Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Margziam - mrkni do křišťálové kouličky (farmOrakulum). Sice tam nejsou podrobnosti k akci, ale potřebné plodiny ano. Měj se

    Jinak ještě tlačim na jedné ploše majoránku, bo mi chybí 300 kousků. No, odpoledne se netlačilo, bo se couralo. Ale už to bude. Na divošce už mrkvím. Pa
     
    Naposledy upraveno: 18/4/15
  2. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Akce úspěšně dokončena :). Největší radost mám z vlků, protože jak už tu někdo psal, dostat tajemný stáje, vyleze mi z toho oranžovej kravín a podobně xD:p. No a nejvíc mě nepotěšil samotnej kombajn, protože kvůli sázení a zalejvání políček 1x1 jsem skoro zavařila myš :D;).
     
    Naposledy upraveno: 18/4/15
  3. Verense

    Verense Stálice fóra

    Tak už mám splněno, co jsem chtěla, zítra seberu poslední chmel a finíto. Moc mě potěšili ježek a ten býložravec přešitej na vlka, protože mi oba chyběli. Tenhle trend konkrétních chlívků/stromů na střídačku s TCH/TS se mi zamlouvá. Jen ten první úkol mohli dotahnout líp - přeci jen samotnej kombajn není to pravý ořechový. Ale jinak celkově akci hodnotím kladně, a moc se mi líbí grafika majoránky, ta by klidně mohla zůstat ve hře nastálo. :inlove:
     
  4. veletka

    veletka Zelenáč fóra

    Tak všechna čest tato akce je po dlouhé době fakt super:Dta lípa fakt sedí
     
  5. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Tak já jsem dnes měla místo farmy nuceňák - celý den u tchýně :cry: A můžu vám říct, kam se hrabe RT ... od ní by se mohli učit. Ta nás dovede nakrknout třikrát za hodinu xD Škoda, že jsem si nějaký ten granát nemohla vzít ráno s sebou. Býval by se hodil. No co, uff, je to za náma, tak zase bude na nějaký čas pokoj. Akci dorazím v klidu až zítra, teď jdu ten děsivý zážitek zaspat.
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Po dokončení akce valím celé odpoledne a večer na plochu mrkvíka a pšeničku a i z toho docela solidně padají granáty...112 kousků jen z těchto plodin.
    Přeji dobrou noc a mnoho štěstí při dokončování akce těm, kteří ještě s plodinami a granáty válčí .

    Co je to maximální drzost?
    Když shodíš tchýni ze schodů a zeptáš se: "Kam spěcháte, maminko?"


    pozn.,... ještě, že se většinou zdržuji v přízemí xDxDxD
     
  7. ikarp

    ikarp Zelenáč fóra

    • Písanie mimo témy. Prečítaj si prosím pravidlá fóra a dodržuj ich.Ďakujem
    kedy bude obchodovat darovat
     
  8. aviavi1

    aviavi1 Pisálek fóra

    Tak a teďjsem dokončila
    ,ale nedostala jsem posle blbinu do stonku to už je po druhé ani v minulé akci jsem nedostala tu poslední věc do stonku co mám pro to udělat,vše splním a je mi to k h ničemu
     
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím ikarp, uvedený dotaz s českou akcí vůbec nesouvisí a dokud to nebude oficiální, nikdo z nás ti na to odpovědět nedokáže. Sleduj oficiální zprávy na herním fóru nebo novinky ve hře.

    Nakonec dneska dokončeno a pajaable normálně si mi vehnala slzy smíchu do očí, fakt sem se dlouho nesmála od ucha k uchu :D

    Příjemný večer všem danda a těm co ještě nemají, nebojte času je stále dost :)
     
    Hrnkajda a pajaable tohle ocenili.
  10. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte aviavi1,

    skús pozrieť či ju nemáš vyloženú na ploche alebo v stonku, poprípade obnoviť hru (f5) a ak ani potom nebudeš mať dekoráciu v lište, kontaktuj prosím podporu hry-ako na to tu.
    Prajem skoré nájdenie.
     
