Šťastný den: Mega BZ / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem si taky chtěla koupit nějaké floreny a ejhle přes SMS to nejde, jinou možnost koupě nemám, tak mám holt smůlu, asi navždy co? to znamená, že jsem opět bez nových chlívků.
     
    babako tohle ocenil(a).
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj fany2020,

    obecně floreny přes SMS zakoupit jdou, tedy jeden z balíčků. Můžeš uvést co ti vlastně nejde, nebo co je za problém.
     
    babako a fany2020 tohle ocenili.
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahoj pajdo, když jsem přišla do banky, nemohla jsem to najít, ale už je vše v pořádku a floreny zakoupeny, moc děkuji .
     
    babako a milostivas tohle ocenili.
  4. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    zakoupila jsem floreny, ale 100% nikde nevidím...
     
    babako tohle ocenil(a).
  5. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj ewelynn48, ak ti bola čiastka strhnutá a florény pripísané, skús reštartovať hru. Mala by si v lište bonus vidieť :
    [​IMG]
    Peknú hru prajem
     
    babako tohle ocenil(a).
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    od 31.10. 11:00 hod. do 31.10. 18:00 hod.
    ... asi překlep, ale i tak jsem to zaregistrovala před chvílí ... by mě zajímalo, jestli opravdu dávají tato oznámení půl hoďky před akcí.
     
    babako tohle ocenil(a).
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro evainfo:
    O překlep evidentně nejde, podle časomíry skutečně v 18:00 končí Mega BZ akce. Taky jsem to zaregistroval tak nějak mimochodem...
     
    babako a evainfo tohle ocenili.
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Časomíra mi teď ukazuje ještě 7 hodin - mega BZ (i nákup florenů) o_O:eek: Něco tady nehraje o_O Mimozemšťani asi zase:eek:
     
    babako a evainfo tohle ocenili.
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    skalara.v: oboje je do 23:00 ,-D Původně byl MBZ do 18:00, ale pak byl edit ,-) Na DE v 12:46 opraveno na 23 uhrů ,-D

    EDIT Bezejmenný: Taky nevím proč se dnes vše prodlužuje... prej na délce nezáleží.... aspoň jsem to někde četl ,-D
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nastává doba prodlužování. A paní sládková zkracovala, a dostala za to na holou.
     
  11. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    To je fajn, chtěla jsem využít mega BZ co nejvýhodněji, a až koupím FL, tak se prodlouží akce, super, mohla jsem to mít na 3 sklizně, tak budou jen 2 :cry:
     
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Casey - uhry nesleduju ( pokud se mi nevyklubou na nevhodném místě) o_O A tady v poduhří změna až před chvílou :eek:
    Dneska je to samý překvapení. A o té délce by se dalo polemizovat (třeba délka pracovní doby by mohla být menší) ;)
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Bella, naštve to, ale je nás hodně, co odejdou ráno a vrací se až večer, ti by nestihly ani jednu. Dnes odchod v devět a návrat o půl deváte večer.
    skalaro, moje nadřízená má podivnou libůstku, někdy jdu na 12,10,8 nebo 4 hodiny, a když jí počet hodin na měsíc nevýjde a mám odpracováno, tak nejdu vůbec. Takže zkracování nebo prodlužování ... spíš se chystáme že ji naučime plánovánovat rozvrh pracovní doby, už párkrát jsem zde zmínila, že ji mám značně nepravidelnouxD
     
    Naposledy upraveno: 31/10/16
  14. JarousDc007

    JarousDc007 Pisálek fóra

    Ahoj Farmáři, celou dobu čekám že přijde nabídka Florenů a den Mega BZ a co udělám když se to stane? :D Nepřečtu si info na Fóru a koupím si balíček Florenů asi 10 minut před začátkem dne s Mega BZ.. xD A po doplnění strašidelných dekorací do řádku Temná mračna najdu v zásobách 1. získanou strašidelnou bednu a co v ní je? 1ks Vampířího rajčete xDxD Supééér ;) Fajn hru, J.
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, je ten "Nešťastný den BZ" nám posunuli z 10-ti na 16-tou hodinu, až bude všechno sklizené kvůli startu akce -.- ....
    I tak mě to nezlomí, stěhovák je nachystaný a přes noc budu "třískat" s dekorkama xD
     
  16. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    proč nejde koupit 6 nebo 8 florenu tak jak to předtím šlo?
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj pavca67,

    pokud je mi známo, tak nákup přes lištu stále funguje. Pokud jej nemáš umožněn musela jsi udělat něco co jej znemožnilo. Například odstranění platebních údajů z banky nebo jejich změnu.
     
  18. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    na 3hodiny mega akciaxDxDxDod 31.7 od 11h-do 31.7 do 14h:cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ezzra,
    ano je to tak. Hodně mě to udivilo, proto jsem to ověřovala. Je to mimořádná akce, tak snad někomu udělá radost.
     
    evainfo a ezzra tohle ocenili.
  20. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Vůbec se mi nelíbilo, že to bylo ohlášeno 1,5 hodiny před začátkem akce a doba trvání jen 3 hodiny mi přišla krátká Zjistila jsem to až po jejím skončení. Měla jsem smůlu. Za takovouto akci dávám palec dolů. ;););)
     
    evainfo tohle ocenil(a).