Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Peto121, všade by si niečo od niekoho chcel, šak daj tú svojú, pridáme sa..:D;);)


    edit

    dobre, môže byť, len si zatiaľ nič nenalial-.-, to mávame tak nad ránom, trávičku zelenú, na dolniakoch;), tu už máme bielo, slabo, ale aspoň omrznuté;)
     
    Naposledy upraveno: 13/12/20
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    DANKA722 ...ricom,picom,bol som pri tom,trávička zelená...

    Edit: OK,už budem aj ja ticho...
     
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pásli ovce Valaši,pri betlémské salaši ... na Slovensko už je to kousek ...tož sa Peto a Danka přidejte ;)

    Edit : sboristé,takhle by to nešlo,dávno jsem naladila,prskavky zapálila a vy nikde

    Teď už budu prskat jenom já :D
     
    Naposledy upraveno: 13/12/20
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte :)
    Tu je ale veselo;o))
    Berušenka, ďakujem, krásne si to napísala :inlove:
    Peťo, čo by si bol ticho, len spievaj ;o))
    Tak, tak Danuška má pravdu, času málo, ledva stíham akcie, ale snáď dokončím ;o)

    Ešte sem pridám podpis pre anickumalirku a zas prchám, ale priebežne nakúkam ;o)

    [​IMG] ...........................[​IMG]

    [​IMG]
     
  5. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Astridka :)
    Ten je!!! moc děkuji a jedno malé info, babulenka se nám krůček po krůčku lepší :inlove:
     
  6. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pavlínka, ani nevieš, ako som rada a naďalej držím palce, aby Tvoja babulenka bola opäť fit ;o) ♥ a drž sa aj Ty...máš toho moc a viem, že aj ostatní, tak si všetci dávajte na seba obrovský pozor.

    EDIT:
    Mám tu tento voľný vianočný podpis, kto by mal záujem, napíšte mi ;o)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/12/20
  7. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Astrid Chci tě poprosit až budeš mít čas jestli by si mi mohla dát ten můj Vánoční podpis mezi ty moje ostatní podpisy, sice je mám uložené, ale teď mi nefunguje ani jedno úložiště děkuji.
     
  8. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    RosesFarm, evainfo a .macca. tohle ocenili.
  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    astrid Ďěkuji to bylo rychlé, jsi zlatíčko.
     
    RosesFarm, evainfo a astrid888 tohle ocenili.
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    astrid888 ahoj, prosím mohla by jsi mi také můj vánoční podpis vložit mezi ostatní moje podpisy. Chtěla jsem se převléknout do zimního oblečku. Moc děkuji
     
    RosesFarm, evainfo a astrid888 tohle ocenili.
  11. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    RosesFarm, evainfo a .macca. tohle ocenili.
  12. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer všetkým.
    Podpis pre RosesFarm:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  13. RosesFarm

    RosesFarm Pisálek fóra

    [​IMG] Srdečně vítám. Astrid, vytváříte zázraky podpisů ... Často navštěvuji vaše fórum, abych viděl vaše díla - jsou krásná :) Děkuji z celého srdce .. Přeji vám a všem farmářům vše nejlepší k Vánocům - hodně zdraví ...:) [​IMG]
     
  14. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Nádherné podpisy Astridko.

    Všem přeju krásné a klidné vánoce a hlavně hodně zdraví.
     
  15. evaasta67

    evaasta67 Pisálek fóra

    nejdříve zdravím a přejí vánoční svátky a novy rok Astridka chtěla bych na novy rok od tebe krásný dárek to cukrovinkovy domek mezi tím velký slizove jezero stromky modříny 3, perskou kočičky bylou a černou umíš krásně vytvářet a byla bych moc rada abych měla taky něco od tebe jinak se omlouvám čas mě honí práce zahrada moc se těsím sem lvl116:)ahoj moje astridka a přejí pěkný večer eva
     
    evainfo a astrid888 tohle ocenili.
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evaasta67 - po několikáté tě upozorňuji, že na fóru lze vystupovat jen s jednou identitou. To znamená, že můžeš psát jen z jednoho herního účtu. Opravdu nevím, k čemu ti bude podpis od Astridky když jej nebudeš moci použít? Při dalším porušení pravidel tě patřičně ocením dle pravidel fóra

    Přeji fajn hru
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no... například já bych byla velice zvědava, jak si její Astridka s tím poradí. Cukrovinkový domeček a mezi tím slizové jezírko Mezi čím? 3 modříny, tam zádrhel nevidím. Ale kočky. Černou by určitě zvládla, ale bylou? To jako chcíplou? Omlouvám se čas mě honí, nejvyšší čas jít okopávat truhlíky na parapetu.
    Moje Astridko, až budeš mít čas, tak Tě poprosím o doladění avataru. ;)
     
  18. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ty, Ty, Ty moja Gordonka:D ....ak ma nechceš zabiť udusením smiechom, tak si premysli, ako a čo napíšeš, bo ma budeš mať na svedomí, uvidíš ;o))
    Avatar Ti samozrejme urobím, len asi až zajtra, dnes sme mali na návšteve brata s rodinou a doteraz som ohučaná z malého synovca to z tej radosti z darčekov, ktoré mu k nám Ježiško priniesol ;o)
    evaasta67, ja by som Ti ten podpis aj nejako vytvorila, ale ako Ti napísala už naša Farmářka_X, nevyužila by si ho, takže radšej to nechajme tak, aby si nebola potrestaná a tiež Ti prajem príjemný zbytok vianočných sviatkov a všetko dobré v Novom roku ;o)
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ♥Helivenuto♥, příspěvky na tomto fóru musí být v českém nebo slovenském jazyku. Děkuji za pochopení. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. ♥Helivenuto♥

    ♥Helivenuto♥ Zelenáč fóra

    Dave Lister


    Prepáčte, preložil som, ale mýlil som sa, keď som uverejnil príspevok, prepáčte!

    Ahoj @astrid888, môžeš mi urobiť novoročné predplatné s nejakým ohňostrojom? Ostatné je už len na vás!
    Ďakujem, pozdrav z Brazílie!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/12/20