám strach, aby mně šlechtěnci nechyběli na Dožínky! Přece jen loni to byl docela masakr s dodávanou protihodnotou šlechtěnců!:eek:
     
  11. miska006

    miska006 Pilný autor

    Stonka_v nebi z tejto akcie:
    Cca 3mega BS/1rok--Denne mám pokial nie je akcia cez 1mega zo všetkých plôch na farme,(nepočítam do toho Baharamabody).
    Neonové chlievy:
    Absolútne nepotrebná vec..ani netuším čo mám za zvery v lište...
    Pokial máte dostatok "šlachtencov,kludne si akciu splnte...Ale osobne ak by dali za také množstvá zvierat,šlachtencov.. hlavnú odmenu aj 1 florenovník,kašlem im na ňu..Iná vec by už bola napríklad neonová korytnačka,prípadne aspoň napríklad motýľ,hus...
    Absolútny nepomer dodaný "matroš"--získané odmeny..
    Len preto aby som bol "IN" a mal nejaký neonový nezmysel,dodám kvantum "šlachtencov" za SK+kopec zvierat na ich získanie,resp.grajciarov za nákup..toto mohlo napadnúť iba dajakých stážistov z materskej škôlky pre mentálne postihnuté deti..

     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Hned po ránu mě berou mory - zas už se prodávají slepice po jednom kousku!
    Jo, ta protihodnota, to je ta oficiální? Slepice za 25, králík za 72, koza 74?
     
    babioli, evainfo a jaji tohle ocenili.
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -pechfógl-,
    Ano, ta ptotihodnota je ta oficiální, která se ti u jednotlivých zvířat (popřípadě šlechtěnců) ukazuje ve stodole.
    Přeji pěknou hru
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  14. jaji

    jaji Vévoda fóra

    to máš sice na jednu stranu pravdu, ale jen napůl... ono ten stonek dá totiž rovnou: Kouzelná moc: jednorázový bonus 4150 BZ, 3150 BBZ, 2950 kr, další aktivace 12:00 hod a ty můžeš mít chlívky buď tam nebo tam - jen na jedné ploše a co se stane - přijdeš o další BZ, nebo BBZ a navíc sice směšných, ale i tak potřebných 2950krejcarů... takže asi tak.

    To že je odklikávání stonku na palici je věc druhá, ale věř, že BZ/BBZ ze stonku vcelku dobře pomáhají s dodáváním bodů k postupu...;)
     
    Naposledy upraveno: 18/8/15
  15. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Dobré deštivé ráno.
    Farma je plná chlívků, tak uvidíme jak to dopadne.
    Hezký den všem.
     
  16. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Na farmě není kam šlápnout. Všude samý chlívek a co budu dělat s hnojem to tedy nevím.
    Hezkou hru všem.
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkné ráno všem farmářům, by už mohlo přestat pršet, mám raději sluníčko :D. Tak jsem si to pořádně pročetla dneska znovu a koukla na zásoby zvířátek :p .. to nevypadá vůbec zle, akci určitě pojedu a stonek při dvojím otočením denně 8 300 BZ/6 300 BZZ/5 900 KR vypadá fajn :). Taky počkám na BB a určitě budu šlechtit na prodej :music: .. jenom teď nevím, jestli mám něco prodat už teď? ( v družstvu to jde pěkně nahoru), nebo počkat na víkend? :sleepy: ... na akci se těším a chvilku si "Neonové výběhy" vychutnám, než je hodím do lišty :D .. třeba mi bude celá lišta barevně blikat xD
     
  18. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    Nooo tak akcioška vyzerá veľmi zaujímavo , ale ja ju s mojimi vypelichancami ktorých mám v stodole akurát na 3XMENU DELA TUTI: kura na paprike, králik na smotane a kozí syr............... nespravím :cry::cry::cry:. Kebyže náhodou bol niekto hladný a nebude mu vadiť , že moja farma neobsahuje DISCO LED FOSFOR zverinec tak prídte na moju farmu na hl. lúku sedím tam medzi Kowhaiom a Čerešňou a chystám toho králika na šmetanke xDxDxD ps: dajte o sebe vedieť skôr nech viem koľko tanierov pripraviť;)8)8) hahahhaaxDxD
     
  19. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Akce fajn, žádná honička. Zásoby nic moc, ale aspoň něco zvládnu. Odměny banány i neonové chlívky jsou super. Jen ten stonek (za to co se do něj musí dát ) nic moc i když se denně může otočit 2x.
     
    evainfo, -Kuteno- a petaM2001 tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, super akce. Neonky dám na plochu večer ať pěkně svítí do noci a budu si myslet přijela pouť... dají 3 kousky zvěře tak je nezatracuji.
    Díky za upozornění kaolín11 opravuji 4 kusy.
    Zásob mám dost i kozky, zvlášť z obr chlívků. A hlavně, stonek dává mj. krejcary (i moře se skládá z kapek) :)

    elbedna: nic, co bys dělala? buď ho prodáš, využiješ nebo necháš padat mimo hnojiště ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/8/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.