  11. aviavi1

    aviavi1 Pisálek fóra

    na ploše nemám nejsem ***** vše splněno a nic nemohu se dostat ani na herní podporu, opravdu tam podporují prd
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím aviavi1, prohlédla jsi poctivě nebe i inventář? Nikdo žádný problém s dekorkama nehlásil a určitě by se o tom vědělo.
    danda
     
  13. aviavi1

    aviavi1 Pisálek fóra

    • Příspěvek je tvořen zbytečnou citací bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Juchů, juchuchů :music: Krkonošský courák hlásí hotovíčko :inlove: Stonek stonkuje, lípy už nasazují pupeny. Vlčata jsou v liště, ježky jsem nechala RT, když jsou na tom tak špatně :p
    (mohli by je používat třeba jako podsedák, nebo místo myšky, aspoň by nevymýšleli kraviny a dobře by zvážili, než něco odkliknou xD)
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aviavi1, kdo chce, hledá řešení, kdo nechce, hledá důvody. My ti těžko prolustrujeme farmu, takže budeš muset kontaktovat herní podporu, pokud nechceš, je to tvá věc. Až budeš jednou uklízet park na baha, tak si tam nezapomeň oprášit tu českou vlajku (viz. info z podpory).

    danda
     
    Witchy.D a michnaj tohle ocenili.
  16. Margziam

    Margziam Stará škola

    Zjistila jsem, že jsem nějak přepěstovala majoránku, dala jsem chmel, kterého chybělo dost, na noc usnula, po ranní sklizni 67 granátů, tak jsem dodala do 3. diamantu, nálepka už je mezi ostatními (snad, nebyla jsem tam), zbylo 7. ks a na poslední úkol má být 120 granátů a chmel ještě z toho, co je teď ručně zaseto a zalito na minipolích..

    skalara.v - děkuju moc. Dívala jsem se.. potřebovala bych vyšlechtěná prasátka - na stonek potřebuju 3 divočáky. A teprve potom kravičky - 1 plameňáka..
    A mrkvičku a pšeničku bez kombajnu a sazeče.. leda tak na pohopolích.. pravé zápěstí už odmítá poslouchat...
    kombajn už mám jenom na 55:21 hodin a sazeč žádný.. :(

    Edit:
    Teď mi napadlo - mám nějaký 3 hodinový kupony - asi 5.. tak s tím by se dalo set a sázet mrkvičku a pšeničku.. až budu mít na to čas 3 hodiny v tahu.. Na ty akční rostlinky to nešlo, to by bylo vždycky jen na 1 zasetí a zalití a to je zbytečná ztráta. Ale na pšenici a mrkev to jde, myslím.. Ještě na salát.. :) A na Baha na třtinu..

    Ahoj všem a pěknou a požehnanou neděli..
     
    Naposledy upraveno: 19/4/15
  17. Jitulka74

    Jitulka74 Pisálek fóra

    Tak jsem ráno taky dokončila. Škoda, že přebytečný granáty nejdou navlíct na šňůrku;):D:).
    Pajaable: Tchýně ještě nejsem, nějakejch pár let snad ještě nebudu, ale hezkej vtípek. Snad se z toho poučím:D abych neměla leteckej den.
     
  18. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    Tak už mám ježkov aj vlkov na ploche ,som spokojná s akciou,mne sa celkom páčila.
     
  19. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    Dnes ráno dopadaly poslední vypadávátka, takže akce úspěšně zamnou.
    Všem přeji zdárné ukončení akce. ;)
    A přeji příjemnou slunečnou neděli.
     
  20. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Také mám od včera hotovo, akce fajn, vlci i ježci zůstali v liště( měla jsem již 3x), ale mnoho lidí jistě vlci moc potěšili, jelikož je neměli. Hned se odměna projevila na ceně vlků, která šla hodně dolů.Mohla by být podobná akce na ptakopyska a kivi, nebo na nové stromy. To se pak každý snaží,aby odměnu získal....hra je motivující. Za mě palec nahoru a všem držím palce, aby akcičku dokončili. I stonek v nebi je příjemný, jsem ráda za každé BBZ, které mě přiblíží k ZB.;)
     
    Naposledy upraveno: 21/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.