Úkoly Fontány s ovocným punčem (1.8. - 31.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 31/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ďakujem petz, tak potom je všetko ako má byť a ja si môžem doplniť ďalšie úlohy v hale z 1.etapy. ;)

    PS: Z fóra som pochopila, že nemáme nič plniť, nakoľko dôjde k zmenám, preto som predpokladala zmeny ešte do prvej etapy.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alderonka

    Není zač;)
    Omlouvám se, přehlídl jsem kdo dával ten přepis :)
     
    alderonka tohle ocenil(a).
  3. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Jsem úplně ztracená po skoro 3 týdnech dovolené. Farma mi nešla....kluci mi ji rozchodili. Vyběhlo na mě, že jsem dostala dekoraci...BLBKA si nepamatuje název(myslím, že nějaká fontána, ta rybí ne, tu už jsem měla ještě před dovolenou), co má dávat, budu ji vůbec ještě potřebovat? Jak se jmenuje?
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  5. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    díky tak tu na ploše mám. Myslela jsem, že se jmenovala jinak díky. Pokud nemám hledat nic dalšího, super. Zkusím pěstovat a uvidím zda stíhám....

    A vím bude dávat bedny. TY neotvírat(až někdy po neděli), jsou z tou akcí nějaké zmatky. Takže pěstovat a dodat vše co je v družstvu a pěstovat dál....a čekat. Pochopila jsem to dobře. :)
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lida7373 - vypadá to, že v první etapě změny nebudou, takže můžeme vesele dodávat. A další etapy budou mít nějaké úpravy - vyjde ofiko (zatím tu jsou jen info od zahraničních sousedů - takže neoficiální informace)
    Obsah těch bedýnek s jablky bude vylepšený, takže lépe je syslit ;)
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Informace o aktualizaci (FAQ k akci bude průběžně aktualizováno)

    • Bedna s jablky - nově můžete získat
    6x jablko
    6x pomeranč
    6x hruška
    1x superhnojivo
    10x nářadí
    1x Zuzino superhnojivo
    1x superhnojivo
    1x hvězdička

    • Aktualizace řádku v nebi:

    každých 22:00 hodin

    +5% vyšší šance na vypadnutí nářadí na 2:00 hod
    +3% zkrácení času u dekorací na 1:00 hod
    +15% BZ/TBZ z dekorací na 3:00 h
    460x level BZ

    • Aktualizace byly přidány do úkolu 2 - 4.

    Každý z těchto úkolů má jeden další stupeň.
    Celkové pžadavky se mírně snížily

    Úkol 2
    Stupeň 6 (stříbro / zlato / diamant) vyžaduje pouze zboží ze stodoly:
    jahoda
    angrešt
    kravské mléko
    Vzhledem k tomu, že 6. stupeň vyžaduje pouze zboží ze stodoly, byly požadavky v předchozích úkolech mírně sníženy, ale odměny zůstaly stejné

    Úkol 3
    Stupeň 6 vyžaduje pouze fajnové vidličky a ze stodoly cukrový meloun

    Úkol 4

    Stupeň 6 (stříbro / zlato / diamant) vyžaduje pouze zboží ze stodoly:
    banán
    mombínová švestka
    Vzhledem k tomu, že 6. stupeň vyžaduje pouze zboží ze stodoly, byly požadavky v předchozích úkolech mírně sníženy, ale odměny zůstaly stejné

    • byly přidány 3 upgrady Doktora Marigolda jako odměny do úkolů. Tyto upgrady zvýší samotný zisk BZ a beden s jablky, ale neovlivní výsledný zisk bonusu
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pokrok, místo jednoho jablka jsem získal dvě ,-) nu což, neurodilo se, je sucho.
    Chválím úpravu, množství akční se snížilo, zásoby ve stodole mám (i těch jablek 41 467 ks) dost.
     
    Trepifajksl, terkacheerka a evainfo tohle ocenili.
  9. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já už jsem začala plnit úkoly v družstvu a nevěděla o změnách:wuerg: No koukám, že se stejně v počtu akčních nic nezměnilo:( Mám hotové stříbrné úkoly a celý čtvrtý. Fakt je toho pěstování šíleně moc, namelu pár ovocných pohárů a mam zase prdlajs:p Jestli to splnim celé, nevim a teď mam dilema, jestli mam preferovat upgrady na Marigolda nebo tu dekoraci + v sedmém úkolu ? Koukam, že dvojku plnit ani nemusim:)
     
    spuntka a evainfo tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásný dníček všem ;) jsem zatím stále na jednom jablku - těžká dieta, ale s proteiny xD v družstvu je hotový 1, 3, 5 úkol, u šestého chybí namlet 5 pohárů, 7 úkol je v nedohlednu, ale chtěla bych už nasadit jablečnou šťávu a ostatní úkoly zatím jen stříbro.
    S Marigoldem jsem dnes začala až ráno se stonky na zkrácení, ale to zase vychází na hodně pozdě večer a když ho sklidím přes den je čas delší. Tak to už neřeším, stejně ho sklidím jen jednou za den. Držím palečky, ať to rychle odsejpá ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/8/19
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak tomu říkám snížení!!!!!!!Já plním jen z každého úkolu první část, tak musím dodat víc než předtím(kde je šťáva ty dodávám celé).Marigolda neřeším,jestli dostanu z bedny 2 jablka nebo 6 to je úplně fuk.
    FA217.....BAHA480
     
    spuntka a evainfo tohle ocenili.
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nejak se v tom nevyznam, uz muzu zacit davat do mlyna a do ukolu nebo se jeste neco bude menit?
    Vubec netusim co se meni, neverim ze neceho je min, proste udelam vse na stonek a nejaky upgrady jak vyjdou...
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tass.: můžeš, měnit se bude až od části 2, tedy až tahle skončí ,-)

    Ta jablečná dekorace (šťáva) by měla taky přijít do stonku, ne?
     
