Život rangera (13.11. - 19.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    dobrý fake :)
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    rastaman : Casey a ještě asi 5 dalších nemají důvod fejkovat. Todle mají každou akci.
    Jsou to ti s tím šťastnějším náhodným číslem.
    My ostatní jim můžeme jen závidět.

    Já bych třeba takový počet dokázal nastřádat asi tak za 2 měsíce. No co už, na akce stejně prdím dlouhodobě, takže mi to žíly netrhá :)
     
    Veselka a kiki2305 tohle ocenili.
  3. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    bezejmený to není možné aby měl 57 000 batohu. Na internetu jsem videl jak si mužes změnit hodnoty plodin vypadávatek ale ve skutečnosti máš co máš.
     
    Naposledy upraveno: 18/11/19
    Veselka tohle ocenil(a).
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Exituje takových asi 397 vychytávek, jak zkrátit časy u všeho možného + pokud má všude jen jeden druh věcí ze kterých jsou padátka - tady jsou to chlívky - tak může mít klidně i 8x víc než má teď. Když jsi zapálený farmář, máš všechno v malíku, ve všem se vyznáš a máš na to čas, jde kouzlit bez omezení.

    Kupříkladu já mám batohů skoro 300 a to už jsem si vybral úhoře a mantu a to jsem akci ani nechtěl dělat a napadalo to samo od sebe, i když mám na všech plochách dohromady asi jen 40 chlévečků. Kdybych to hlídal a jel na vteřiny + dal všude chlívky, měl bych toho daleko víc.
    50 000 opravdu není problém.
     
    radyn.m a matlafous123 tohle ocenili.
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak jo no když myslíš :)
     
  6. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Ahoj rastaman19 věř tomu, že má. Spíš mne zaráží, že jich má tak málo. Batohy padají z chlívků, na tom se shodneme? Stačí X (záměrně nepíši počet) neon dekorek medvědů, aktivat řádek atd. a máš nulový čas sklizně medvědů! Takže prosím, než začneš někoho obviňovat, že lže tak si zjisti fakta. Děkuji.
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - věř že Casey27 to má poctivě získáno.
    Co se změny protihodnoty týče - do toho bych nešla - protože podle VOP je to používání bugů a jiných programů, které jsou zakázané a hrozí trvalé zablokování farmy.
     
    GordonSargent a MatysekKamilek tohle ocenili.
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Navíc, zrovna Casey27 se určitě předvádět nepotřebuje ;)

    Ostatně, já se rozhodla asi po 2 dnech od začátku, že akci přece jen zkusím a i tím mým chaotickým stylem "co zrovna dozrálo, to sklidím" už čekám jen na batohy pro zdolání vrcholku hory. Kdo má systém a využívá všechny možnosti, musí být batohy doslova zavalen :)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  9. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Ok viděl jsem to jenom na internetu. Tak jsem to musel napsát. Omlouvám se Casey27 za obvinění a všem ostatním. přeji všem fajn hru.;) ty vaše kouzla na nulové časy neznám a vubec nevím jak na ně u zvířat. U plodin vím jen o skleníku a řádku a produktu na SH. zkracovaní chlevu produktama a nebe
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    rastaman: nic se neděje, pro nováčka to musí být tady šok:D je rád, že drží krok na farmě a znát fígle a vychytávky nemůže, a když zná, není je schopen použít ani několikaletý hráč, to není nic pro nás zahrádkáře xD, ale třeba se vypracuješ a budeš jednička;)

    Ono je těžké pro začínající, když neznají druhé, kteří sem dřív psali a teď jen vyhodí ukázku, chápu, že pro pobavení. Kdyby tu byli každý týden, to by byla jiná, ale proč zahlcovat vlákna, že? Stačí, že jsme tu my :p.

    Edit: ještě jeden batoh chybí na poslední dekoraci, jdu ho snad vyndat ze skříně:)
     
    Naposledy upraveno: 18/11/19
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    rastaman: Já už hraji trošku déle (netroufnu si ale napsat "dlouho";)) a pro příklad o zkrácení šafránu na 0 jsem se dozvěděla asi tak před měsícem :p A pokrátit rostliny je vlastně to nejjednodušší. O chlívcích vím pouze tolik, že to nějak jde :)
     
  12. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Ještě 71 batohů do stonku,to pude ;)
     
    MatysekKamilek a zejdy66 tohle ocenili.
  13. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    já nestihnu ani jeden a ostatní mají batohy na rozdávání to je nespravedlivost :cry:.
     
    satelit tohle ocenil(a).
  14. satelit

    satelit Hvězda fóra

    tepui - a co máš na farmě,batohy padají jen ze stájí,výroben a šlechtění.;)

    [​IMG]
     
    dinoalesi, zejdy66 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nespravedlnost to asi není, já třeba nepoužívám žádné vychytávky protože je neumím a to hraju opravdu hodně let;):(
     
  16. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Do akce jsem se nepouštěla, chybělo by mi dost zvířat a šlechtěnců, raději jsem prodala na trhu ať mám krejcary na MJS do dalších akcí ... Nicméně diskuzi stejně pravidelně sleduji ... a když už jsme u těch zkracování časů, zvyšování výnosů ... poradíte prosím co pravidelně používate ( třeba řemeslné produkty) ? Nemám moc přehled, řádků moc nevlastním, jsem v 84 levelu, děkuji :)
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  17. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Angelica190 až budeš mít čas, tak jdi na FAQ hra cz,do vyhledávacího řádku ( vpravo nahoře) zadej název co hledáš, a přečti si jaký a na co to má účinek např.mrkvovojablečná směs a uvidíš že jde dát do slotu diamant a má účinek +2ks rostlin(vím že toto víš ale pro ilustraci abys věděla jak na to) když máš v liště nějaký bonus a nevíš jestli jej použít těsně před sklizní nebo před sázením.
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  18. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Beznoska - děkuji, MJS právě používám ( při akcích), na rozpěstování i Bílou nevinnost, jinak ale nic, dívala jsem se na ty produkty ale mám v tom hrozný chaos, jak kombinovat a tak, myslela jsem jestli má někdo nějaký efektivní systém :)
     
    rastaman19 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Angelica190 - ano mají. Věci které ani nemám ale co jsem tu vyčetl.JC (johny citron,čím víc kousků tím lépe) pak mají myslím Kaštanový řádek, zelené kapky,vánočku,bílou nevinnost a prakticky sklízejí okamžitě jakmile zasadí,nebo do pár minut,proto mají akce hotové coby dup. Možná ještě něco třeba to někdo vysvětlí.
     
    Angelica190 tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Angelica190: pro začátek KUK sem, zbytek nasbíráš v dalších vláknech ve stejné sekci, o skleníku třeba a v novějších diskusích k akcím. Číst a číst...
     
    radyn.m a Angelica190 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.