Inutepova kletba (5.10. - 11.10.2023) / Diskuse

Discussion in 'Archiv - Diskuze k akcím' started by Hlásná trouba, Oct 4, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kutilka70

    kutilka70 Titán fóra

    kaolín11
    Tak to je dobrá zpráva. Ráno sklidím, trochu to popoženu, abych ještě stihla využít na akční při děsivce :p
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Z pěti dnes vyhraných a odtajněných piccolo. Už vím proč se akce nazývá Inutepova kletba.xD
    [​IMG]
     
  3. kuře0

    kuře0 Pisálek fóra

    Ahoj, gratuluju a
    jak se "to tak stane", že to jde tak rychle ?
     
    -Jara05- and maribeja like this.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už jsem to tady psal několikrát.je to jen díky tomu,že kdysi v minulosti byly v expresu obrstromy.Tentokrát sem se ani moc neobtěžoval chystat farmu na akci.Bahamku jsem nechal v původním stavu,na hlavní dal Hortenzii,na divošce a mýtině jsem ráno nesklidil obrstromky a nechal je až na 14 hodinu.zjistil sem že přísun SH z obou ploch je větší než zisk padátek.
    Po sklizni jsem na hlavní promrskal na pohopolích Laskavec s Vodnicí a tím získal potřebná padátka na celou akci.
    Poté jsem odehrál minihry po úkol 9 a získaná semínka jsem dal na pole 2x2 a zbytek na 2x1.Pak jsem pokračoval ve hraní miniher až do konce.
    Použité bonusy:
    Diamant - 200% na vše
    Zlato - 100% na rostliny a Bílá nevinnost
    3x Jack, 3x řádek na urychlení SH, 1x dekorace na zkrácení růstu rostlin,Superhnojivo,Zuzino superhnojivo,
     
    Last edited: Oct 5, 2023
  5. kuře0

    kuře0 Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    kaolín11
    ***odstraněna zbytečná citace

    Ještě bych si dovolil mít dva dotazy :
    - co je ten řádek na urychlení SH ?
    - pohopole dávají víc padátek ?
    Díky
     
    Last edited by moderator: Oct 5, 2023
    maribeja likes this.
  6. dingičko

    dingičko Vážený autor

    Táto hra pre mňa nič moc, idem len rekreačne, kto to hrá, držím palčeky ;)
     
    -Jara05-, maribeja and kutilka70 like this.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Třeba tenhle:
    [​IMG]
    Pohopole nedává více padátek,ale až na jednu vyjímku, dává vždycky jedno padátko!Při použití řádků na SH, bílé nevinnosti,vánočky a SH se dostaneš na okamžitou sklizeň.Pak máš naklikáno za pár minut tisíce padátek
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak hotovo, dneska mám skluz ;)
    No jo byl jsem pomalejší.

    Screenshot_1.png

    Gratuluji rychlíkům :p
    [​IMG]
     
  9. albína1927

    albína1927 Vycházející hvězda fóra

    Děkuji za informaci ,teď jsem po operaci očí a tak čtu asi jen co je důležité,kde padaji padátka a kde set rostlinky.TAK HODNĚ MOC DĚKUJI ZA RADU.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já na tom dělám. Já na tom makám....

    makám.png

    Jen ty prašivky trochu váznou. Njn, je na ně moc sucho :eek:


    Edit: už je to uděláno, už je to hotovo...

    hotovson.png :music:
     
    Last edited: Oct 5, 2023
  11. kuře0

    kuře0 Pisálek fóra

    Díky, ten zrovna nemám.
    Projedu ostatní
     
    -Jara05- and maribeja like this.
  12. ašada01

    ašada01 Titán fóra

    Čas se navršil, je čas jít do hajan. Pokračování zítra ;).

    [​IMG]
     
  13. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    Ahojte, ako robíte toto so zatváraním minihry? Ak nestíham, treba si dať pozor a zavrieť ju do určitého času, napr. do tej minúty, a potom spustiť znova? Alebo je jedno, kedy to zruším, hlavne, že ju neukončím? Ďakujem!
     
    GordonSargent and maribeja like this.
  14. sovicka64

    sovicka64 Hvězda fóra

    MarianoGirl2 Musis ju zavriet pred skoncenim limitu, potom zacnes znova :)
     
    -Jara05-, maribeja and MarianoGirl2 like this.
  15. dinoalesi

    dinoalesi Hvězda fóra

    MarianoGirl2, já to dělám tak.... když je zapeklitá hra a fakt se nedaří, tak koukám na limit a jakmile jsem přes minutu nebo se k ní blížím a vím, že bych to nestihla, tak hru zavřu křížkem vpravo nahoře, nemá cenu to protahovat, po znovuotevření se načte hra nová s jiným zadáním ;)

    Edit: Ještě doplním, aby to bylo úplně jasné.... je jedno jestli se hra zavře do minuty, za minutu nebo za deset minut, jen se po minutě nesmí dokončit (tedy kompletně poskládat), to by pak byla zbytečná ztráta váčků.
     
    Last edited: Oct 6, 2023
  16. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Rádoby autor

    Ahoj, tak se taky pouštím do akce...
    Není někde z minulých akcí tahák, jak některé poskládat? Něco mi dává dost zabrat... Díky
     
    -Jara05- and maribeja like this.
  17. adik06

    adik06 Rádoby autor

    ahoj já nějak nerozumím nové hře..když jsem získala zatím 3x po 12 semínkách -a co jako s nima dál? Ty se nedají nikde zasadit? A nevím ani jak získat třeba vodní bobule a ostatní..já myslela že třeba výměnou za ty starý semínka ...mám v tom nějaký zmatek v téhle hře..hraju jí prvně
     
  18. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    sovicka64, dinoalesi: Ďakujem! To, že po zatvorení to bude iné zadanie, mi ani nenapadalo! Vďaka za tipy.
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    adik06 Ak si otvorila tie sáčky tak semienka sa dajú sadiť na hlavnej a na divokej.Ale ak ich nemáš tak si ich musíš otvoriť v spotrebnom tovare tam kde máš debničky a v debničke by si ich mala nájsť.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    adik06 - ahoj, za odehrané miniakce získáváš váčky se semínky. Váčky otevřeš ( návod zde) a semínka zasadíš ( na hlavní a divoké louce). Rostlinky, které ze semínek vypěstuješ, dodáváš do úkolů na pravé straně - znovu už zasadit nejdou, musíš zase otevřít další váčky...).
    Jak nejlépe postupovat s touto akcí, abys zvládla vypěstovat potřebný počet rostlinek, se probíralo rovněž na předchozí straně diskuze - např. zde
    PS: dají se také zakoupit již vypěstované rostlinky na trhu (až začnou hráči přebytky prodávat), nebo když ti chybí nějaký druh semínek a ostatní zase přebývají, dají se vyměnit u kočky Kadabry (to je také popsáno ve FAQ k akci)
     
    Last edited: Oct 6, 2023
    -Jara05-, maribeja and sovicka64 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.