Šplouch a cák s křečky (1.7. - 7.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer všetkým.
    Okolo obeda som dodala posledné hlodavce a konečne hotovo.No a idem si aj ja trochu zafrflať :D
    Zdĺhavé, otravné a odmeny nestoja ani za zmienku. Som rada, že mám po tom a rovnako ako píšu mnohí... stačilo, nejakú dobu škrečky nechcem vidieť :p
    Nech sa vám darí ;o)

    EDIT: Gordonka, aké dva chlívky?:p;)
     
    Naposledy upraveno: 3/7/20
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Astrid, ale kolo jsi protáčela to jsi to v tom frflání tentokrát opomenula A co ty dva chlívky na zeleném kole? ! 3x máš růžové křečky, kdo z nás to má? xD:inlove:

    edit:

    [​IMG] chybička se vloudila, všechny kompromitující materiály jsi měla zničit 8)
     
    Naposledy upraveno: 3/7/20
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Jejda, tak toto nevyšlo, agentka GS má všetko pod kontrolou 8)
    No ale čo má spoločné KŠ s akciou? na koleso som sa nesťažovala:p ;)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zbývá mi poslední políčko. Pokračování v neděli, protože z tohohle ten milion protihodnoty fakt nevyčaruju ;)

    [​IMG]
     
  5. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Krásné sobotní ráno, tak tato akce byla opravdu pořádný adrenalín, bez nákupu zvířat a naplnění šlechtícího domku po střechu a oběti všech parfémů deluxe by to nešlo. Ale nakonec mi i pár pěkných šlechtěnců do trvalého úkolu zůstalo. Hodně štěstí všem, kteří ještě bojují.

    PS: Hodnocení 1** (ta druhá hvězdička je za tu napínavost až do samého konce)
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak mám taky hotovo. Včera chvíli před koncem BB jsem akci doplnila. Na vině byl celodenní výpadek internetu a data na mobilu jsem nechtěla pálit. Přiznávám, že se mi po začátku akce nechtělo plnit. Hlavně na základě zdejších komentářů (nejsou přeskoky, kolik to stálo křečků a SK apod.). Z odměn jsem nadšená taky nebyla (SB jsou výjimkou). Každopádně, děkuji Pitrýsek47 za nakopnutí (okomentoval jsi můj příspěvek a napsal co se zásobami ve stodole). Dala jsem ti za pravdu. Tvá reakce mě nastartovala a do akce se pustila.
    Měla jsem asi štěstí, protože jsem začínala s necelými osmi stovkami křečků. Nakřečkovat jsem nestihla, protože jsem při prvních informacích, že bude šlechtění křečků, měla max dvě desítky těchto hlodavců ve stodole a snad 3 jejich chlívky. Teda obydlí. Nakonec to dopadlo tak, že jsem masově nakoupila obydlí pro křečky a vyhodila na plochy (hlavní louka komplet a na divošce zabíraly nory necelou polovinu plochy).
    Křečky jsem nenakupovala ani na trhu ani pomocí košů. Vše bylo získáno mým chovem (nojo, jsem super chovatelka křečků) xD a SK bylo vždy z odměn - žádné kupování (to asi RT nechce slyšet).
    Nakonec jsem akci startovala s necelými osmi stovkami těchto hlodavců. Měla jsem štěstí. Ze základu a z červenonosých se mi podařil námořnický křeček. Jejich protihodnota byla velikou pomocí. Pár dalších přeskoků se zadařilo.
    Ve stodole mi zůstalo 312 křečků ("normální" křečci vraceli se zpět při šlechtění), několik červenonosích, čoudilek a panda. SK jsem utratila cca 600-650 kousků. Neměla jsem extra zásby deluxe parfémů a zůstalo mi jich 13. S klasickými parfémy jsem na tom mnohem lépe a necítím potřebu vytahovat více voňavých stromků na plochu.
    Jsem ráda, že akce je za mnou. Dekorace asi půjdou na plochu. Stonek není žádná hitparáda. Kdo ještě plní, tak šlechtění zdar.
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, vychádza mi, že len tí, čo sa flákajú;):inlove:, Astridka si to nazve dvoma rokmi prázdninxD:inlove:, makám tu dennodenne, ruky zodraté, samý mozoľxD, riadok bol hotový hneď, len tie trezory? [​IMG], toto som zatiaľ prešľachtila, treba odrátať jeden hotel, čo som mala plný žralokov za 1SK, škrečky len zo základu a jeden jedinkatý elegantný škrečok vyskočil (predposledný), na mixy teraz ani nemám "gule", ale trezory budú, tak ako som sľúbila;)
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Gordonka, co to máš za kolo štěstí?, nebudu se chlubit, kolik těch zelených jsem protočila (zásoba v bednách je stále bezedná) a něco podobného, co sis vytočila Ty, jsem nezahlédla ani náhodou.
    Jsem ráda, že akce je zdárně za mnou. Trezory mám, sice jen obyčejné, ale k žádnému dalšímu výkonu by mně to určitě nedonutilo.
    Někdo tu chválí de luxe parfémy, ale asi je používám špatně, protože jsem nikdy nezaznamenala rozdíl ve výsledku šlechtění když je použiji. Přeji všem pěkný den!
    :):):)
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    -Jara05-, Gordonka má také isté koleso ako my, tiež sa jej ružové škrečky neobjavili;)
     
