Úpravy mlýnu / diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    I já se připojuji k odškodněným a zároveň děkuji všem zainteresovaným za skvělou práci pro nás farmáře.
    DĚKUJI
     
    Květa54 a evainfo tohle ocenili.
  2. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    I já chci poděkovat za rychlé vyřízení a co se týče funkce mlýnu-musíme se to prostě naučit používat v novém režimu.Já melu postaru-jeden druh krmiva na 24h.Je to přehledné a dá se to dobře pohlídat.Když bude akce na mletí tak není problém dodělat co je nastaveno a nemusí se nic rušit.
     
  3. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    čarodějka007

    Ahoj, mám obavy, že po boji asi skončíme všichni :p
    Edit: já flintu nemám a ohánět se principem je docela v módě :)
    jen jestli těch pár korun za stonek (řádek) za to stojí

    Tolerance? Vždyť vám vyšli vstříct, rychlejší mlýn (sice pro všechny) a teď kompenzace dle vlastního výběru
    Edit
    správně píšeš, že bude stát víc peněz (jasně, právníci zadarmo nepracují), ale to už je následný problém. Vyšší princip beru, ale ne tohle. Jedině v případě, že by hráči (ky) nedostali nic
     
    Naposledy upraveno: 25/4/15
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    EdmondDantes neházej flintu do obilí, zničíš si kombajn... tady jde o princip a především o signál od farmářů směrem k RT, že bylo dosaženo hranice tolerance. Snad jim to dojde ;)

    EDIT: jde o princip a není to žádný módní výstřelek a nejde o pár korun za stonek, některé z nás to bude stát mnohokrát víc - jde o to, že RT má od farmářů jasný signál, že si nenecháme líbit kdeco a umíme si najít cestu, jak se bránit. Zkus se nad tím zamyslet, snad se ti to podaří.
     
    Naposledy upraveno: 25/4/15
  5. atomo

    atomo Rádoby autor

    hotovo.kompenzovane.
     
  6. sisinka

    sisinka Pilný autor

    jsem mile překvapena tou kompenzací. Myslela jsem, že to nechají vyšumět- díky všem, kteří se zasadili o tuto kompenzaci! A podpora? Ihned mi odpověděli a já jsem spokojená :). Děkuji tedy i těm na podpoře.
     
  7. tina_naa1

    tina_naa1 Aktivní autor

    Nečítala som všetky príspevky,ale s novým mlynom nie som spokojná.Mám turbo mlyn a pri 17 sk mi to trvalo cez 68 hodín a teraz je to 76,30.Kde asi nastala chyba? :) :) :)
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj MONIKA6471,

    zde jsi úplně špatně na herním fóru se reklamace nedá vyřídit. Musíš napsat na herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu?

    Ahoj tina_naa1,

    to není chyba, došlo ke změně počítání bonusů.
     
  9. tina_naa1

    tina_naa1 Aktivní autor

    pajda361 vďaka za ozrejmenie,toto som naozaj netušila.Škoda,že to takto riešili.
     
  10. daniela

    daniela Pisálek fóra

    Od zavedení nového mlýna nefunguje aktivovaná runa na stromě moudrosti /90% mletí/, valentýnský řádek nemám. S turbomlýnem 1 SK trvalo 4 hod, nyní po novu 4,30hod.
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím daniela, s runou a předplatným mlýna je nový čas 4:30 správný. Přečti si prosím Oficiální oznámení ke změnám mlýna. Bonus se vypočítává takto: 10% runa z 10 hodin = 9 hodin pro 1 SK a 50% mlynářského předplatného se počítá z 9 hodin, tzn. 4:30. Výpočet je správný a nejedná se o chybu.

    danda
     
  12. -Dadyk-

    -Dadyk- Pisálek fóra

    ahoj,,měla jsem předplatné na mlýn a ještě bonus na 14 dnů ,najednou mě to zmizelo , a mele mě to na plný čas, co bych měla udělat ,aby se mě to opravilo? děkuji
     
