Šťastný den: Mega BZ / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Robinela1

  Robinela1 Obyvatel fóra

  V brzké vyřešení snad ani nedoufám. Na podporu jsem psala ihned a můj dotaz zavřeli večer bez vyřešení, píšu znovu, ale bez možnosti vepsání textu jsou tickety lehce nepraktické :-(
   
 2. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Robinela1

  Na kterou podporu píšeš? Na herní podpoře ti moc nepomohou musíš kontaktovat platební podporu
   
 3. Robinela1

  Robinela1 Obyvatel fóra

  Myslela jsem, že když v podpoře vyplním, že se jedná o platbu a kamsi mě to přesměrovává, že je to platební podpora. Nicméně vyřešeno to bylo, jaké bylo mé ranní překvapení, že floreny jsou tam, kde mají být, i bonus, jediná vada na kráse je, že z bonusu mi zbývá 15 hod....no jen idiot by si ho spustil po večerní sklizni....nemožnost určit si začátek značně zahýbala bodovým skore :-( A nenapadlo nikoho, čistě pro spokojenost klientů (což hráči jsou), nabízet za takové chybky kompenzaci?
   
 4. Eliscastle

  Eliscastle Zelenáč fóra

  Problém s platbami přes paypal prý byl již včera vyřešen, nicméně já už půl hodiny marně čekám na připsání florenů a 100% bodů .... Má někdo taky takové problémy nebo jen já?
   
 5. maminecka53

  maminecka53 Rádoby autor

  • Necituj prosím príspevok pod ktorý píšeš, stačí napísať meno
  *odstránená zbytočná citácia*


  Také čekám už 1/2 hodiny

  maminecka53
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 12/4/15
 6. Amalka1070

  Amalka1070 Expert fóra

  Ahojek, jen letím okolo a hodím sem otázečku. On je den plný BZ prodloužen? Podle časomíry to ukazuje, že bude do 22:00. :p
   
 7. slootr

  slootr Baron fóra

  Já osobně na připsání Florenů a na přidělení bonusu nečekám. Po zakoupení se odhlásím, jakmile se znova přihlásím, vše je v pořádku. Jinak bych se asi nedočkal.

  Jo a prodloužení do 22 hod je nápad zcela odpovídající duchu tvůrců hry. Co z toho jako plyne za výhodu? Prodlužovat můžou jak chcou, dokud se to nepřekulí přes půlnoc, je to k ničemu.
   
  hrabenka1951 a vinea05 tohle ocenili.
 8. mousicka

  mousicka Guest

 9. Eliscastle

  Eliscastle Zelenáč fóra

  Slootr - znova přihlásit jsem se zkoušela asi dvacetkrát, takže tahle rada je zbytečná.
  Mousicka - no, je to sice krásné, že to řeší a že prodlužují akci do 22 hodin, ale mezitím mi plyne čas a zvýhodnění 200 % jde k čertu ...
   
 10. Amalka1070

  Amalka1070 Expert fóra

  Ahojek, jen letím okolo a hodím sem zase otázečku. když je tedy prodlouženo do 22:00 a já si koupil dnes floriky v 10:00 a teď si je koupím 21:55, tak nastane co ? Prodlouží se bonus 100 % jak?
   
 11. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj Amalka1070,

  bonus platí pouze pro první nákup za den, na další nákupy se již nevztahuje.
   
 12. paeij

  paeij Rádoby autor

  Tak mi floreny byly připsány 2 minuty po ukončení akce a bonus 100% BZ je v p.... (pryč)
   
 13. Eliscastle

  Eliscastle Zelenáč fóra

  paeij - jsem na tom stejně .... připsání florenů dnes trvalo 13 hodin a 20 minut, mě to připsali půl hodiny po ukončení akce ... opravdu úžasný vyřešení problémů >:(>:(>:(
   
 14. slootr

  slootr Baron fóra

  Eliscastle a ostatní: Omlouvám se, že rada nepomohla. Fakt mi je vás líto. Mám jinou platební metodu, což neznamená, že podobný problém nemůže příště potkat mě. RT trochu omlouvá, že chyba je zcela vyjímečně někde jinde. Ovšem oni nasekali v poslední době tolik chyb, že i tak budou hráči naštvaní na ně. Popravdě se zdráhám napsat neprávem :)
   
  Eliscastle tohle ocenil(a).
 15. Eliscastle

  Eliscastle Zelenáč fóra

  Slootr - až do včerejška jsem neměla s platbou přes paypal vůbec žádný problémy, připsání trvalo velice krátce, nejdéle do pěti minut, ale zpravidla stačilo obnovit stránku nebo se odhlásit a zase přihlásit a připsání se objevilo hned. Včera jsem na připsání čekala 3/4 hodiny a když s velkou slávou napsali, že problém je vyřešen, nenapadlo mě, že dneska se to bude opakovat ... To ovšem zlomili rekord a připravili mě o bonus. Jsem na ně fakt hodně naštvaná a stojí mě velké úsilí vyjadřovat se slušně ...
   
  jaji a Zrzik77 tohle ocenili.
 16. Zrzik77

  Zrzik77 Pisálek fóra

  Ráno floreny připsány, bonus ale nikde - nakupovala jsem včera ráno po 9 hodině, tj. během akce! Takže bych ráda věděla, jak se k tomu milánkové packalové z RT postaví a zda bude náhrada, na kterou postižení mají nárok.
  BTW: Že byla vina na straně PP, tak to jim opravdu nevěřím, je jasné, že když je příležitost, hodí se vina na někoho jiného, ale nevěřím. Už jen proto, že ze strany PP zafungovalo vše spolehlivě, chyba byla pouze ve hře.
   
  Eliscastle tohle ocenil(a).
 17. immortal67

  immortal67 Expert fóra

  Já poslal 5 sms na nový číslo s novym kodem,přišli 2 odpovědi a připsalo to 2x floreny,takže na 3 sms to vůbec nereagovalo,podotýkám,číslo a kod jsem použil ten nový co se objevil v bance.
   
 18. Ria30.

  Ria30. Guest

  Ahoj immortal67, na podobné problémy máme sekciu DOTAZY k bance, platbám, florenům. Je možné, že si nemal dostatočný kredit, alebo nejaký bonusový, z ktorého nejde platiť prémiové sms. S týmto by si sa mal obrátiť na svojho mobilného operátora.
  Peknú hru prajem
   
 19. Papula163

  Papula163 Pisálek fóra

  Tak neviem: Je 13.5.2015, 16:45 a v banke žiadna zľava. Niečo som prehliadla?

  Tak som na to prišla. Do banky sa dá vkradnúť zadným vchodom cez lištu. Hlavným vchodom to nejde.
   
  jaji tohle ocenil(a).
 20. tucika16

  tucika16 Rádoby autor

  Neviem, či sa mám smiať alebo plakať, keď vidím tie rozdiely medzi českou a slovenskou akciou. Mohol by im niekto poslať kurzový lístok? Keby dali Slovákom 50% zľavu, aj tak by to bolo drahšie >:(. Ja teda už len z princípu v žiadnom prípade nekupujem, nech sa naučia počítať !!!