Čarodějka z bažin (2.3. - 8.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    elbedna, a proč? Toužíš se proměnit? :) Já si teda nechám ve slotu MJS, abych měla lepší sklizeň i na normální farmě a na Baha... ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/3/23
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Také do akce půjdu, na děsivce to bude v poho. Moc děkuji za počty. Ukoly v družstvu mám všechny zmáknuté. Tak bude co dělat. A každý bodík navíc dobrý.
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A co takhle Bonus úplňkové sklizně, nezabírá místo ve slotech, je +2 na děs.polích na 24h.
    Počty mě neberou, pěstuji průběžně i dodávám, mě nebaví syslení :).
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Do akce se samozřejmě pustím, a to že zůstane farma tak je je velké plus ;)
    Tak zítra snad ve 14 hod. na startu.
    [​IMG]
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, ty jsi dobrý rádce, boosterů mám 10, pokud působí i na akční plevel, tak jsem v klidu, to doklikám, i kdyby čert na žebrákovi jezdil :) Jak na ty děsivky zapomínám, ani nevím, co tam pomáhá ;)
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O a Pitrýsek47, Booster úplňkové sklizně nepůsobí na akční rostliny. Mají jinou kategorii. ;)



    upload_2023-3-1_23-6-25.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dave Lister, dík, já vím, že nepůsobí, jen jsem si nenápadně rýpla. A ty jsi to upřesnil pro ostatní... Máš u mne jedno kuře na kari :)
     
    Naposledy upraveno: 1/3/23
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O, není zač ;)

    Ale taky bych to bral 8)

    upload_2023-3-1_23-21-2.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ale ten booster pro akční rostliny +1 na všech herních polí platí na děsivce?
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já taky nepíšu, že působí na akční plevel ;) psalo se tady o bonusech na hřbitově, tento dávám vždy když je Děsivka a ještě jich mám 64 ks.
    Zaseto, urychleno.
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ??? Kde ste všetci? Žiadny koment,nikto nemá hotovo? o_O Ja som začal pozdejšie,akcia nenačítaná,pozberal som a .. padátka nikde! Až odhlásenie pomohlo,ale padátka z jednej úrody sú preč.No v pohode,možno to bude padať.
     
  13. evinana

    evinana Expert fóra

    hotovo ještě není:)ale poslení dobou je na mě hodné kolo štěstí, tak už mám lilii hotovou, griomár je už na obou plochách. Jen co sklidím umelu poslední kytí a už jen obě dopěstovat:). I toto je u mě úspěch
     
  14. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Tak to mé kolo tentokrát stávkuje xDxD nebo jelo na dovolenou. Takže teď to půjde pomalu.
     
  15. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím, namlsán z předchozích akcí jsem se dnes vrátil do reality. 100 PL = 1x +1 na 6 hodin. Další lístky už nedám, jedu raději na pohodu. Mějte se fajn a ať to sype.
     
  16. evinana

    evinana Expert fóra

    tak napěstováno by bylo, chybí mi na poslední úkol 220 padátek
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Peto121 ja už mám hotovo od včera keď som si prečítal FAQ:D:D:D.Či do nej ísť alebo nie ale nie bolo silnejšie ako áno.
     
  18. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Dnes bylo kš na mě štědré stačilo pár PL lístků a padlo 100%, 200% a 2x +1 k tomu jsem vypustila 3x jacky takže napěstováno mám, kdybych neměla těch 200%, tak bych to tak nehonila, teď už budu čekat jenom na padátka těch mi chybí hodně.

    [​IMG]
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47, já jen aby nedošlo k mejlce. Přeci jen by to mohlo někoho svést na nesprávnou volbu. ;)


    Akci dělám na hlemejždě. Na děsivce není potřeba to nějak hrotit 8)

    upload_2023-3-2_19-16-37.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Správně Dave, přísnost a přesnost musí být a člověk nikdy neví co na něj tady vyskočí;).
    Mám splněna 2 políčka.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.