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Malé ocenění práce moderátorů:
    Dnes jsem se podíval na své varování a s překvapením zjistil, že mám na kontě navíc 5 bodíků. Mrkl jsem se za co, a ejhle - za používání cizího jazyka (11.4.2015) - konkrétně němčiny. Podotýkám, že to byl "lingvistický záměr", neboť jsem tehdy reagoval na provedené změny mlýna. A protože slovní hříčka fungovala jen a jen v němčině, uvedl jsem text německy a pod ním ihned překlad do češtiny.
    Ani jsem netušil, že nemohu pro tyto účely použít cizí jazyk. Nebylo to ostatně nic urážlivého a ani nic "skrytého", šlo jen o německou verzi českého výroku CZ: "Změnili jsme mlýn.", Varun. - Proč?
    Zájemci jistě například pomocí překladače zjistí, že slovo proč (německy "warum") se téměř rýmuje se jménem hlavního strůjce změn... a v češtině to slovo "proč" nemá v tomto kontextu ten správný "odpich".
    Takže se tak trochu domnívám, že jsem ve skutečnosti byl obdarován 5 body nikoli za použití jazyka Goetheho, ale za kritiku... není-liž pravda? Ostatně kdo chce, ať to posoudí zde.
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím jan.svatek, používání cizího jazyka zde na fóru dle pravidel není dovoleno. Výjimkou jsou technické záležitosti, které obsahují cizojazyčné názvy, které u nás zdomácněli a používají se také.
    zde link na pravidla:
    Základní pravidla a postihy za jejich nedodržení
    Cizí jazyk
    Na CZ-SK fóru je povoleno používat český a slovenský jazyk. Jiné jazyky jen v nejnutnějších případech.
    Důvodem je zaměření fóra na českou a slovenskou hráčskou komunitu. Toto pravidlo se vztahuje nejen na příspěvky, ale i na podpis.

    Postih: 5 bodů

    Tvůj případ zcela určitě nebyl "akutní", abys tu němčinu tam musel použít. Pravidla se neohýbají, pravidla se dodržují. Takhle by si totiž to pravidlo mohl jinak každý ohýbat podle své potřeby a vymlouvat se na to ve svém postu. Trest byl udělen za porušení pravidel viz. výše, je zbytečné vytvářet nepodložené teorie o kritice.
    Pokud máš výhrady k udělenému trestu, můžeš kontaktovat herní podporu.

    danda
     
  16. PeS

    PeS Pisálek fóra

    Hlasim ze mi zmizel turbo mlyn z kodu, pritom aktivovat sel nejdrive 17.4., je 27.4, tedy 10 dni po moznem startu a kod na 14 dni je fuc, casy to ukazuje uz klasicke. Kdepak je chyba? To mame vsichni psat na herni podporu?

    EDIT: Sakra, do 17.4 sel spustit, tak asi fakt uz vyprsel. Omlouvam se za paniku ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/4/15
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím PeS, záleží, kdy jsi kód aktivoval - kód šel aktivovat datem vydání kódu tj. 9.4.2015 a byl platný do 17.4. Takže pokud ti kód vypršel, tak proto, že jsi ho aktivoval dřív a už uběhlo 14 dní od aktivace kódu. Pokud ti dneska vypršel, tak jsi ho logicky aktivoval 13.4. Pokud chceš přesnou informaci, kontaktuj herní podporu.

    danda
     
  18. mnerka

    mnerka Zelenáč fóra

    Už 2 dny melu hruškovou krupici a pořád nemám ani jednu a nemůžu splnit úkol. Už jsem z toho na nervy.
     
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, prosím vás, toto vlákno slouží k hlášení chyb, kdo nerozumí nově zavedeným úpravám mlýna, projděte si nejprve oficiální oznámení, týkající se změn mlýna a popřípadě směřujte své dotazy do vláken k dotazům určeným.
    mmerka - až mlýn domele, tak připíše celou dávku, prostuduj si prosím změny mlýna.
    Děkuji

    danda

    PS: posty sem z původního vlákna přesunula tam, kam je měli hráči vložit.
     
    Naposledy upraveno: 27/4/15
  20. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Mam take dotaz ohledne casu mleti SK.Kdyz dam mlet 2x SK casomira ukazuje 9.28 hod, pri 3 kusech je cas 18.28!
    1 ks je 4.3 hod cili 3 kusy by mely byt 13.3 hod.
    Turbo mlyn mam jeste na 17 hod + runu ze stonku 3 hod. Nejak tomu nerozumim
    zatim dekuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.