Život rangera (13.11. - 19.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elen45

    elen45 Expert fóra

    mě chybí posledních asi 130 batohů - tak dneska by to mělo být hotové a zvířátek taky dost přibylo, jinak je moc na plochu nedávám, měla jsem aktivováno 100% do stodoly a včera byla k tomu ještě kukla a taky nějaký peníz kápnul za krmivo - za mě akce taky OK
     
    zejdy66, GordonSargent a evainfo tohle ocenili.
  2. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:
    A zase ty padátka. Všude mám zvířátka a výrobny. Tak doufám, že mi to dopadá ke stonku :cry:
    Alespoň že mám mantu a úhoře :D. Tak ať vám to padá:D
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jeste batohy na stonek a bude to... nedelal jsem kvetinac a ostatni bude doplneno behem zitrka... no konecne opet vzhled farmy bude o farmach a ne masova produkce!
     
    jindrasofr, zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  4. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Ahoj,dá se obejít ten šlechtěný páv?Já tam ještě nejsem tak nevím.Děkuji.Kozu jsem vynechala a šlo to.
     
  5. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Oceán a Hory mám hotové. Přemýšlím, jestli se ponořím do Džungle -.-. Asi jo, i když ty ceny mi tam připadají nějaké plytké :sleepy:.
     
    jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  6. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak jsem si naivně myslela, že řádky se zkrácením chovu a dekorka postřikovač umění, dekorka neonového medvěda v 4 provedení a sloty s valentýnským květináčem a sýrovými kuličkami mi pomohou k okamžité sklizni u medvědů. Ale tudy cesta nevede. K okamžité sklizni vede jenom buď 20 neonových medvědů nebo 18 medvědů a neonový řádek. Konečná doba do sklizně mi stále vychází něco málo přes 2 hodiny. Celkem jsem aktivovala 5 řádků v nebi a je to nanic. Ještě mi schází kolem 500 batohů. Ale to dám. Já si nestěžuji ale musela jsem to tady napsat. Příjemný víkend. Přijel syn s vnoučaty tak si jdu užívat.
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem zdolal i vrchol hory bez kyslíkových přístrojů...
    [​IMG]
    ...a mohl si sestavit další řádek ve nebeském stonku.
    Vracím se zpět ke svým oblíbeným expertním plodinám a doufám v dlouhé trvání nízkých cen hnoje.
    Všem přeji, aby se jim vše dařilo - zejména v souběžné TOPxxxx akci, kde doufám v co největší počet úspěšných českých a slovenských farmářů.
     
  8. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Mám činčilu, úhoře i mantu, zvířata potřebuji do úkolů a zásob, takže chov jede, co napadá, to tam nahážu, jinak mám na víkend zábavnější program ;)
     
    jindrasofr a zejdy66 tohle ocenili.
  9. elen45

    elen45 Expert fóra

    poslední batůžek už taky vypadl - hotovo
     
    jindrasofr a zejdy66 tohle ocenili.
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Šla jsem si spočítat, kolik mi chybí batohů a najednou koukám, mám hotovo. Tedy chybí ještě kamzík, ale toho mám plno v liště, tak se obejdu. Stonek už je v nebi a na plochy nachystám dílny, jejichž produkty mi chybí nejvíc. Ceny na trhu pomalu stoupají do výšek, které už se mi nechce platit. Dosud jsem téměř všechny produkty nakupovala.
     
    jindrasofr, zejdy66 a GordonSargent tohle ocenili.
  11. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Svělá akce, úhoř i manta jsou již na svém místě a vesele si plavou. Já mám takovou radost :D. A teď již jen na pohodu. Přeji všem pěknou hru ;)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zas mám dvě manty na hamounění zásob, úhoř v akvárku plove, kamzík s činčilou zatím čekají v liště, až na ně bude čas. Však kamarádi z druhu jim vysvětlí, že se občas po ploše proběhnou xD Mám jednu dekoraci, myslím, že z pralesa. Na zbytek se ještě musí zvířátka snažit. A já nesmím zapomínat sklízet včas 8)
     
    jindrasofr, zahradnice4 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    Tak stonek je kompletní, manta s úhořem už si taky vesele plavou, všude postupně vyhazuju chlívky a seju oranžové macešky, abych si pak přečetla o akci s výrobnama. No nic, nějaké chlívky ještě do půlnoci skončí, tak místo nich lupnu výrobny a zbylé tam šoupnu až ráno po sklizni macešek. Jsem se těšila že už se chlívků zbavím a zas ještě ne. Hnůj už dávno lítá do komína, takové škody...
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji všem za rady a už mám taky hotovo:D
     
  15. doben

    doben Ikona fóra

    Také už mám hotovo a pár batohů mi zbylo.
    [​IMG]
    Škoda, že si tentokrát nemůžu dát více koleček,
    za ty odměny by to určitě stálo.

    :D
     
  16. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak už mám delfíny. Musel jsem jet do beden a napadalo mi 25 bananu z tech všech beden co jsem měl. Momentalně nemám toho páva. Čekám na to něž se mi rozmnoží. Nechce se mi dávat 68000 za kus
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    rastaman: super, počkej na BB budeš mít víc šlechtěnců ,-)
    Zbývá ještě džungle, tam se mi moc nechce. Jen jsem vstoupil a je to pěkný propletenec.
     
    Naposledy upraveno: 16/11/19
    jindrasofr, Y_n_O a rastaman19 tohle ocenili.
  18. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    to je, ještě nemám želvy. Na trhu je kus za 315 000 na to jim kašlu. mám jen 4 chlévy na ně. tak to asi nedám. Nevadí, všechny chlévy mám to byl cíl. Stonek bych taky chtěl asi ho nedám :) uvidíme ještě je dost času
     
    jindrasofr a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - zjisti si jaký máš trh, třeba se tady najde nějaký hodný farmář, se kterým se na trhu domluvíš a ten ti s želvami za přijatelnější cenu pomůže. Nebo zkusit kolo štěstí a vytočit si nějaký bonus na stáje (ale to bych nechala až jako poslední možnost). A jestli se nepletu, tak želvy se dají určitě získat i z nějaké bedny - zkus kouknout, třeba se poštěstí
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nechal jsem jim valentynsky kvetinac, to megazvireci obdobi dalo dost batohu a zvirat, ted to pomalu pujde pryc...
    Jen to krmeni pro hady chce moc kraliku a slepic, tak je jeste necham...
    Se slechtenci jsem problem nemel, nebylo potreba ani BB :)
     
    jindrasofr, modro.ocko22 a davidson00 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.