    astrid888, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Nerobíte z toho niektorí náhodou vedu? :D Nie je predsa možné aby sa niektorím takto hrozne nedarilo, čo som začal robiť takéto akcie, či už neonky alebo iné, nikdy nebolo potreba viac ako 1000ks od daného zvieraťa, v priemere mi ich bolo potreba na 700 až 800 ks a to mi ešte ostali aj najvyšší šľachtenci ako napríklad teraz. To musíte mať teda skutočne divné šľachtenie...
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    tronaldo55, žiadna veda, len skúsenosti, není to to, co "bejvavalo", s SK, škrečkami, parfémami deluxe a iným:music:problém nemám;)
    som zvedavá, čo bude ešte po tom, ako nám zobrali špajzu, utekajte šľachtiť za grošexD
     
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    :D :D :D máš pravdu hneď by som si doplnil stavy SK nech to nie je také biedne ale čo narobíš :D zmenil som stratégiu a ide sa ďalej . Inak tie delux parfémy ma zakaždým rozosmejú :D keď ich použijem tak to nič nespraví a keď ich nepoužívam tak hneď najvyšší šľachtenci. asi už vieš na čo mi sú tie deluxy.
     
    Naposledy upraveno: 4/7/20
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    tronaldo55 - tak to jsi mě uklidnil, už vím na co tyto speciály jsou...
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    tronaldo55
    Je velice mrzuté,že není možné nahlédnout do starších diskuzí!Bohužel, pro dnešní dobu byly silně závadné,tak byly zničeny.
    Šlechtění bývalo mnohem zábavnější než v současnosti.
    Při současné akci se mi zhruba za 800 SK podařil (jeden!) nejvýše třetí nejvyšší šlechtěnec.SK zásadně nekupuju,mám jen to " jedovatý" z odměn,tak ani lepší výsledky nečekám.o_O
    Šlechtím už jen při akcích s BB.Jinak mě šlechtění vůbec nezajímá.Akce zvládám hravě,protože SK neustále přibejvá.Momentálně na další podobnou akci mám ve stodole 7.284 ks.:) A kupu nesplněných " věčných" úkolů v družstvu.8)
     
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Síce odmeny sú pre mňa o ničom ale beriem tuto akciu a aj tie ostatné ako také rýchlovky na zabavenie sa. Veď na farme iba krečkujem na baha a chovám vážky nič iného. Včera som si pozrel družstvo a hneď pribudlo 250 hviezdičiek. Ako vravím treba sa zabaviť keď nič takého zaujímavé na farme nie je. Osobne by som privítal šľachtiace akcie kde by bolo niečo poriadného ako neónky motýlov to bola zábava :D a aj slušné odmeny.
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..to tu býval obrázok na obrázok, tapetovalo sa pri šľachtení, prebehla som skoro celú diskusiu, a asi len u Evainfo;) som zazrela najvyššieho..
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Se šlechtěním jsem na tom jako kaolín11 - zajímá mě pouze pokud je nutné pro splnění akce.
    Doby kdy se mixovalo o 106 s úžasnými výsledky jsou dnes vzdálené jako doba kamenná. A život jde dál.
     
    Naposledy upraveno: 4/7/20
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Je to tak, když se s pomocí 8OO Sk dopracuji k takovému výsledku?

    [​IMG]

    Co se vývojáři seznámili s genetikou, tak můžeme šlechtit akorát hrášek. První úlet byl přidáním runy, před tím se žádná zvířata nevracely, ale padly vždy dva vyšší. Buď dvojčata, nebo spíš o řád i víc vyšší. Takže mutantů byl na trhu relativní dostatek a mohli jsme si potřebné došlechtit. Jedním barákem a lux parfémy už to nespravili. Spíš naopak. Poslední BB , který u mě stál za to byl u koček. Kdybych si schovávala obrázky tak ukáži jak v baráku dováděly ...ale za jeden BB jsem měla několik růžových výroben:)
     
  19. ivacek53

    ivacek53 Pisálek fóra

    to jsem blázen vše jsem splnila ale nemohu najít ty dvě blbiny do stonku,nikam jsem nic nestavěla.
     
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ivacek53 - a nedala sis je na Hřiště pro mazlíky?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.