Šťastný den: Mega BZ / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    musím říct, že mne fascinuje, když oznámení o šťastném dni, který začal dnes v 10:00, se dozvídáme v 17:11
     
    acron a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    rammstein2: ale je tam i omluva od moderátorského týmu; ne ke každému se dostane informace včas...
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  3. -BigJohn61-

    -BigJohn61- Perspektivní autor

    rammstein2, Tak teď to máš den předem - doufám,že tě to dojení od RT vyhovuje :p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. xKatka

    xKatka Rádoby autor

    Kde jsou ty časy,kdy byl populární lenochod jednou za měsíc a všichni jsme si ho pochvalovali a čekali na něj,dnes je 5x v týdnu.....inu komerce.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. marcela159

    marcela159 Pisálek fóra

    • Nepoužívej citaci bez vlastního obsahu. Je to považováno za spam. sopti
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marcela159 - nějak nechápu co chce básník říci citací z roku 2014 a ještě bez vlastního textu v příspěvku ;)
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  7. ivacek53

    ivacek53 Pisálek fóra

    nejdou nakupovat floreny telefonem
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ivacek53

    Pokud používáš prohlížeč Google chrome, tak vyzkoušej jiný prohlížeč pro zobrazení informací pro platbu.

    Fajn hru pezt
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak ani pod Web Unity, stejně jako v Google Chrome nejde koupit obvyklých 6 florenů.
    Jako správný držgrešle, který chce hodně BZ za málo peněz a nechce kupovat balíčky, na to říkám: "Velebnosti, jdu ven ....!"
     
  10. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    To je fajn ale hra by musela prvně fungovat a ne že čekám na kolo štěstí kde se nezobrazují lístky a hra je šílená, seká se.
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jak píšou zde a zde:
    "Stačí minimální nákup Florenů (1 FL) a farmaření vám přinese mnoho BZ tak velmi potřebných pro postupování v levelech."
    K tomu mám malou poznámku:
    To, že nejde koupit 1 floren, to nešlo ani pod Flashem (minimum bylo tuším 6 florenů), ale to, co provedli programátoři s obchodem v Unity
    [​IMG]
    to si můžou "vetknout za klobouk"!
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jan.svatek

    Fastpay lištu a placené prvky aby fungovaly se snažíme urgovat, ale bohužel nevíme, kdy dojde k opravě.
    V oficiálním oznámení určitě není napsáno nic o jednom florenu, bohužel v diskusi zůstala stará verze, kdy stačilo například získat 1 floren z Cash For Action a BZ bonus naběhnul ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    petz
    Však píšu, že 1 floren nešel koupit ani pod Flashem... (v tom problém není)
    Nicméně míním, že nejmenší problém s naprogramováním různých prvků hry bych očekával (ve vlastním zájmu BP) právě u prvků, sloužících k "odsávání reálných peněz z kapes hráčů" - proto se divím, že právě toto nefunguje pod Unity tak, jak jsme byli zvyklí z hraní v době flashové...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek

    My se také divíme, ale kdy to opraví opravdu nevíme a ani nám to nikdo nesdělí
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No musím se ozvat a taky se mi to nelíbí 8) ... jan.svatek dříve jsi dal něco přes tři koruny a teď jedině koupit 50FL za 33kč ... dobrý byznys ... pokud jde hned od začátku Unity nakupovat bez problémů, toto určitě neřešili.
    Ale jen se ptám, není to porušení nabídky a smlouvy nákupu premia? ... fastpay lišta
    k tomu jasně podle nákupní smlouvy premia určitě patří a je to teď nákup (který mě pravidelně nově odečetli) ale za necelý produkt!! To přece nejde, aby si brali peníze za něco, co nedodají podle smlouvy 8) že se to řeší? ale jak dlouho to budou zneužívat ...
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    Pleteš hrušky s jabkama, fastpay lišta nemá nic společného s prémiem, tudíž to není součást placeného prvku.
    Klidně můžu mít fastpay lištu a nemusím mít prémium, stačí mít uložené jen platební údaje.

    Fajn hru pezt
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky pezt pokud jsem neměla prémium, fastpay lišta se mi neukázala ... psali to i hráči, když se divili že nakupuji za tři koruny. Na vedlejší farmičce premium nemám a fastpaylišta tam není.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    A máš tam uložené platební údaje o kartě na té vedlejší farmičce ?

    EDIT: příspěvek jsem ti obnovil, ať netrpím samomluvou;)
     
    Naposledy upraveno: 17/1/21
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky pezt šla jsem kouknout na mladší farmičku a opravdu tam fastpay lišta je, i když premium nemám, tak se moc omlouvám za pochybnosti a šíření nepravdivých informací o_O nějak jsem nad tím nepřemýšlela, že je to jen o platbě.

    Ale mimo diskuzi ... mě to stejně hodně vadí, protože teď je najednou Mega den plný BZ celé čtyři dny a to máš hnedle 120 kč místo patnácti korunek, pro RT je to jen možnost si přivydělat i při té neschopnosti dát farmičku do pořádku 8) možná bych to chápala, ale ať už to jede konečně v rámci možností ... dnes je to horší ... zítra lepší ... pozítří se to neseká ... atd .. no stále jsou problémy ale občas je to horší, než několik dní zpět.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Evi, nic si z toho nedělej, já zas Mega den prošvihla a koupila jsem 150,- FL až teď, nu nezabila bys mne? ;):pxD