Stroj času (9.4. - 15.4.2026)

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/4/26.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Mistr fóra

    kolo mi dalo 2x 100% a ešte aj 4x +1. neviem čo sa mu stalo, ale snáď mu táto štedrosť ostane xD
    napestované už mám, namleté tiež a už len čakám na padátka. na noc a doobedie nahodím dlhodobky a malo by byť padátiek dosť :)
     
  2. Helena1313

    Helena1313 Stará škola

    Tak už taky hotovo. Všem co ještě pokračují držím palečky. :)
     
  3. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Koleso bolo skúpe, ale aj tak som skončila s predstihom. Všetkým čo ešte plnia držím palce, zvládnete to.
     
  4. Massimo

    Massimo Zelenáč fóra

    Dobrý den,prosín o radu,mám napěstováno,hodiny,kompresory a vše co je třeba k dokončení akce a bohužel,mi nejdou odkliknout,abych tu akci ukončila,prosím v čem to vězi,proč to nejde.Děkuji za radu,přeji hezky den
    dindovka
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. Astraia

    Astraia Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Massimo
    Ahoj a máš i dostatek padátek? A jak to vypadá, máš všechna plus šedá?
    Zkoušel/a jsi restartovat hru, jestli ne, tak zkus.
     
    lacrima, farmmarr a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Massimo

    Massimo Zelenáč fóra

    Mam dostatek padátek,mam skoro hotovo,ale přiklad mam udělat posledno plus a mam padatek 260 a je potřeba 30 a 1plus je šedé,nechce mi skočit,jindy mam udělat 2 jednu mam celou a člo to dobře,ale až na 5 pokus,nechapu,třeba to pujde,když tak napíšu,děkuji
    dindovka
     
  7. Vanda

    Vanda Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Massimo,

    chýbajú ti mlynské produkty, 4 kompresory a 3 hodiny, takže namlieť a pluska zazelenajú.
     
    lacrima, -Jara05- a 14087 tohle ocenili.
  8. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Mistr fóra

    dobré ránko :) akciu som dokončila v noci a dobre som spravila. teraz som chcela skontrolovať, či sa mi to iba nesnívalo xD a vôbec mi to nenačíta. nehnevá ma to, keďže mám hotovo, ale keby som ešte potrebovala dodávať, tak ako ďakujem pekne...
    kto ešte dodáva, držím palce :) :)
     
  9. 7koljan4

    7koljan4 Rádoby autor

    Taky mám šedá plus,i když mám umleto... proč to nejde odkliknout?
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    7koljan4 - podle obdržených informací nemáš dostatek akční rostliny na aktuální dodávku.
    7. úkol - 3 150x Elektrická hvězdička
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  11. 7koljan4

    7koljan4 Rádoby autor

    ... a proč mi nejde dodat ten umletý proudový kompresor? Mám 5/5, ale je šedivé plus...
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Protože musíš napřed splnit a dodat akční (aktuální jak píše Skali). Už to ale nestihneš.
     
    -Jara05-, lacrima a Skali tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    7koljan4 - potřebuješ dodat akční rostliny, abys mohl dále plnit bonusové úkoly.
     
    -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 17Lenon
    Ale dostal, ale dal jsi si ji do parku ;)
     
  15. 7koljan4

    7koljan4 Rádoby autor

    Měl jsem v napěstovano přes 4000 akčni rostliny, ale u toho posledniho ukolu bylo šedé ples. Tak jsem to namlel, a bylo šedé plus u kompresoru... tuhle hlubokomyslnost jsem teda nerozlustil,ale neva, stonek byl stejně naprd...
     
  16. Vanda

    Vanda Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47, -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  17. 17Lenon

    17Lenon Zelenáč fóra

    Děkuji, nalezeno :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).