Štědrý den (21.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 20/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Očekávala jsem něco lepšího.
    Tři stonky? No nic moc teda, ale budiž.
    /Dekorky nehledám, určitě je mám někde posazené. Najdu je až mě zase napadne jednou vše zbourat./
    FL paráda ty se hodí.
    Teda ale doba růstu té řetězové květiny, která se každopádně v minulé akci převážné části hráčům co nečtou schovala asi nejspíše do tajemné čtvrté místnosti, ta je teda dlouhatánská. To zase budou bobky drahé. - Vzpomínám si na moje začátky - a než jsem se dostala sem na forum, vůbec jsem nechápala proč ten hnůj je jednou za čas tak drahý.
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ach jo,a zas je to tu o_O
    ako sa po slovensky vola dekorka Z louže do louže
    nech hladam ako hladam podla obrazka,neviem ju najst,uz 3x som presla 231 riadkov v nebi,x krat obehla parky a x krat listu,neviem ju najst :cry:
    akcia je podla mna na pohodu,vyhovuje cas rastu,pocet tak akurat a padatka dopadaju ;)
    pojdem len na dvoch plochach ;)
     
  3. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    alexandraker.. a co z kaluže do kaluže ?
     
  4. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    Také nemohu najít dekorku Z louže do louže prý bonus z dubna 2017,hraji denně a určitě ji nemám,další dekorku Výtah zřejmě teprve bude za denní přihlášení​
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Alexandrakerulova: Slovensky to je Skákanie do kaluže - a ne že bych to věděla, ale stačilo se podívat na FAQ CZ Dekorace a pak totéž najít ve FAQ SK Dekorácie. Já to hledala podle měsíce, vzhledem k tomu, že šlo o bonus za přihlášení.
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) dakujem za napovedu,nakoniec som ju nasla v parku xDxDxD,celkom sikovne zamaskovanu
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mohlo by RT povolit posílat dekorace získané od ovečky při OaD, vůbec bych se nezlobila, teď tuším jdou jen některé ;)
     
  9. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce bude super ;)
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ty tajemnosti si fakt už strčte někam!:p:p
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Přidal bych nejméně jedny plavky dvoudílné!
    :D
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jinak se opravdu těším na vypečený výprodej chybějících dekorací do stonků.o_O Osobně postrádám 3 kousky.:sleepy: Buď jsou v nebi , anebo jsem prostě farmařil laxně.o_O Jestli bude mít RT tenhle blbej nápad stěma dekoracema i v budoucnu,tak by měl alespoň usnadnit jejich vyhledání na farmě.Tj do vyhledávače napsat název hledané dekorace a vyhledávač by napsal kde se nachází!:eek:
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) se mi akce líbí, pojedu na necelých dvou plochách a dlouhý čas řetězovky vyhovuje jak v pracovní době, tak při klidném obírání kapříka na vánoce a koukání pohádek:D Stonky jsou supr a 12-ti hodinové a další bedýnky konečně nedávají, protože se jimi probírat ráno před sklizní kvůli bonusu, je tak o pozdní příchod do práce xD. Taky jsem hledala dekorky a něco našla ve strašidelném domě. Bude to pohodička a těším se ;)
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem,ešte musím zasadiť horec a potom už len čakať na 14:00 hodinu.
     
  15. Zaki-

    Zaki- Zelenáč fóra

    Řetězová květina (Pozlátkový kvet) není nikde :(
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Vydrž do zítřka.
    A nauč se trpělivosti. Ta i růže přináší takže ti přinese i řetězovou kytku.
    Ne vážně. Je to až na zítřejší akci. Nemá ji nikdo.
     
  17. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nutnost použít do stonku bonusové dárky za přihlášení během roku je teda opruz. Teď abych jak trubka prolejzal odstavné plochy a hledal, kam jsem je nacpal :cry:. A využití dárků z Punčochárny taky nula :wuerg:. Jsem si říkal, že by to mohlo mít aspoň nějakou podmínku, jakou barvu a mašli každý hráč zvolil...

    Ale abych furt jenom nebrblal - 25 Fl jako dar je fajné.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/17
  18. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Vodnice zasazena, přeju dobrou noc a zítra ve 14 hod, je sraz na startovní čáře.;):)
     
    evainfo, vilm4 a bursuk59 tohle ocenili.
  19. larelay

    larelay Analytik fóra

    Tak to mě baví, i když chápu, že moderátory asi ne. Řetězová květina je pěkný evergreen :) Takový malý Godot :) Už abychom se jí dočkali :)
    Délka akční kytky se mi líbí, asi i RT má rádo Vánoce, ale řádky teda nepotěšily. Nevím, jestli stojí za to ty dekorky hledat, ale zase mít volný řádek a pořád se na něj dívat? Tak to je past. A podporu hluboce lituji, ta si Vánoce neužije.
    Čekala jsem nějakou kulišárnu s těmi barvami dárků, zbytečně jsem ubírala na červené, no nevadí. Každopádně způsob dodávání se mi líbí, je vánoční a celkově je akce na pohodu. A že jsme si to zasloužili, je to tu fakt poslední dobou jak o závod. Kdy bylo naposledy pár dní volno bez jakékoliv akce, výprodeje....To se ani v práci takhle nehoním.
    Krásné Vánoce a pohodovou akci všem.
     
    vilm4, maribeja a Skali tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ty z kokosových ořechů od opiček na Baha?
     
    vilm4, bursuk59 a Trepifajksl tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.