Štědrý den (21.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 20/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Dekorky v liště nemám, nehledám je a vzdávám to.
    Ani nevím, kterým směrem bych se měl vydat,
    jestli do nebe, do parku nebo na ostrov pokladů.
    To bych také u toho hledání mohl strávit celé vánoce.
    Myslím, že ty řádky mi ani za to hledání nestojí.
    :DxD
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Mikeši kočky mají velmi dobrý zrak i čich, neříkej, že nenajdeš...
    Já je tady mám v liště, všechny dekorky.
    Za 1,5h jedu pro synka do školy, pak zatopit, dát zvířatům a ve dvě začátek akce... to stihnu.
    Jo a pro malýho mám dobrou zprávu, táta má 1. vykládku hotovou, než pojedu, bude jich ještě méně než 7.... jen dojede nejspíš až v sobotu dopoledne....
     
  3. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím-tak dvě dekorky nemůžu najít,květinový zázrak a z louže do louže.Nevím,co jsme vyváděli v březnu a dubnu,ale vím jistě,že na farmu chodím denně.Že bych vyměnila za něco ve vzducholodi,sbírala jsme v té době vonící strom(132),tak nevím.
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    LubicaKrakova: důvodem proč tomu tak je, je vyhledávání. To prostě funguje, tak složitě, že tohle je nejlepší řešení. Bohužel k dokonalosti, zde chybí slovník a ten se dvěma již tak přetíženými moderátorkami slovenské národnosti prostě dohromady nedáme. Bohužel, to co bylo již připravené umřelo se starým fórem a později i s mým ntb a na spáchání nového, který by musel obsahovat již skoro 6000 výrazů jsem zatím nenašel dostatek odvahy a času.
     
  5. emma-x

    emma-x Rádoby autor

    kvetoucí zázrak ne květinový
     
    vilm4, bursuk59 a maribeja tohle ocenili.
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Když už se blíží ten Štědrý den a vzhledem k tomu, že před akcí mnozí z nás usilovně pročítají diskuzi před zahájením akce, rád bych tímto nám všem popřál nejen úspěšnou akci, ale především Veselé Vánoce a hodně štěstí a zdrací do Nového roku 2018.
    [​IMG]
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Když Štědrý den tak si ho moc užijte nejen při akci, ale i v reálném životě, přeji vánoční čas plný pohody a lásky :inlove:
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Katkager72990, LubicaKrakova,

    v úvodním příspěvku máte doplněné slovenské názvy dekorací.
     
  9. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek,
    dekorky jsem našel všechny a už čekají v liště, problém jsem měl jen u jedné, kterou jsem použil v řádku a musel jsem čekat až ji řádek pustí, ale podařilo se. Takže teď už jen popohnat hodiny, aby to herní předvánoční veselí mohlo začít. A když už jsme i v tom reálném vánočním shonu tak:
    Milé kolegyně, milí kolegové hráči,
    už je tu zas ten vánoční čas, je tedy čas ozdobit kapra, zabít stromeček, upéct dárky, vykuchat vánočku a zabalit salát. A hlavně to všechno nepoplést.
    Šťastné a veselé prožití svátků vánočních, ať pod vánočním stromečkem najdete to, co jste si tam přáli najít a do nového roku 2018 přeji pevné zdraví, pohodu, spokojenost, štěstí a lásku, ať potkáváte jen samé milé lidi a ti „méně talentovaní“, nechť se Vám vyhýbají velkým obloukem.

    Druid.Panoramix
    a se mnou John Lennon (mimochodem, neznám krásnější vánoční píseň)

    https://www.youtube.com/watch?v=sbKQ7nXx0o8

    [​IMG]
     
  10. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Na začiatok 168 padátok. :)

    Mimochodom v hre mi ukazuje čas hlavného stonku 20 hodín, vo FAQ je 12 hodín. Čo je správne?
     
  11. sváťa45

    sváťa45 Pisálek fóra

    Zdravím. Při začátku akce mám na liště 0 akční kytky. Nevíte někdo co se s tím dá dělat ?
     
    vilm4, Helena1313 a maribeja tohle ocenili.
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak z darku bedny, tak uvidime co v nich... ale rozjezd usel, jen toho je teda dost co jeste dodelat v tom docasnym ukolu... vynechal jsem uz minule ukoly na padatka a ted taky, nejspis nebude treba, akcni je dlouha...

    Vypadavat ma 138 ozdob/den, v tuto chvili ma byt 2 (nebo chybet 823 ), mam 150 (chybi 675 ), mam 18% hotovo.
    Stav kvetin : idealne 17 kusu (1250/den ), mam 65 z 7500 (0% ).
    Zatim uplynulo 0% casu, zbyva 143 hodin.
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Na začátek 263 Vánočních ozdob (z toho 4 z Kouzelných stromů). Dobrý to počinek. Jen nebýt toho obvyklého opakujícího se odhlašování během sklizně...

    Takže si zapějme: ;)

    "Štědrý večer nastal, Štědrý večer nastal -
    koledu přichystal, koledu přichystal..."

    Edit: Po splnění úkolů v Čarovné zimě mám 349 Vánočních ozdob (42,3%).
     
    Naposledy upraveno: 21/12/17
  14. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak tohle bude akce o nervy,nemůžu nasadit,pořád mě to vyhazuje ze hry- už potřetí za sebou.Hlavně,že byla údržba. :mad:
     
  15. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    horko-ťažko som nachytala 141 gúľ, možno sa ostatné porozbíjali, lebo ma aspoň 5x vyhodilo z hry :(
     
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já mám 372 i s ukolem mě to fachčí bez problémů žádný výpadek
     
  17. -mironella-

    -mironella- Pisálek fóra

    zatiaľ 110 vianočných gúľ :)
     
  18. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, vypadlo celkem 381 ozdob i z úkolu v družstvu, aktivovány 2 stonky, zatím bez výpadku, z vánočních 4 beden: 10 baněk, 10 lískáčů a 1 zimní věnec
     
  19. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Tak jsem zasadil a samozřejmě jsem si nevzpomněl na úkol v družstvu :music:. Nevadí no.
    Ozdob mám 145, tak to považuju za obvyklý start.
     
  20. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    proč se mi pořád vypína hra
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.