Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    astrid888
    Jestli koušeš nebo ne to nevím, každopádně bydlím hooooodně daleko tak jsem v klidu ;):inlove:. Ale vím, že jsi toho měla hodně tak jsem nechtěla otravovat. Halloween by byl OK nechám to na tobě ...... všechny podpisy jsou SUPER :inlove:. Děkuji a přeji ti krásný večer. Já žehlím, naštěstí jen prádlo .....;)
     
  2. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Tak dobre, podpisy sú hotové, dúfam, že sa vám budú páčiť dievčatá ;o)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    .................................................



    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Fešandy moje, ďakujem za gratulky aj za kyticu [​IMG], a takto si krásne povyznávame lásku na dušičky, už sa nám to aj hodí, netreba nám ValentínaxD:inlove:;)
     
  4. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Moc děkuji. Je to nádhera.
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Já také moc děkuji za krásný podpis. Hlavně za tu černou číču :inlove:, mám doma takového Čertíka.
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Berka se před měsícem vrátila z teplých krajin ,zřejmě ještě kufr nevybalila a užívá si letní obleček ... v podstatě jsem strašidlo sama o sobě,takže tu straším i v civilu :D
     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Dani, pravda veruxD :inlove:
    Berka.... málo strašíš, vôbec som sa nezľakla :p ale som rada, že si nakukla :inlove:

    Monči, tjuklova, memáte za čo baby, som rada, že ste spokojné ;o)
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, správně. Například zítra je:[​IMG]

    a protože jsem si všimla, že jsem příliš rozhazovačná, tak zítra nedostaneš nicxD
     
  9. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Ahoj Astridka, ak by si mala čas, ja by som chcela niečo vianočné, nech sa môžem na advent prezliect :) nemám zvláštne požiadavky, podpisy dievča, strom, krajina si trafila presne, aj keď som sama nevedela čo chcem. Tak sa spoľahnem aj teraz. Ďakujem.
     
  10. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Naposledy upraveno: 2/11/22
  11. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Astrid888 - Tak to je vážně nádhera :inlove::inlove:. Moc se ti to povedlo. Hrozně moc ti děkuji.
     
  12. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Tjuklova, vždy ma veľmi poteší, ak sa vám vaše podpisy páčia. To je taký zimný, vhodný aj na adventný čas ale ak sa podarí, možno spravím aj vianočný.
    Teraz tu mám podpisy pre Trilian.

    [​IMG].............[​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]



     
    Naposledy upraveno: 4/11/22
  13. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Posielam jedno veľké ďakujem :D dokonca mám keď bude snežiť dve farby na výber, som nadšená. Advent môže začať. Ďakujem veľmi pekne.
     
    Naposledy upraveno: 4/11/22
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Trilian, nie je za čo ;o)

    Mám tu jeden vianočný podpis s mačkou, má niekto záujem? Doplnila by som meno, prípadne iný text a k tomu avatar.
    Dajte vedieť ;o)

    [​IMG]
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky

    Chtěl bych moc poděkovat naší astrid888 za vytvoření jednoho doplňku. Je prostě perfektní.

    Ještě jednou děkuji

    [​IMG]
     
  16. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    astrid888
    Zlatí, kdyby ten podpis byl ještě volný, byla bych za něj ráda :inlove:
     
  17. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pezt, som rada, že sa Ti Tvoj nový doplnok páči a nie je za čo ;o)
    Monči ok, podpis je Tvoj. Ako má znieť text?
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdybych byla hamoun se vším všudy, tu kočičku bych si zmermomocnila. Ale protože mám od Tebe podpisů spoustu, vystačím si se zimním lenochodem, jde mi k pleti :) Ale je to krása, ty jsi moc šikovná :inlove:
     
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ynuška ahoj ;o) No Ty si kľudne môžeš dovoliť byť hamoun ;o)) To bola moja voľba vytvoriť Ti toľko verzií podpisov, takže ak by si chcela niečo nové, napíš mi ;o) Tamtá cica je už mončina, ale ak chceš, nájdem inú ;o)

    EDIT: Ynuš, tak to Ti teda vôbec nezávidím. Nech Ti to hladko a hlavne rýchlo ubehne ;o)
     
    Naposledy upraveno: 10/11/22
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Astridko nee, nestačím to střídat ani podle nálady. A navíc všechny ostatní farmáře matu změnou. Stačilo, mám krásné podpisy pro všechny situace. Včil asi využiju Yodu, mám před sebou dvě dvanáctihodinové směny s omezeným přístupem, půjdu meditovat, jak na to :)