Úkoly Fontány s ovocným punčem (1.8. - 31.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 31/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Změna celé akce:)třeba sníží počty akčního a místo 1 hrušky dostanu 2.Ještě že jsem se do toho nehrnula a nic nekupovala , kromě 20 protočených párty lístků a nehonila bonusy,prostě jsem se smířila s tím že to nedám.Ráda si na změnu počkám třeba akci přehodnotím.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Přesně tak, jak píše Y_n_O - budeme pěstovat a vyčkáme, co jak bude. Ono těch změn bude dost, takže to zabere nějaký čas to zpracovat, změny ve FAQ provést, pak to všechno odkontrolovat a teprve poté to vypustit na světlo.....
    Změna bude zřejmě i řádku, takže teď to zůstane ve FAQ prozatím tak, jak to je.
    Vydržte, ju :)

    Pokud někdo nepostřehl, co se děje - klik tady na OFI oznámení k akci
     
  3. larelay

    larelay Analytik fóra

    To je teda zajímavý. Nespokojení jsou hráči snad skoro vždycky. A zásadněji změnit akci v průběhu (ne jen odměny)? Já už teda tady ničemu nerozumím :) RT se snaží, o tom žádná, ale správným směrem jim to pořád nejde :) Tak asi raději nic nemlet? Ale tak to snad měnit nebudou, když už někdo dodával... No, škoda energie na přemýšlení o přemýšlení RT :)
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jéé, někdo po mně hodil jedním jablkem ,-)))
    Od ráno jsem nebyl na příjmu, teď umlel 2 (ani nevím co), dodal, zasel a jdu číst. Tak to musela být nějaká vyšší moc nebo dokonce stávka ,-)) jsem si mohl ušetřit práci.
    A taky na mě vyskákaly nějaké tabulky s bodama a KR, to jsou věci.
    Ať celou akci zruší, vykompenzují a finito ,-)) to se snad ani nedá uhrát.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Děcka, neotvírejte zbytečně bedny s jablky. Budou mít příští týden už vylepšený obsah. Takže doporučuji bedny syslit a počkat až na změnu ;)
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, díky za upozornění, ale už jsem vypotřebovala všechny barvy lepítek na monitor, tak teď změním barvu textu na první barvě papírku... ;)
     
  7. zina

    zina Perspektivní autor

    Podľa nemeckého oznámenia by mali byť zmeny:

    zmena obsahu debny s jablkami:

    -6 jabĺk
    -6 pomarančov
    -6 hrušiek
    -1 superhnojivo
    -10x náradie
    -1 Zuzino superhnojivo (vrtuľka)
    -1 superhnojivo
    -1 hviezdička

    Do odmien v 2. až 4. časti budú doplnené ďalšie 3 vylepšenia dekorácie Odpočívajúci Doc Marigold I (nebude treba dokupovať za florény)

    Riadok v nebi :
    - aktivácia každých 22 hodín
    - bonus +5 % vyššia šanca na vyskočenie náradia po dobu 2 hod.
    - bonus o 3 % skrátenie času dekorácií po dobu 1 hod.
    - bonus +15 % BS/TBS zo zberu dekorácií po dobu 3 hod.
    - 460x level BS

    Budú doplnené úlohy č. 6 do 2. až 4. časti a celkové dodávky sa mierne znížia.

    Časť 2 - úloha 6 - (striebro/zlato/diamant) - vyžaduje iba dodávky zo stodoly: jahoda, egreš, kravské mlieko.
    Keďže 6. úloha vyžaduje iba tovar zo zásob stodoly, čiastky odovzdania za predchádzajúce úlohy boli mierne znížené, ale odmeny zostali rovnaké

    Časť 3 - úloha 6 - nová 6. úloha vyžaduje len vidličky a zo stodoly cukrový melón.

