7denní Halloween (26.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 23/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Chromajzlík Nedelej predcasne soudy.... ja se cele dopoledne dobre bavila :p
     
  2. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Já bych to díky spoustě natvrdlých a stále se opakujících dotazů na půl dne zamkl s odkazem na opravu.
    Jinak ať žije Kocourkov.:p:p:p
     
  3. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    když budu upřímný, tak moje první reakce byla jako u většiny se zeptat, jen jakýsi instinkt a zkušenost velela, nejdříve se porozhlídnout. A tak se stalo, že jsem si přečetl x stejných dotazů na problém druhé dáně a tím pádem nejsem tady za hlupáka :D protože znám odpověď
     
  4. Marketa205

    Marketa205 Zelenáč fóra

    Ach jo jen 82 lidi se zeptalo, tak já myslela že alespon tu stovečku dáme :-D Ale dobrá zábava, ještě že to opravili :-D
     
    1robinsonka1 a maja.rada tohle ocenili.
  5. jakub0203

    jakub0203 Zelenáč fóra

    ahoj ,mě napadlo ,že se dávala tato akce přesně v 00.01hod a přehazoval se čas v 01.00,tak se mohlo stát že se předčasně ukončil ten 1. den , tak jsem vyčkávala co se bude dít,,,hezký den přeji všem,,,
     
    Marketa205 tohle ocenil(a).
  6. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Ahojky všem --- díky tomu, že jsem dnes dopoledne -- do nynějších hodin na hem.-onk. klinice, tak jsem dýničky otevřela bez problémů, ale smála jsem se těm dotazů, stále se opakujícím dokola a dokola - jako když křeček běhá v kleci, vydržela jsem to do str. 21 - pak jsem to vzdala - smíchy jsem fakt brečela. Ale zase bylo !vzrůšo! . Hurááááá ať žije HALLOWEEN!!!!!!! Všem přeji zdar při pěstování strašidelných sazeniček!!
     
  7. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Scorpion1211-nemusíš nic prolouskávat-stačí jen použít logiku. 1.krok-nejde otevřít dýně, 2.krok -klik na fórum, 3.krok - klik technická sekce-7denní halloween(černě zvýrazněno!) 4. krok přečíst! Toto ti zabere míň času, než napsání tvého příspěvku. P.S. Taky chodím do práce

    Marketa205
    Nevzdávej to, dotazy na druhou dýni se dále množí-ta stovka bude hihi
     
    Naposledy upraveno: 27/10/15
  8. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Se slzou v oku (od smíchu) jsem si dnes vzpomněla na paní učitelku Chládkovou, která mě učila na střední. Vždycky říkávala, že nemůžeme mít v hlavě všechno, ale musíme se snažit požadované informace najít a vědět, kde je hledat.
    Z tohoto vlákna by se zbláznil i Chocholoušek.
    A nejvíce mě asi pobavil argument hráčky, která chodí do práce a nemá čas pročítat fórum. Hm, ale když má čas hrát Farmeramu, nebude to pracovní vytížení tak veliké, aby nemohla na téže stránce vyrolovat kousek výš a číst. Protože je to fakt asi 14 stran jako přes kopírák. Český a slovenský farmář umí jen přijít, plácnout dotaz a počkat, až extra zrovna jemu někdo naservíruje odpověď.
    Už ráno po páté hodině tu byla sranda, ale že to bude takový pr... to jsem netušila.xDxDxD
    Na druhou stranu přemýšlím, jestli to není spíše důvod k pláči.
     
  9. jojik

    jojik Zelenáč fóra

    prosim vas ako sa dostanem k tomu vrbovemu chapadlu..
    nemožem plnit ulohy lebo si to pyta vrbove chapadlo a ja neviem ako sa k nemu dostat..
    vdaka za radu
     
    doben tohle ocenil(a).
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj jojik
    vrbové chapadlo je "plod" chapadlové vrby, kterou získáš v Jackovým obchodě za děsivé rostliny, nebo po splnění některých děsivých úkolů.
     
  11. doben

    doben Ikona fóra

    Je pěkné, jak se všichni smějí. Jenomže podle mě je to spíš k pláči. Je pravda, že hodně příspěvků je typu nejde mi otevřít dýně, ale pod každým z těchto příspěvků je příspěvek typu neumíš číst chachacha. A teď se nabízí otázka co je trapnější, hloupější a více vypovídající o IQ člověka, který příspěvek napsal. Někdy je lepší se zeptat, než blbě odpovědět. (lituju moderátorů, že na to musí reagovat :))
     
  12. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    škoda ze vcera sem to nevsim tak darek mam za 10 florenu mam jenom 4 floreny a kyno nejede. To bi mělo to kino konecně opravit-.-
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem si právě taky otevřel dýní s číslem II :). Hrobní květináč potěšil, že by byla zítra strašidelná kytka o_O. Ranní rozruch jsem čekal, ale že se přežene až takové tornádo, tak to mě dostalo :D. Pochopil bych ale negativní reakci člověka, který se dneska dostane na farmu jen ráno a potom zase zítra, tak tady by byla oprávněná zloba, ale jinak naprostý nesmysly...
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    doben Podle mně je spíš k pláči když hráč napíše příspěvek hned pod moderátorův příspěvek! To by snad nepřehlíd ani slepej!Když už hráč najde patřičné vlákno,tak jistě není problém si přečíst co se píše na dané stránce!Chtělo by to jenom chtít!Neberu výmluvy, že hráč nemá čas! To by jistě složitě nehledal danou sekci,ale napsal by to kamkoliv!Jistě je rychlejší projít pár stránek diskuze,než sesmolit příspěvek!
     
  15. Evule332

    Evule332 Zelenáč fóra

    Tak včera dáreček fajn,ale dnes mi to od rána píše že jsem dnešní dáreček prošvihla a mám si ho koupit za 10 florenů?!
    Takže jsem se těšila na super akci zbytečně?!Nebo je snad chyba na mé straně?
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Evule332: prosím restartuj hru a vše bude v pořádku.
     
  17. vagans1

    vagans1 Zelenáč fóra

    Dobrý den, kdo mi řekne proč mám dnes zavřenou II , a prý že si ji mohu odemčít za floreny? dák
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vagans1

    Dnes byl problém z otevřením dárku č. 2, už je vyřešen jak psal kolega výše, doporučil bych restartovat hru.

    Hezkou hru přeji
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hele, to už jsou recesisti, co to chtějí dotáhnout do stovky a výše!! Matlafousku, připrav si těch chlévů víc. Třeba nějaké ty od národa hrabavých. Ale jsem se nasmál. Jen je škoda, že nemohu moderátorům za trpělivost s našimi netrpělivými spolufarmáři poslat nějakou tu tekutou odměnu. Dnes je to na dvojitého wizoura i s Honzou Vyčítalem, fakt! (Kdo neví - to byla whisky prodávaná někdy začátkem naší rozdělené republiky a vinětu kreslil právě Honza.) Zdar a sílu do další prácičky přeje Trepifajksl
     
  20. elizabeth9016

    elizabeth9016 Pisálek fóra

    No dnešní dárek asi nevyužiji, spíš bych brala strašidelnou kytici, ale třeba bude zítra. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.