Šťastný den: Mega BZ / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak mě přišlo z podpory,že mě bonus spustili.Je to sice od nich hezké,ale...farmu mám komplet sklizenou,obr stromy budou až za 21.hodin,takže z bonusu tedy moc mít nebudu,jsem naštvaná a myslím,že právem.:mad:
     
  2. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Také jsem koupila floreny před novým oznámením. Psala jsem na podporu a 100% BZ připsáno
     
    -Zdenka tohle ocenil(a).
  3. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Také spuštěno, moc děkuji, nebud naštvaná, když ráno dobijeme za 25Kc tak bude 200% bodu večer a je to v pohodě a 25Kc po půlnoci, tak to bude nářez xDxDxD náhodou jsou to slušnáci, vždy když je z jejich strany nějaký problém, tak se snaží to vyřešit.Přece si nebudeme kazit vánoční pohodu ;)
     
    evainfo a michalka59 tohle ocenili.
  4. kamicek007

    kamicek007 Pisálek fóra

    Koupila jsem si floreny, odhlásila jsem se přihlásila, floreny přišly ale 100% nemám
     
  5. jolana4

    jolana4 Pisálek fóra

    i já si koupila floreny před chvilkou a bylo mi divné,že se mi nepřipsalo 100% BZ :cry: tak jsem zapátrala na fóru a ona je změna,tato akce se bude konat až zítra,co na to říci xD
     
  6. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj jolana4,

    žeby napísať na hernú podporu? ;)
    Prajem peknú hru
     
  7. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Tak jsem mile překvapen, že mi bonus taky spustili, ale znamená to, že budu moct získat tento bonus i v obou následujících dnech, tj. budu zvýhodněn vzhledem k těm, co dnes nic nekoupili?

    Mort: Ahoj, díky moc za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 19/12/15
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Napsala jsem také na herní podporu , bonus připsán...děkuji.
    pajda361 ... děkuji za upozornění , podpora kladně vyřídila.
     
    michalka59 tohle ocenil(a).
  9. jolana4

    jolana4 Pisálek fóra

    Ahojky mousicka,děkuji za radu,sice mě to mrzí,ale příště se raději podívám jestli není zas nějaká změna,než koupím floreny,abych měla i bonus 100% BZ
     
    Naposledy upraveno: 18/12/15
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  10. Mortis21

    Mortis21 Guest

    Ahoj tomokoco, kompenzace je pouze pro ty co nakoupili floreny před vydáním oficiálního oznámení. A tudíž nevěděli, že došlo ke komunikačnímu šumu. Přeji ti krásný zbytek večera.
     
    tomokoco, jolana4 a pajaable tohle ocenili.
  11. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Psal jsem na podporu a už mi bonus připsali dík
     
  12. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Mortis21 možná je vydáno oficiální oznámení, ale v kalendáři je to stále uvedeno špatně, aktualizovala jsem si popis akce již po první platbě, jestli nedošlo k nějaké změně, poté jsem trubka provedla druhou platbu a teprve když se bonus nepřipsal ani po ní (myslela jsem, že jsem před první platbou zapomněla aktualizovat hru), začala jsem pátrat v diskuzi...
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Robinela1,

    v kalendáři to špatně bude, protože původně vydané oficiální oznámení je pro dvě akce a chyba byla jen v jedné z nich. Ostatně rozhodující je obsah oficiálního oznámení a ne kalendář.
     
    jolana4 a Iwuska tohle ocenili.
  14. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    pajda361 asi jsem se nevyjádřila přesně. Měla jsem na mysli oficiální oznámení - mnou nazvané popis akce. Až před chvílí jsem zjistila, že byla přidána poznámka pod oznámení, jsem zvyklá, že při posunu akce se píše oprava přímo do oznámení, takže mě opravdu nenapadlo hledat dole další příspěvek. Z podpory mi odmítli kompenzaci a upřímně jsem docela zklamaná. Příspívám pravidelně každý měsíc nákupem pomocníků, turbo mlýna i florenů a tak nějak bych očekávala trošku vstřícnější přístup.
     
  15. vykyZ

    vykyZ Zelenáč fóra

    Věřím,že nikdo není neomylnej,Koupila jsem si floreny a sto procent nikde,pak jsem si všimla,že je změněné datum.Otazka kde vzít na další floreny.promonte,píší prvně a nšvím zda jsem na správné adrese.Omluvte mou drzost,že jsem se ozvala-Zdraví vykysalazdena
    • :cry:
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    vykyZ důležité je, kdy přesně jsi ty floreny koupila - pokud včera PŘED 18:44, tak napiš na herní podporu a máš šanci, že ti spustí bonus.
    Pokud jsi ale nakupovala PO 18:44, je to tvůj problém a myslím si, že herní podpora bonus nespustí
     
  17. vykyZ

    vykyZ Zelenáč fóra

    Kupovala jsem je dnes,je to asi půl hodky.
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    vykyZ tak to máš smůlu - oznámení o tom, že akce Mega BZ začíná dnes v 10:00, je v OFI od včerejška....ale ono stačí koupit těch florenů jen pár (pokud platíš kartou, tak stačí třeba jen 10)
     
  19. vykyZ

    vykyZ Zelenáč fóra

    Díky.nepotěšila jsi mě.Přeji krásný den.
     
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) hezké překvapení, šla jsem koupit pár florenů, aby bylo 100 % BZ a ejhle, nabídlo mi to nákup s 15% slevou, prima, dvě mouchy jednou ranou - mám 100 % BZ a doplněné florenové konto xD