  14. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tedy nevím, ale mě přijde, že se toho musí hodně napěstovat, abych měla jak na mletí tak na dodávky, a když chci poháry, tak je toho stejně dost:oops:nebo se mýlím?????
     
    burds a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  15. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Pitrýsek47, Tassadar11
    já tomu taky rozumím tak, že bez dekorací na šťávu stonek nebude.
    dodávám tak že oželím trvalý zvýšený trvalý příjem z Marigolda a budu mít stálý příjem ze stonku + zkrácení dekorek jednou za 2 dny.
    Snad to chápu dobře.
     
    elbedna, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    No já s těma dekorkama na stonek taky tápu. Teda s těma +o_O Protože v rozpisu k akci jsou ke konci vypsány ty dekorace a jsou dvojmo. Takže jsem to prvně pochopila, že budou dvoje a až vyčerpám ten 10x bonus, budou dávat 4500 BZ. A ty bez + jsou na stonek. Jenže jsem pročetla celou akci pozorně a ted si myslím, že na stonek jsou i ty s + a musí se z nich nejdřív vyčerpat 10x bonus a pak dát na stonek.:p
     
    evainfo, Pitrýsek47 a Skali tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hotovo 1,3,4,5,6,7.:eek:
    Raději to splním komplet,bo netuším co se jim v těch makovicích ještě urodí!o_O
    Jedu už jen na jedné ploše.Večer bude komplet první část akce splněna.:)
     
    evainfo a tykadlo tohle ocenili.
  18. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj tykadlo,

    ano, chápeš to správně, nejdříve z dekorací s + musíš vyčerpat bonusy a pak je teprve budeš moci umístit na stonek;) Natali
     
    Pitrýsek47 a tykadlo tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    A sakra, já se nechala taky zmást tím seznamem dekorek ve FAQ (- domnívala jsem se, že dostaneme všechny - vč. těch pluskových) a přitom jich dostaneme jenom 8 (pluskové musíme nejdřív vysosat)
    :oops:
    tykadlo - omlouvám se za mystifikaci (a jdu se posypat popelem).
    Svůj předchozí příspěvek jsem radši smazala
     
    Naposledy upraveno: 4/8/19
  20. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Vím že akci dělat nemusím ale co bych proboha jinak na farmě dělala :oops:. Kdy se změní VOP a bude povinnost hrát všechny akce? Tady má RT stále velké nedostatky a přitom stačí přidat pod bod 12 bod 13 - Hráč je povinnem přistupovat ke všem akcím svědomitě a naprosto zodpovědně. Jakákoliv další činnost na farmě je nepřípustná. Svobodně rozhodující se a jednající hráči nejsou naší prioritou a hlavní cílenou skupinou, ovšem pokud tak jednají aniž by obtěžovali převažující a prioritní skupinu hráčů musíme je (bohužel) akceptovat.

    Zdravím. Na fotbalovou akci jsem najela až v sobotu dopoledne kvůli 36hodinovému kuponu - začali je tisknout teprve nedávno i když jsou vymyšlené dost dlouhou dobu. Stav v podobě jednoho kusu na skladě je nedostačující :inlove:. Pantátu Marigolda jsem přihodila následně odpoledně, líbí se mi sklenice na pití s brčkem. Samo že nemám nárok ji dojet až po stonek to by moje zodpovědnost vůči farmě musela vypadat opravdu jinak :mad:. Kdy mě konečně pochopí dítko, psi a v práci že mám jiné priority než oni :wuerg:? Zatím se k tomu nemají a nemají. A teď zcela vážně bo věřím že alespoň pár lidí vezme tento příspěvek s nadhledem...a když se nikdo nenajde ou tak mám asi průšvih 8) Budu ráda když u té fotbalové vyrabuju oba kupony, činčilí tajemno, prehistoricko-jedlové tajemno, florenové tajemno a potřebná sypadla pro snadnější farmaření včetně SK v maximálním možném získatelném počtu. Jasan, sigillaria a kompletní stonek by byl velmi příjemný bonus za blbnutí u pc. Druhou akci asi tedy stonek když se mi líbí skleničky leč jak jsem psala "musela bych žít jinak a jinde a mít daleko více respektu od okolí". Vzhledem k tomu že neumím žít bez svých rušivých elementů a nechci bez nich žít tak bohudík tvrdě porušuji zatím nevydané body VOP.

    Krásný nedělní podvečer a všem. Martina

    *** zmenšeno písmo na vel. 4.
    Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/8/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.