Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. .pája78.

    .pája78. Pisálek fóra

    U Renza jsem si vybrala chlívek pro protestní prase oranž., mám obyč. chlívek ve zvěřinci a ten oranž. mi tam nejde přidat. Proč ? Co dělám špatně ?
     
    lubin1234 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .pája78. - oranžový chlívek od Renza zkus dát rovnou na plochu bez základu.

    Hezký den
     
    lacrima, lubin1234 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. 14087

    14087 Titán fóra

    Ahoj ve spolek,

    tak i mě se dnes podařil ulovit mazlík ;) ať se daří všem ;)

    [​IMG]