Šlechtění bobrů / diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    .... úkoly na bobry asi ještě RT nestihlo vytvořit.... měli děsný fofry aby nám změnili okno novinek, lišty, posílání dárků..... před chvílí jsem to našla v ofiku a jak by řekl Vávra- "Maryšo tos mě teda otrávila" >:( (Maryšou rozuměj RT)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jojo český překlad a potom by zase jiní chtěli slovenský, protože česky nerozumí ani jejich děti (to už tady bylo). Máte tam oba tak fajn, ne?;)
    Jména mě nezajímají, řídím se jejich oblečením.
    A že je animace u výroben stejná? Stejně většina sklízí kombajnem a kouká na zisk, ne na vzhled.
     
  3. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Nechtěl bych být v kůži Stefi Grafové až zjistí, že se jeden bobr jmenuje po ní. Asi přestane hrát ....
     
  4. Santiago*

    Santiago* Pisálek fóra

    mě se bobříci líbí,přehled je opravdu moc pěkný. ještě nějakou akci a v odměnách konečně hvězdičky ))) bude se nám měnit vzhled bobřích chlívků i těch co už máme ?? mě se líbil bobřík co věnoval své milé srdce ze dřeva.
     
    EdmondDantes tohle ocenil(a).
  5. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    bbowling .... Stefi hraje taky farmu:D. Máš ji za sousedku:p??? Ty se máááš;).
     
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Gráf- neznamená to náhodou v němčině hrabě? Takže bobr hraběcí milost? Bobr v červené uniformě- nebylo by lepší bobr granátník ? A ten poslední, volně přeložený jako trpasličí bobr, ten tedy má požadavky , to se nám budou hodit ty chlívce, co nám je tak štědře nadělovaly všechny ty TCH. Jen mám takový dojem, že nám zmizí ty, co už máme a změní styl. Tak jako se to stalo třeba u barvírny a dalších. Trepifajksl
     
    babioli a evainfo tohle ocenili.
  7. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Taky jsem se těm názvům hrozně moc divila.A myslím si,že vám docela dost rozumím.
     
    zuzánek10, babioli a evainfo tohle ocenili.
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Fascinující ..... tak už tu máme český překlad,slovenský překlad a samostatné názvy (jak pro koho). To se tedy těším kolik jmen bude létat ve vláknu šlechtění a skoro nikdo nebude vědět co se komu vlastně povedlo vyšlechtit.
    PS. - A nějaké zvláštní vypadávátko prosím nebude ? Třeba cirkulárky ??? To si mohu postavit výrobnu hned ?? Žádná čekací doba ? Tak takhle se koza nevede !!.
     
    tydýtková, zuzánek10 a babioli tohle ocenili.
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Barolande,

    no vzhledem k tomu, že Bobří pila je již existující prvek hry, tak netřeba pro její výrobu zavádět nové nářadí.
     
  10. fnap

    fnap Zelenáč fóra

    Myslím pajdo361, že by sis měl udělit zákaz vstupu na fórum do 9.9.2015, protože výraz pro ne příliš chytrého člověka, který jsi použil, je vulgární!
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Fnap: výraz který jsem použil jsem užil výhradně na sebe a nikoho jiného jsem tím pádem nenapadal, takže nechápu proč bych si měl udělovat BAN. Ono totiž nejde o výraz vulgární, ale o výraz urážející a pravidlo na to, že nemůžu urazit sám sebe neexistuje.
     
  12. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    úžasný přehled, klobou dolů tomu kdo si dal práci to vše spočítat, konečný číslo obyčejného bobra mě dostalo :wuerg:
     
    zizala42 a PanPeřina tohle ocenili.
  13. fnap

    fnap Zelenáč fóra

    • Obcházení BANu z jiného účtu. Pajda361
    pajda361

    "Základní pravidla a postihy za jejich nedodržení
    Používání vulgarit, urážek, dehonestace, napadení -
    20 , 50 bodů, permanentní BAN"


    ad) "Ono totiž nejde o výraz vulgární, ale o výraz urážející" -> Slovo dehonestující znamená urážející, ponižující tzn. pravidlo existuje i v případě, že by jsi chtěl tvrdit, že tebou použitý výraz pro nepříliš bystrého člověka není vulgární, ale jak píšeš "jenom urážející". Navíc výraz, který jsi použil znamená vulgárně "hloupý člověk", zkus si to najít ve slovníku.
    ad) "pravidlo nato, že nemůžu urazit sám sebe neexistuje" -> Ale ano, existuje! Pravidlo zní: "nepoužívat" viz výše, ne nepoužívat na sebe nebo nepoužívat na ostatní, ale úplně jasně "nepoužívat" tzn. vůbec aneb tvůj svatý grál: "Jakékoli vulgarity a urážky jsou naprosto nepřijatelné."
     
