Skopičiny při garážovém výprodeji (11.6. - 19.6.2026) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/6/26.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. alenal

    alenal Obyvatel fóra

    Chtěla jsem se zeptat, když chci něco dodávat, stále se mi točí kytička, a nejde dodat vůbec nic. Stále musím restartovat hru.Když ji obnovím a náhodou tam mám zelenou šipku a kliknu na ní hra se sekne a musím znovu restartovat . Poradí mi někdo co s tím?Děkuji za odpověď.
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  2. mamka1111

    mamka1111 Aktivní autor

    Ahoj chci se zeptat zda zamčené úkoly jsou už v pořádku nebo ještě máme čekat, neustále mi nejdou hrát u zvířat.
     
    albína1927, babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alenal - zkus jiný prohlížeč popřípadě klienta.

    mamka1111 - na zamčených úkolech se pracuje a snad bude brzo opraveno

    Hezký den
     
    lacrima, babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Hvězda fóra

    Ahoj
    bylo by fajn,kdybych nemusela neustále restartovat hru,fakt nebaví,začala jsem včera v noci,chtěla bych pokračovat,není možné-.-
     
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Velvyslanec fóra

    Nechápu vubec hru tak že končím,raději si budu pěstovat co potřebuji,hodně zdaru a nerve všecu
     
  6. mamka1111

    mamka1111 Aktivní autor

    Moc děkuji za odpověď.
     
  7. alenal

    alenal Obyvatel fóra

    Zkusila jsem klienta tam se točí kytičky tak jsem zkusila Operu , tam se kytičky netočí, ale všechny úkoly mám stále zamčené?Asi tu hru musím vzdát, Ahoj
     
    lacrima a babina51 tohle ocenili.
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alenal - teď jsem u tebe byla a všechno se načetlo v pořádku. Šedé úkoly máš proto, že buď čekáš na další serii úkolů nebo na splnění úkolu. Pokud to chceš popohnat je potřeba nasbírat (nebo vyměnit) padátka pro posunutí a posunout.

    Hezký den
     
  9. lumat85

    lumat85 Analytik fóra

    A já bych prosila o odpověď: když mám u rostlin a u akčního všechny oválky zelené, tím to pro mě končí? Nebo co dál? Absolutně to nechápu, jen tupě klikám a ono se to nějak plní.
     
  10. evinana

    evinana Baron fóra

    Tak jsem právě dokončila poslední a mám všechny 4 osobní pokroky hotové. Odehrála jsem 4x fotbálek, ale za zápas za 1 minci, to je teda nášup xD no...a co teď? Přidávat do globálu nebo ne. Toť otázka :)

    lumat pokračuj tak dlouho až splníš u každé postavičky svůj pokrok. Klikni nahoře na ten dáreček a uvidíš kolikrát ještě plnit. Mrkni na příspěvek 219, třeba ti to napoví
     
  11. .jozefinapizgovaguza

    .jozefinapizgovaguza Rádoby autor

    Ahojte ,no ja som z toho blba, nieje nejake video s popisom prosim
     
    lacrima a babina51 tohle ocenili.
  12. evinana

    evinana Baron fóra

    mrkni na příspěvek 223, tam je video
     
  13. alenal

    alenal Obyvatel fóra

    Děkuji za odpověď ale chytrá z toho moc nejsem zkusím něco vyměnit? Díky
     
    lacrima a babina51 tohle ocenili.
  14. .sasinka.

    .sasinka. Pisálek fóra

    U stromů se mi nenačítají body. Dodávám, úkoly se mění a body jsou pořád stejné.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  15. babina51

    babina51 Hrabě fóra

    A už jsem zase v koncích.U Střapáče mám ovály zelené a čas 7"38 u všech tří,ale pořád se odečítá.Osobní odměny mám 15/15,7/10,7/8.Dodávat dál nechci.Co s tím?Kliknout na zámek nebo na ty dvě šipky?Díky...
     
  16. moncicak7070

    moncicak7070 Baron fóra

    Prepperka
    Já mám jeden čtyřlístek za zlatá vejce

    Výměna mi funguje, ale až po restartu farmy. Je to "vopruz", ale hlavně, že se lístky načtou.
     
    Naposledy upraveno: 12/6/26
  17. kuchynak

    kuchynak Vycházející hvězda fóra

    prosím, co je plodící strom?. Sklidila jsem celou plochu stromů - dub, jedle, bříza, toromiro a nic se nestalo. Stále mám šedou šipku... to se může sklízet jen na hlavní louce a nikde jinde? Nebo musím nasadit jabka, hrušky a třešně? Díky
     
    lacrima a babina51 tohle ocenili.
  18. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Nevím co se stalo, ale ukazatel u lovců je teď 1-41%, 2-31%, 3-74% a 4-34%. Takže dál pokračovat mi nejde u dvou postaviček, Možná zítra.
     
    lacrima a babina51 tohle ocenili.
  19. sovicka64

    sovicka64 Hvězda fóra

    Už všetko zvládam len mam bordel v pokroku osobnej odmeny. Mám splnené všetko okrem globálu a keď tam idem kuk neskôr tak nemám splnené. Môže mi to niekto vysvetliť prosím. Mám či nemám splnené ...
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Každá postava má svůj pokrok, i ten globální. Takže je potřeba kliknout na každou postavu a u ní na dárek a ukáže se vám pokrok.

    A také nechápu používat zamykání úkolů, ani jednou jsem to nepotřeboval, a přežil jsem i bez čtyřlístku.
     
    lacrima, sovicka64 a Pitrýsek47 tohle ocenili.