Čarodějka z bažin (2.3. - 8.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. máťochov

    máťochov Stará škola

    To šlo nějak rychle, ráno dopadají padátka a hotovo. Pak se vrhnu na strašidelnou zvěř a produkty, bonusů i času je habakuk, tak pěkně doplním stodolu. Mějte hezký večer.
    [​IMG]
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak hotovo ;)

    Screenshot_1.png

    Dobrou noc ;)
     
  3. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Krásné ráno, ještě jsem nezačala a někteří už hotovo?:eek: No vlastně čemu se divím, že. Spíš bych se měla divit kdyby někdo nebyl hotov. :) Tak at se dílo daří.
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak jasně haha.. večer po práci jsem zasadila 15 ks sklidila a zasadila a protože kolo dalo minimum co může dát tak a vzbudila se ve 2 tak bonus uplynul a dál kolo nenabízí ani tak že jedu opět jen voda hnůj klasika a ani mě to moc nebaví, tak sklidím když si vzpomenu, raději si užiju víkend s rodinou.. hotovsonům gratulka, dohánějícím držím pěsti :)
    [​IMG]
     
  5. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Dobré ránko,help mi plís,prosím Vás ,forum i popis k akci jsem přečetla dvakrát a jsem z toho jelen 16terák.
    Mohl by mně někdo nakopnout a polopatě říct,co mám udělat jako první?pak druhé a pak už to možná pochopím.Složité jak návod z Ikey.
    Asi sem si při pečení chleba upekla i mozek,vůbec mi to nespínáxD,děkuju moooc.
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pepino1972 - nejprve rozpěstuj Voodoo lilie, napěstuj potřebný počet do dodávek + něco navíc na mletí druhé akční rostliny Bažinný grimoár. Stačí namlet jeden či dva blalíčky, které si klasicky rozpěstuješ. Dodáš do úkolu a opět něco málo navíc na namletí kytky třetí Světélkující bažinný plevel. Třetí kytku pak zase klasicky rozpěstuješ. Na každé mletí potřebuješ i padátka, takže já s nimi šetřila a mlela "opatrně"
    Snad jsem ti trochu pomohla ;)

    Přeji fajn hru
     
  7. evinana

    evinana Expert fóra

    také hotovo, při plnění řádku to nevybírá potřebné dekorace, nabízí mi to výběr z celé lišty
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/3/23
  8. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Díky moc farmářce Dagmar7 a Farmářce X za perfektní návod,hurá můžu se pustit do akce.
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    00:06 hod a hotovo? Kde sa flákaš?? :D Ja idem svojim tempom,nikam sa neponáhľam. ;)
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Peto121

    Drobné zdržení jsem měl, tak trochu později no :p
    Ale i tak jsem byl asi první ;)
    Jasně, každý dle svých možností ;)
     
  11. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Tak ja sa nenaháňam čím skôr dokončiť akciu, tie odmeny sú tak chudobné že ma to prestáva už baviť potrebujem vypestovať 5800 rastlín a dostanem napr. 1 záhadný strom, či 12 ks superkrmiva tak prečo nie 3ks záhadné stromi a 20ks superkrmiva, ani sa neoplatí si kúpiť koše ktoré tiež sú už tiež drahé ako naše produkty v obchodoch kde jeden chlieb stojí 3,20 €.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Drevulka, mno, např.při této akci dostaneš, mimo jiné, 5ks podiv.strom Duch a 5 ks pod.strom Sliz (děsivých), tak ne jeden.
    Pěstuji druhou akční
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo :p řádek připravený na ráno
     
    Naposledy upraveno: 3/3/23
  14. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    No pokud dopadají padátka, to bude zázrak.....nemůžu ani namlít základ těch dalších kytek, protože to prostě nepadá, ne a ne a ne. A přitom mám na ploše všechno z čeho má padat. Tak nevím. A první plodina napěstovaná, tak zkusíme neakční a uvidíme.
     
  15. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no trochu jsem blbla na začátku,mám 3772 voodoo lilie navíc ,ale no jo ostatní plodiny budou zítra všechny napěstované
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer :) včera mi po pár točení vypadlo pár bonusů, tak to šlo dobře, ale dneska jsem v práci po dlouhé době zaperlila.
    Na jedné ploše zasetý bažinný grimoár a po dodání byl už zbytečně navíc :( na druhou plochu jsem zasela namletý plevel plus nějaké

    stejně dlouhé
    rostlinky, tak plocha plná a rozhodla se ten grimoár zrušit (málo padátek na využití) protože je dlouhý, ať je místo na plevel. Po přepínání ploch jsem zrušila plochu s plevelem :cry: tak SH na grimoár a znovu namlít plevel xD že by už jaro? :p



     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný páteční večer, sice se to trochu protáhlo, dopolko nebyl čas, ale mise úspěšně splněna :)
    [​IMG]
    Hotovsonům gratulka, ostatním ať se daří a užijte si všichni pohodový víkend ;)
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja idem pomalicky ale isto, Ks mi iba ukazuje bonusy ale neda :cry: tak som mu vyhlasila strajk xDxDxD voodo je hotove, teraz pracujem na knihe a zaroven rozmnozujem burinu :) spendlikov mi chyba 250,ale to napada ;) Nech sa Vam dari a pekny vikend prajem :) ja idem zajtra na 4hodky do roboty ale potom si budem uzivat s detmi a vnucatami :inlove:
     
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    ze 2 ploch nejdelší bubu kytky 140 padátek
    -.-
     
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Ahoj všichni, jedu si svým tempem, pomaličku, polehoučku. Dnes dodělám dlouhodobku akční. Zítra poslední krátkodobku a bude uděláno a hotovo. Času je dost. Ještě nasyslím zásoby. Za mne výborná akce.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.