Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hoďte na ni síť, na veverku kousavou ;)
    Nejlepší byl 3v1.
     
  2. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte :) Pitrýsek, neviem, či by sieť postačila :p:D
    Podpis pre berku:

    [​IMG] .....[​IMG].....[​IMG].....[​IMG]

    [​IMG]
    EDIT: Beruška,... jednoducho zaslúžila ;o) a moc Ti pristane ;o)
     
    Naposledy upraveno: 22/3/21
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Jejdaaaaa ,čím jsem si Astridko zasloužila nový podpis ....moc děkujuuuu ,jsi zlatá a obětavá ;)

    Pokud jsem si dobře všimla,mám i beruškové naušnice ...já je fakt v reálu mám, od dětí,nosím převážně v létě ...je vidět,že jablka nepadla daleko od stromu :D
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    astrid: zdravím, máš pravdu, nepostačila, ta se protáhne všude :D
     
  5. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte :) Presne tak Pitrýsek,...alebo sa prekúše ;o)))

    No a ešte tu mám podpis pre Danku (našla som tohto čertíka ... "pozvánka do pekla" :D )
    Dani, ak sa Ti tento čertík nepáči, nemusíš si podpis dávať, no mne sa celkom páčil oproti iným ;o)) tak keby to nebolo ono, tak počkáme na ďalšieho ;o)

    [​IMG]

    [​IMG]

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------​
    EDIT: Super, som rada a nemáš za čo Dani ;o)
     
    Naposledy upraveno: 28/3/21
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Astridka super, výborný čertxD, páči sa mi, ďakujem krásne šikulka naša:inlove:;)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já myslel, že je to Ferda mravenec v maškarním xD.
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pitrýsek, co Ty víš, třeba chce Berka zkusit párový tanec? Mě ten podpis vyděsil, ale z jiného důvodu. Kdo zažil sonika a pokemony u svých potomků tak ví o čem mluvím a pekla se neleká.

    [​IMG] [​IMG] inspirace zjevná.;)
     
    Naposledy upraveno: 28/3/21
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný deň všetkým ;o)

    Madulka, mám tu pre Teba nejaké podpisy na výber. Spomínala si, že máš rada zvieratá a Pata a Mata. Tak som spravila na obe témy, snáď sa Ti niektorý z nich zapáči. Môžeš si ich aj striedať, všetky sú Tvoje, takže si s nimi môžeš robiť čo len chceš ;o) Návod na vloženie obrázka do podpisu nájdeš u mňa v podpise, pod obrázkom. Je tam aj videonávod od Dobena, ten je super, podľa neho by sa Ti to mohlo podariť. Vyskúšaj a keby to nešlo, tak som tu, napíš mi a spoločne to určite zvládneme ;o)

    [​IMG].............[​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Jaaaj tie podpisy.. A JE TO ..su Bozske...;):inlove:
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Astridko, ty jsi skvělá. Děkuji. Avatar jsem nahrála, je vidět, ale podpis se mi nedaří vložit. Píše mi to, že můžu mít jenom jeden podpis. Ale já jsem vše vymazala. Dělala jsem to podle dobena. Tak nevím, kde je chyba. Asi u mě, tedy někde mezi monitorem a židlí ;)
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Madulka_cz

    Zkus teď, odmazal jsem ti ten starý ;)
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    pezt - tak jsem to zkusila a....

    Je to tam .... děkuji xDxDxD
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Madulka_cz

    Není zač, hlavně, že se povedlo
     
    marketka47, Madulka_cz a astrid888 tohle ocenili.
  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

  16. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Astridko, za vše moc děkuji.
    Jsem ráda, že s pezt jsme to dotáhli do konce.
    Manželovi jsem to ukázala a reakce .... ty brďo, to je hustý, to je boží. Takže chvála i od něj. ;)
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer u astridky :) nakoukla jsem akorát na Mata a Pata a je jasné, že teď už to tu s nimi všechno pošlape jedna radost xD xD moc hezký .. Madulka_cz kdy si je můžu půjčit na farmičku na opravu kola :p
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    evainfo - no vidíš, to je nápad, třeba by to kluci opravili, že by nám z toho zrak přecházel.
    Občas by se hodili i na hru, aby se pořádně načítala.
    Jinak děkuji, astridka je holka šikovná. Zlatý ruce ;);):D:D
     
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ty kluci jsou boží,dalo by se na ně koukat do nekonečna:) prostě a jednoduše,astridka je šikulka;)
     
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte :) Ďakujem všetkým za milé komentáre, vždy vás tu všetkých rada vidím ;o) ♥
    Pridám sem ešte jeden gif pre Madulku a potom všetky tri v jednom, ak by chcela ;o)

    [​IMG]

    3v1

    [​IMG]