    Naposledy upraveno: 8/9/15
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    fnap ....tak nějak tě nechápu . Pajda361 reagoval jen na moje upozornění chyby v
    textu a jeho reakce směřovala na jeho osobu. Slovo , které použil, já osobně nepovažuji za vulgární a dehonestaci vlastní osoby ? Takových příspěvků , kdy člověk o sobě něco napíše v případě, že něco pokazí, tu je spousta. Já o sobě kolikrát napsala, že jsem hloupá husa, když jsem něco nechtěně pokazila.
    Nemám ráda zbytečné napadání ať již jde o hráče nebo moderátora a přestože jsem já sama osobně dostala BAN jen za vytečkované slovo, nevidím důvod pro tvůj dnešní útok na moderátora. Jsem soudná a dokážu rozlišit vulgaritu od posouzení svých překlepů.
    A nyní jsem pravděpodobně rozšířila řady lidí, do kterých se dnes hodláš navážet.
    S chutí do toho, jsem připravená na vše. :p
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jezusku, já zírám, co všechno jste tu schopní řešit.
    Vždyť který z moderátorů se takto kdy přizná, že se spletl.
    xDxD
    Přehledy a tabulky k bobřímu šlechtění jsou skvělé, jen ta čísla na konci
    mě poněkud deptají. A všimli jste si, kolik nám bobříci budou dávat hnoje?
    To bude přísun a to bude nářků, co s ním!
    xD

    pajaable - neboj, jsem ve střehu a dostatečně naježený. Budu prskat a možná také škrábat.
    xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 8/9/15
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Fnap: víš co je to jednoduché. Pokud máš pocit, že jsem porušil pravidla stěžuj si na mně na herní podpoře. Ale, aby ji si nemohla stěžovat na všechny mé porušení, pravidel, tak věř, že máš 100b. za obcházen dříve uloženého trestu. I když asi si zase herní podpora přečte o tom jak to psal syn, manžel nebo někdo jiný z rodiny.

    Citace pravidel (ta se ti, ale asi nehodí):
    Urážka: je výrok nebo čin, který snižuje jinou osobu či skupinu a poškozuje její pověst nebo zpochybňuje její čest.

    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já už taky kecám do všeho, všimli jste si?
    K názvům šlechtěných bobrů - slovenské se mi líbí víc, mají trochu šťávy, nejsou jen otrocké překlady. Podobné byly v češtině u zákazníků ve farmářském domě, aqle někdo to "dotvořil" do nesmyslna.
    No a ke slovu potomý/pitomec. V literatuře použití celkem běžné. A co by měl dělat ten chudák francouzský král, který vstoupil do dějin jako Karel Pitomý? Což bylo celkem výstižné hodnocení jeho činnosti. Ovšem pak vstoupi do hry překladatel-inovátor a začal to překládat jako Karel Nerozvážný, Karel Zbrklý apod. :D
     
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Copak ? Okurková sezóna ??? :)

    Ahoj pajdo,no jó,já starý (kastrát ?) sem si existenci bobřích výroben neuvědomil.(Asi,že už je léta nepotřebujem).
    Ovšem zas na druhou stranu,nějak to RT mohlo stížit,takhle budou nadávat jen ti do lvl 71.
    xD
    pajaable -stará husa ??? do teďka jsi psala lama,hele vyber si jo ? :D
     
  19. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Prosím, může mi někdo vysvětlit(to víte stařenka blondýna,hůře chápající)co bude s tou spoustou b.hradů clasic+,++ a starým typem b. pily?
     
    Květa54, evainfo a pajaable tohle ocenili.
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Viky007,
    nemusíš mít strach, že bys o "naše" oblíbené boří hrady typu Classic+ a Classic ++ přišla. Ty ve hře zůstanou. A starý typ bobří pily jen změní zobrazení.
    Přeji fajn hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.