Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, tak sotva jsem došla z práce, už jsem v další a hezčí divočině :D teda Astridko ten se ti vážně povedl :inlove:
     
  2. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahoj Astridko,mohu tě poprosit ještě o jeden nový obrázek?Kdyby bylo možný zase s medvídkem.
    Děkuji
     
    medved222, evainfo a astrid888 tohle ocenili.
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky Astridko - mocinky moc děkujíí :inlove::inlove: Je to nádhera.
     
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Pechfóglinka neboj, už sú nažraté :D
    danielka0000, už sa na tom pracuje ;o)
    Evi ďakujem a Farmáročka, nemáš za čo ;o)

    Pre danielku0000
    Danielka
    , v mojom podpise je videonávod od dobena, ako si jednoducho nasadiť podpis, vyskúšaj ;o).

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/4/20
  5. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Teda dalo to hoknu,celá sem se opotila,už jsem si myslela,že to ani nedám.Ale je tam.
    Astridko moc ti děkuji je nádhernej :inlove:.Vlastně nádherná,protože jsem to celá já :D.
     
  6. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Astrid, krása, jeden hezčí než druhý.
    Danielko, asi si k tobě přijdeme zaplavat.
     
  7. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Hezký den přeji.
    Krásné podpísky s medvědama,prostě asi jediná věc,která naší astridce nechybí je fantazie a smysl pro krásu:inlove:
    Je to super a zdravím Lída
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    medved: Jestli chceš v tomhle plavat, tak teda klobouček dolů. Já spíš vyhlížím, kudy tu šlajsnu projet.:D
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

  10. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Medved222
    Pokud se nebojí a mají rádi adrenalín tak jsou zvaní ;)
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, to se Ti to kecá, sama sotva vylezeš z díry a hned si zakrýváš oči. Na druhou stranu, nebýt vypasených netopýrů tak dnes nemusel hodovat celý svět. o_O

    Astrid... není tudíž čas na změnu? Něco méně adrenalinového? ;)
     
    Naposledy upraveno: 22/4/20
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, pravdu máš, a Astridka by už mohla dávať aj rúška na huby, ja sa hlásim ako prváxD;)
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Gordon: Tihle za to nemůžou!
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jo jo...kdo ví jak to bylo ve středověku s morem, mám dojem, že tam byla oblíbená pochoutka vraní polévka.
     
  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Baby, rúška? si pridajte do zoznamu ..plavky, čiapky, rúška, možno sa raz dočkáte :pxD

    No ale teraz tu mám niečo iné a to pre Kutenka nový podpis. Snáď sa bude páčiť:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Astridka tie sú nádherné mačiatka a podpis sa ti podaril na 1* a ešte viac.Si úžasná.patrí ti veľká vďaka.
    Netopierik ja viem je krásny s tými mačiatkami.To v pravo mačiatko ako by s oka vypadlo tomu môjmu britskému kocúrikovi.
     
    Naposledy upraveno: 25/4/20
  17. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Kutenko, nemáš za čo ;o) Ja zas musím pochváliť Teba ..zvládol si to perfektne, šikula ;o)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Astrid... bednička, na tu jsi zapomněla... my po Tobě nechce nové projekty, jen drobnou úpravu těch stávajících o_O :inlove:

    Kuteno, kocourku můj, moc Ti to sluší :)
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásné předení slyším už při vstupu na farmičku, až jsem se lekla :D páni ... to je nový podpisek našeho Kutena ... no prostě kočky jsou supr xD :p
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Páni, vždy se tu rozplývám, jak jsou krásné podpísky.... umělecká díla... Kuteno - tvůj podpis je prostě boží !!!!
    Astridka: jsi kouzelnice... :inlove:
    Ještě si musím vybrat jeden svůj podpísek a vyměnit ho za zimní .... těžko se vybírá, všechny jsou krásné ....