    Časť 4 - úloha 6 - vyžaduje iba dodávky zo stodoly: banán a mombinová slivka
    Keďže 6. úloha vyžaduje iba tovar zo zásob stodoly, čiastky odovzdania za predchádzajúce úlohy boli mierne znížené, ale odmeny zostali rovnaké


    Bez záruky :)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Docela by mně tedy zajímalo,jak to bude.
    Zatím: úkoly 1,3,4,5 splněny kompletně,u druhého pouze stříbrný.Ve stodole 8.843 akční plodiny.
    Předpokládám,že info bude již brzy a to v pondělí v 10:00!o_O
     
  9. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    No, tak takovéto machinace tu snad ještě nebyly :D
    dávám jedničku za opravdu něco nového :)
    jsem na tom podobně zhruba jako kaolín, jelikož už zase v pracovním procesu, sklidím dodám a jdu .....
    jen té akční ve stodole je o dost méně :))​
     
  10. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Takže budeme vyčkávati a Farmerama se mění na Farmedrama :p
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak pokud to bude jak pise zina, tak nevim, ale ponekud to spis vnimam jako zhorseni...
    - dekorku jsem ani nevysadil, protoze nedavala nestala za ty dve pozice, necekam ze mi tedy po zmene "dopocitaji" cas kdy tam mohla byt
    - opravdu se celkove MINIMALNI mnozstvi snizi, spis ne, ted se dalo usetrit ale nevim zda se pote nahodou spis ty vynechane ukoly kde neni dekorka nesnizi a tedy ty kde je pak nebude vic nez ted
    - zmena dodavanych surovin pro nektere co si nakoupili ty puvodni asi nepotesi
    - zhorseny radek, to jedine zajimave je snizeno?

    Ani netusim jak na tom jsem, pri tolika akcicich a jejich rozdelovani proste jedu a doufam aspon jednou v bonus, coz se zatim nedari...
     
    Honzulka05 a doben tohle ocenili.
  12. burds

    burds Titán fóra

    Skali pochopitelně jsem bednu otevřela a pak šla teprve na forum.Ovšem bedna s jablky já myslela,že mi to dá ovoce a ono mi to dalo 1 rama minci ale o té se tu nepíše tak nevím.
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  13. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    zmeny vítam, pokiaľ odškodnia tých, ktorí určité úlohy už splnili.
    Ja som z dvojky spravila len prvú úlohu, 1,3,4,5 komplet a aktuálne stojím v šestke na druhej úlohe, samozrejme s využitím Jacka, vytočením +1 na kolese a spotrebovaním cca 1500SH, tak verím, že úlohy budú prepočítané a prebytky nám budú vrátené tak, aby sa dali použiť napríklad v 2.časti hry.
    Inak je to veľká škoda, že sa také zmeny riešia za pochodu. Vždy totiž zostane niekto poškodený, takže lepšie bolo to doklepať tak ako bolo nastavené.
    Tí rozumnejší si to prepočítali hneď a získali mesiac voľna a my ostatní by sme si to odmakali. xD
     
  14. adik06

    adik06 Rádoby autor

    nějak nechápu ..dejte na pole nálepku ohledně punče,nějaká blbost ne?nálepky se dávají do albumu
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alderonka
    Ty už jsi plnila druhý úkol ? Ten začne až 12.8 ;)
    V prvním úkole se nic nemění když už jsi tu dala ten přepis s německého FAQ:p
    Takže potřeba dál makat;)

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    adik06 - ahoj, taky nechápu - to čteš kde ?
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No nevím... vždy tvrdím, že první den se pouze podívám co a kde, třetí den se podívám kam to mám dodat a co za to dostanu. Takže došlo pouze k posunutí termínu :)
    Skali, děkuji za upozornění, ale můj doktor Marigold odpočívá v liště a tak není co otvírat a... prozatím tam zůstane a nepřetrhne se xD
     
    Naposledy upraveno: 3/8/19
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - mám toho krasavce taky v liště, takže nemám co otvírat ;) Vzpomenu-li a najdu-li pro něho někde plácek, tak ho vyšoupnu na čerstvý vzduch. Ale zatím jen pěstuju, však je ještě času habakuk.
     
  19. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahoj petz - nie druhý úkol ako etapu, ale druhú úlohu vo farmárskej hale. Celkovo je ich 7, z dvojky som urobila len strieborný stupeň. ;) Už sa rozumieme?

    A aký prepis z nemeckého FAQ? ...to som nebola ja. :music:
    Čiže celá etapa na prvý týždeň zostáva bez zmeny? Môžme ďalej plniť úlohy?
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alderonka
    Jasně, ale není co kompenzovat, jelikož v první etapě se nic nemění ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.