Žádosti o podpis - astrid888

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem astrid888, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Farmářka_X

Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj astridko, všechny tvé podpísky jsou balzám pro oči :inlove:
    Při dnešním převlékání jsem zjistila, že ti v mé galerii jeden podpísek chybí. Krvavý tam je, ale slizový ne.

Přeji všem prima den

2. astrid888

astrid888 Velvyslanec fóra

Pekný večer všetkým.

Farmáročka, ďakujem, podpis je už doplnený ;o)

Ivca1111, veľmi rada by som Ti ho venovala, ale mojou podmienkou je vyššia aktivita na fóre. Pozrela som si počet Tvojich príspevkov a žiaľ, zatiaľ je ich moc málo. Možno časom, až budeš aktívnejšia, Ti nejaký pekný podpis vytvorím :) Prajem Ti veľa úspechov v hre a všetko dobré.

Gordonček, Pechfóglinka si nemusí meniť ani text. Myslím, že po tom "bezodnom" poháriku čo tam má, môže mať Vianoce celý rok ;o)))

3. -pechfógl-

-pechfógl- Živoucí legenda fóra

opravdu, raději nechám ty vánoce, protože odrhovačky, které mě napadají... jsou jaksi nepublikovatelné. Snad až najdu něco příhodného....xD

4. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

pechfóglinko, šlo by publikovat cokoliv od Kludského Michala Davida... hraje se to na diskotékách i u kolotočů. A bliká to tam stejně. ;)

5. -pechfógl-

No právě: MD mě napadl nejdřív, ale tak si pokřivit charakter přece jen nenechám. Zkazilo by mi to chuť na tu irskou.

6. Y_n_O

xD Tak nějak chápu ;)

astrid888 a GordonSargent tohle ocenili.
  7. GordonSargent

GordonSargent Titán fóra

Co je špatného na tom, kdyby v mottu měla místo veselých vánoc, že chce růst a kvést? Hlavně myslet pozitivně A kdyby jsi Astrid přidala tomu ptáku i neposlušné tenisky..tak máme na farmě pěknou diskotéku ;):)

8. Y_n_O

Netopýrku, poupata do tohohle netahej, to byla jiná akce než diskoška ;)

astrid888 a GordonSargent tohle ocenili.
  9. GordonSargent

GordonSargent Titán fóra

ale byla a veliká, na největším stadionu světa a všichni dorazili v dres code na takový megakoncertxD

edit. Astrid nejvyšší čas na nové návrhy;)

Naposledy upraveno: 24/1/20
    astrid888 a Y_n_O tohle ocenili.
  10. Milka66

Milka66 Veterán fóra

Som myslela, že Gordonček naráža neposlušnými teniskami na Lucku Bílou ... :music:

astrid888, GordonSargent a evainfo tohle ocenili.
  11. -pechfógl-

Jo, zlatý časy. Jarmilky mám v oblibě dodnes, akorát už nestojej dvacku....xD (Teda, ne že bych se někdy dostala na Strahov, ani na Pražačku mě nevzali).

astrid888 tohle ocenil(a).
  12. gigis99

gigis99 Rádoby autor

Naše úžasná Astridko, ještě jednou moc děkuji za tu nádhernou něžnou sněžnou lištičku a přeji Ti krásného Valentýna :inlove::inlove::inlove:

13. medved222

medved222 Osvícený autor

Astridko, sleduji, jak se tu některá zvířátka už pomalu převlékají do jarního a tak bych chtěla poprosit, jestli bys mi mohla (samozřejmě až ti vyjde čas) nachystat nějaký kožíšek na jaro (zase něco s mláďátky).

14. astrid888

astrid888 Velvyslanec fóra

Ahojte všetci.
    Gigiska, nemáš za čo, rado sa stalo ;o)
    Medvedík, Monička- (Mončičák), určite vám vyrobím podpisy, len čo bude viac času...možno tak o dva tri týždne by to aj šlo. Ja sa určite ozvem a dám vám vedieť. Na farmičku kľudne píšte, tam sa občas mihnem, niekedy si aj pozberám akčné plodiny, ale moc tomu tentoraz nedávam ...
    Tak sa majte krásne a ďakujem za všetky darčeky aj bonusové kódy, ktoré by som prepásla. Ste poklady ♥♥♥