Čarodějka z bažin (2.3. - 8.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Čarodějka z bažin ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 2.3.2023 ve 14:00 hod
    Konec akce: 8.3.2023 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak pojďme na to.........
     
    INČUČUNA1959 a Kudrnová tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož mám na děsivce všechno napěstováno, tak se do akce pustím, ale jen na hlavní farmě :p
     
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Není trochu zmatek v začátku akce?
    Začíná ve 14:00, a to 2. 3. anebo 3. 3.?
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je zase galimatyáš!:cry: Tři kytky,každá jinej čas zrání,mletí. Achjo!
    Počítat to asi nemá cenu.:wuerg:
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tady se asi někdo zbláznil, tolik plodin jen na dvou částech strašivky, akci si odpustím a raději si budu pěstovat do úkolů v družstvu, kdo do akce jde, nechť se mu daří.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj k.vitek
    Samozřejmě 2.3. Hlásné troubě se popletli čísla ;)
    Opraveno, děkujeme
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitečku, v FAQ je správně začátek akce, jen u diskuse je chybka, asik řádil nějaký šotek :)

    Kdyby u toho řádku nebylo 1.000x lvl BZ, tak na akci smolím, protože já řádky nehlídám a zaručeně bych ho odklikla před děsivkou a byl by mi na dvě věci - guano a nic xD. Ale tohle je fajn bonus a budu rostlinky klikat a klikat :)
     
  8. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak akci určitě rozjedu, nevynechávám žádnou, ale opět jako minule, pojedu jen tak lážo plážo :p a uvidím, co dám ;). Upřímně, mě tato akce moc nenadchla a pojedu bez podpůrných prostředků, jen voda+hnůj+MJS ( nějak se mi nechce zrovna na tuto akci plýtvat SH ) ;). Třeba si to v průběhu akce rozmyslím a ještě to rozjedu naplno :).
    Každopádně těm, kteří se do toho pustíte s určitým cílem přeji hodně farmářských úspěchů a ať se vám daří. Hezkou středu přeji :);).

    Edit: -Jara05- - také děkuji za výpočty :);)
     
    Naposledy upraveno: 1/3/23
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Snad jsem neudělala moc chyb:
    voodoo lilie - 5.080 + na mletí grimoáru ( na 6 ks semínek = + 335 ks)
    Grimoár - 3.710 + 158 na 4 semínka plevele
    Plevel - 5.580
    Špendlík: 540 + na mletí grimoáru a plevele 190 ks .

    Tak přece jenom se chybka vloudila je to opravené.

    Krásný den přeji!!
     
    Naposledy upraveno: 1/3/23
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -Jara05-, já jsem ještě ani pořádně nepochopila, co se po mně chce a ty už máš sčotku. Díky převeliké, jsi skvělá :)
     
  11. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Voodoo lilie/Voodoo ľalia - 5415=5080+335
    Bažinný grimoár/Močiarna čarodejnícka kniha - 3868=3710+158
    Světélkující bažinný plevel/Svetielkujúca močiarna burina - 5580
    Voodoo špendlík/Voodoo špendlík - 730=540+114+76

    Akciu plnit idem, nie som este rozhodnuta kedy a ci ju idem rychlo robit alebo lazo plazo.
    Pekny den!
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    BigClick, jak to počítáš? Já vždycky někde něco spletu, na něco zapomenu, něco započítám dvakrát... :)
    Děkuji, tvé počty se od -Jara05- trošku liší, budu se držet těch tvých, však ona se zlobit nebude, napsala, že snad neudělala moc chyb.
     
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    • Mě to vyšlo tak jak BigClick já teda nevím, ale mě tato akce neoslovila, sice ju budu dělat k vůli SB, tam já toho hodně vynechávám, tak abych ju dokončila.
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Y_n_o - už jsem to opravila, omlouvám se.

    Jak by řekla teta Kateřina - "Práce kvapná, málo platná". ;)

    Pěkný den přeji!!
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -Jara05-, nemusíš se omlouvat, já bych to nespočítala ani za týden :cry: Ještě že jsou tady takoví šikovníčci, jako Ty a ostatní ochotní spolufarmáři ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/3/23
  16. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    -Jara05- Není vůbec za co se omlouvat. Nám všem tu při každé akci šetříš čas i mozkové závity :) Já se do toho většinou zamotám tak, že pak ani nevím co vlastně počítám. Takže jak naskočí akce, koukám nejdřív sem, jestli už to nedal někdo dohromady. A myslím že vždy to jsi ty. Takže DĚKUJI.
     
  17. zuziki76

    zuziki76 Pisálek fóra

    Děsivka je fajn, ale vidím to tak na první tři, čtyři, víc asi nedám, potřebuju ještě pár děsivých klubíček do družstva. Mohla by být děsivka častěji.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Jara05-

    Ten počet akčních předmětů není na jedno semínko, ale na 6 respektive 4 semínka.
    Tak aby to někoho nemátlo
     
  19. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    -Jara05-mám to stejně
     
  20. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj! Do akce jdu.Jako do každé,aspoň je nějaká změna.Řádek dobrý,takže jde se na to. :):D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.