Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Ahoj, mám otázku. Ak niekomu vytvoríš podpis a nechce ho, alebo ho nepoužíva, nedá sa odobrať meno a dať ho iným k dispozícii? Tak ma to napadlo pri Gordonke ;)
     
    michnaj, bosorka64 a astrid888 tohle ocenili.
  2. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahoj Trilian. Pokiaľ sa niekomu takýto nepoužívaný podpis páči a má oň záujem, dá sa dohodnúť na prerábke a zmeniť nick. Takto by boli veru tie podpisy viac využité. Mne nebude vadiť, ak sa prípadne tu, či cez poštu dohodnete, mne len oznámte o ktorý podpis ide, čo treba zmeniť a hneď ako budem mať chvíľu, prerobím :)
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Trilian, že bych byla tak marnivá? Vždytˇ to vždy byly jen takové maličkosti jako třeba jeskyně, služebnictvo....;)
    Podpisy veverky a pirátského papouška vznikly z popudu reagovat na určitou situaci. Někdo se nechá tetovat, já změnila podpis.Ovšem že by mně vůbec nevadilo, pokud by někdo chtěl podobný motiv použít a vytvořit podpis.
    Astrid, je půlka léta. Jak jsi daleko s tím letním podpisem? Já jen aby Skalára zase nehledala ořezávátko a pastelky, to bych ten model musela vynést! xD
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ale kdeže pastelky, už jsem vyšší level - fixky jsem si kůpila. Zatím tedy jen červenou, zelenou a modrou, ale to by mohlo na nějaký jednoduchý letní model stačit, že jo :D Jdu hledat pětikorunu...;)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pché... a to jako tím vyšším levlem míníš obkreslovat búra? Na model haute coutere potřebuješ alespoň pětku.xD
    edit: po třech týdnech bez odpovědi letní sezónu vynechávám.
    Astrid, tudíž začínám přípravu na zimu. Pokud si pamatuji, již několik sezón bych se spokojila pouze se šálou a čepičkou. Díky internetu jsem objevila, že jsi mě celé roky klamala. Tak háček,bavlnku a štrykovat! :inlove:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/8/23
  6. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Gordonka, to aby som začala už teraz ... hmmm a budeš to mať hotové v zime 2028 :p

    EDIT: Tssss, čo tento netopier zúbkatý na mňa nevymyslí xD
     
    Naposledy upraveno: 7/10/23
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Astrid, ne nemyslím si, že bych měla čekat dalších pět let. Proto jsem si dovolila:
    [​IMG] :p
     
  8. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Len tak medzi nami, normálne som túto "neodolateľnú" ponuku chcela odignorovať, ale mne to došlo aj sovou a doporučene!!!
    Dá sa to nejak slušne odmietnuť? poraďte prosím kým tu nie je :pxD
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Astridka, ja to vidím tak, že sa to nedá, budeš musieť niečo uháčkovať:D;)
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Astridka, uštrikuj té zubaté královně kulicha a nezapomeň na kulicha vyšít korunku, prosím Tě. Jinak nedá pokoj xD
     
  11. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Baby, vy ste sa kompletne spikli proti mne?!:cry::pxD ...Šak pomooooc, ja nechcem štrikovať, ani háčkovať, ja potrebujem uveriteľnú výhovorku xD
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Komplikovaná fraktura pravého palčeka :D
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Když vidím dámy jak se dohadujete, dovolím si projevit přání. Skali mně za vzornou reprezentaci udělila řád zlatého netopýra. Takže Astrid uštrikuje čepičku a Skali na něj vyšije netopýra. Děkuji.:p
     
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Tiež som mohla napísať radšej až ráno, keď netopiere spia...aj keď neviem, či to platí aj pre toto extrémne náročné netopierča :p
    Nikdy nebude mať dosť :cry:xD
     
  15. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    • Nepiš více příspěvků za sebou. Pokud potřebuješ ještě něco dopsat, použij možnost "upravit". Děkuji Skali
    ahoj astrid, chtěla jsem si dát vánoční signaturu, ale bohužel se mi moje obrázky nenačítají, mohla bych poprosit jestli by ses na to nepodívala, popřípadě mi je tam dodala, tedy pokud to půjde, děkuji moc

    astridko, tak už není třeba, tak dlouho jsem hledala, až jsem našla, hezký den

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/23
    astrid888, evainfo a bačkora85 tohle ocenili.
  16. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Hroudov : a poradíš jak se ti to povedlo? Mě obrázky zmizeli také. Když si je tu dohledám, neukáže mi je to.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tjuklova86

    Vypadá to, že úložiště, kde máš obrázek nahraný má nějaký výpadek, anebo jak tam píší, mají údržbu.
    Je chyba, že podpis nemáte uložený i ve svém PC a v případě výpadku si jej nahrát na jiné úložiště
     
    astrid888 a Skali tohle ocenili.
  18. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Děkuji za odpověď. V pc bych je měla mít všechny. Ale hraji na noťasu. Zkusím najít a znovu přidat.

    Obrázky bych měla, ale nahrát se mi je sem nedaří. To zase bude boj xD Nevím co dělám špatně. Avatar se mi povedl změnit, ale signatura mi obrázek ukázat nechce.
     
    Naposledy upraveno: 29/12/23
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tjuklova86

    Je potřeba obrázek vložit na úložiště a potom odkaz vložit
     
  20. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Nahrála jsem na můj disk a stejně nejde.... Pokud je to tedy ono.
    Zkusila jsem najít tedy jiné a tam se konečně povedlo. Moc ti děkuji za pomoc.
     
    Naposledy upraveno: 29/12/23