Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj astridko, všechny tvé podpísky jsou balzám pro oči :inlove:
    Při dnešním převlékání jsem zjistila, že ti v mé galerii jeden podpísek chybí. Krvavý tam je, ale slizový ne.


    [​IMG]

    Přeji všem prima den
     
  2. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer všetkým.

    Farmáročka, ďakujem, podpis je už doplnený ;o)

    Ivca1111, veľmi rada by som Ti ho venovala, ale mojou podmienkou je vyššia aktivita na fóre. Pozrela som si počet Tvojich príspevkov a žiaľ, zatiaľ je ich moc málo. Možno časom, až budeš aktívnejšia, Ti nejaký pekný podpis vytvorím :) Prajem Ti veľa úspechov v hre a všetko dobré.

    Gordonček, Pechfóglinka si nemusí meniť ani text. Myslím, že po tom "bezodnom" poháriku čo tam má, môže mať Vianoce celý rok ;o)))
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    opravdu, raději nechám ty vánoce, protože odrhovačky, které mě napadají... jsou jaksi nepublikovatelné. Snad až najdu něco příhodného....xD
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pechfóglinko, šlo by publikovat cokoliv od Kludského Michala Davida... hraje se to na diskotékách i u kolotočů. A bliká to tam stejně. ;)
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No právě: MD mě napadl nejdřív, ale tak si pokřivit charakter přece jen nenechám. Zkazilo by mi to chuť na tu irskou.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    xD Tak nějak chápu ;)
     
    astrid888 a GordonSargent tohle ocenili.
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Co je špatného na tom, kdyby v mottu měla místo veselých vánoc, že chce růst a kvést? Hlavně myslet pozitivně A kdyby jsi Astrid přidala tomu ptáku i neposlušné tenisky..tak máme na farmě pěknou diskotéku ;):)
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, poupata do tohohle netahej, to byla jiná akce než diskoška ;)
     
    astrid888 a GordonSargent tohle ocenili.
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    ale byla a veliká, na největším stadionu světa a všichni dorazili v dres code na takový megakoncertxD

    edit. Astrid nejvyšší čas na nové návrhy;)
     
    Naposledy upraveno: 24/1/20
    astrid888 a Y_n_O tohle ocenili.
  10. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Som myslela, že Gordonček naráža neposlušnými teniskami na Lucku Bílou ... :music:
     
    astrid888, GordonSargent a evainfo tohle ocenili.
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jo, zlatý časy. Jarmilky mám v oblibě dodnes, akorát už nestojej dvacku....xD (Teda, ne že bych se někdy dostala na Strahov, ani na Pražačku mě nevzali).
     
    Y_n_O a astrid888 tohle ocenili.
  12. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Naše úžasná Astridko, ještě jednou moc děkuji za tu nádhernou něžnou sněžnou lištičku a přeji Ti krásného Valentýna :inlove::inlove::inlove:
     
  13. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Astridko, sleduji, jak se tu některá zvířátka už pomalu převlékají do jarního a tak bych chtěla poprosit, jestli bys mi mohla (samozřejmě až ti vyjde čas) nachystat nějaký kožíšek na jaro (zase něco s mláďátky).
     
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci.
    Gigiska, nemáš za čo, rado sa stalo ;o)
    Medvedík, Monička- (Mončičák), určite vám vyrobím podpisy, len čo bude viac času...možno tak o dva tri týždne by to aj šlo. Ja sa určite ozvem a dám vám vedieť. Na farmičku kľudne píšte, tam sa občas mihnem, niekedy si aj pozberám akčné plodiny, ale moc tomu tentoraz nedávam ...
    Tak sa majte krásne a ďakujem za všetky darčeky aj bonusové kódy, ktoré by som prepásla. Ste poklady ♥♥♥
     
  15. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    Pozdravujem ťa...Mohol by som ťa poprosiť o podpis..Námet zasnežená krajina zo zvieratkami z farmi + vianočný stromček...
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj Astridko, potřebovala bych jiný podpis, dnes jsem vyměnila jarní za zimní a i když je krásný nemůžu se na něj dívat protože je mi do breku. Nikolas-kocour- v listopadu odešel a už se nevrátil. Na tvém podpise je jako živý. Pes už taky není a nový je veliký bílo-černý.
    Děkuji Dagmar
     
  17. raddre

    raddre Vévoda fóra

    ahojky, venku už vykukuje sluníčko, některé keře jsou obaleny květy a tak je čas, abych můj sněhový podpis uložila k zimnímu spánku. Prosím Tě až zase budeš mít chvíli času, vytvoř mi nějaký radostný podpis s našim kocourem i psem. Moc děkuji
    PS nahlédla jsem do seznamu a chybí mi tam okaz na vánoční i zimní avatar a podpis, pokud je někde dohledáš,prosímTě o doplnění, děkuji
     
    Naposledy upraveno: 8/3/20
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kdepak, až mě doplete čepičku anebo si dá z mé neustále opakované žádosti pořádnou sprchu a přestane si ji všímat;):inlove:
     
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte :)
    Ako som sľúbila, vždy keď sa nájde čas, vám podpisy vytvorím. Takže prvé dva mám hotové pre BA dob a pre moncicak7070.
    Ostatným samozrejme podľa poradia dorobím podpisy tiež a taktiež doplním podpisy do zoznamu, ďakujem vám za pripomenutie :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    Mám tu podpis aj pre medved222 ;o)

    [​IMG]
    [​IMG]


    na želanie vianočný podpis pre stefan.h

    [​IMG].....[​IMG] .....[​IMG].....[​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 12/3/20
  20. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Astridko, děkuji za podpis. Je zase moc hezký, přesně podle mých představ, nejen babička medvědice s vnoučkem, ale i ti motýlci. Ty si přidávám do dekorací i kupuji na oblečení. Doufám, že jsem si ten kožíšek (podpis) dobře oblékla a že nepotřebuje nějaké úpravy.