Děsivá noc - update / Diskuse

Discussion in 'Archiv - Diskuze k akcím' started by pajda361, Oct 16, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak uhlik zatim ani nezacal zhnout, ta jedna staj fakt ani s SK moc nepomuze a bonus +100% jsem tedy nehledal, to si necham az do ty dlouhy, tam to bude podstatny... tak jsem aspon udelal druhy arboretum a jen trochu nevhodne ho naplnil, priste musi obe ven a znova to spravne zastromkovat... taky zasoby cerebrokolice se zvedly, prakticky jsem vetsinu casu pestoval jen mozkovnu...
     
    Honzulka05 likes this.
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) děsivka na víkend byla fajn, nikam jsem nejela, tak jsem hezky doplňovala do stodoly a na nákupy - na strašidelnou plochu by se vešlo ještě pár (vlastně mnoho párů xD) dekorek ...
     
    kaolín11, Honzulka05 and burds like this.
  3. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jé, ona byla 30.6. - 1.7. Děsivka :eek: ?!?? No, já zrovinka přespávala na 2denní cestě v motelu... Tak snad příští neprošvihnu.
     
  4. evicka435

    evicka435 Vážený autor

    nevím proč nejde dát úpíří sérum U DĚSIVKY /na farmě mám tropic coládu = +3 pro ostatní plodiny /ale navzájem se to PŘECE neovlivnuje /tak to mě štve a tyto bonusy jsou k ničemu.Prostě stačí MJS A HOTOVO.Mohli by se RTÁCI nad tím zamyslet,víc by to bavilo,děkuji
     
    maminecka53 and Danielaa25 like this.
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evicka435, bohužel oba řemeslné produkty se dávají do diamantového slotu. Budeš muset tropic coladu zrušit, jestli chceš použít upíří sérum.
     
  6. evicka435

    evicka435 Vážený autor

    no a to je právě škoda,ale holt budu pěstovat a jen/díky zvířátka,ale děkuji za odpověď.Ještě prosím o informaci kde najdu zakoupené upgrady továren /po 25 florenech/ díky
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evicka435, v inventáři mezi dekoracemi ;) Hledej upgrade továrny
     
  8. evicka435

    evicka435 Vážený autor

    děkuji,tam sem taky hledala a nenašla ,zkusím to ještě jednou
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  10. Karimaka

    Karimaka Rádoby autor

    Zdravím......a prosím o radu. V nebi mám otevřen vstup na řadu "Hvězda farmy" (asi proto, že jsem koupila balíček Hvězda farmy)....ráda bych tedy do té řady něco vložila, ale jdou mi tam posadit jen věci 1x1...na těch dalších místech se mi ani neukazuje, co tam můžu nebo musím vložit....nevím si rady...Předem díky za odpověď....Karimaka
     
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Pravděpodobně nemáš v inventáři žádnou jakoukoliv dekoraci 2x1. ?
    :D
     
  12. aamperzg

    aamperzg Pilný autor

    Koupil jsem si oba prémiové balíčky za 66 a 83kč a nyní jsem zjistil, že děsivý farmářský balíček se nepřipsal.Ze 4 farem se projevil jen na jedné a to jen částečně jen u stájí pole nic!
     
    Last edited: Jul 26, 2018
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    aamperzg
    Děsivý farm. balíček obsahuje"
    Booster musíš aktivovat - např. ze zásobárny ve stodole nebo v levé liště, ikona bedny, pod vázičkou, záložka spotřební zboží.
    [​IMG]
     
    pezt likes this.
  14. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    děsivé akce mám vždy ráda,
    víkend navíc trávím doma, neb dítě si odkudsi přitáhlo angínu
    takže bude čas pěstovat
     
    elbedna likes this.
  15. aamperzg

    aamperzg Pilný autor

    Moje chyba. Mám aktivováno několik bonusů a ztratil jsem přehled. Aktivace boostru ze stodoly je ještě lepší. Dík za odpověď. Takže jsem i zbytečně otravoval herní podporu.
     
    evainfo and Skali like this.
  16. Karimaka

    Karimaka Rádoby autor

    Ba ne, mám jich asi 8......ale nejdou tam a když rozkliknu nabídku na konkrétní políčko v nebi, tak se mi ukazuje prázná nabídka....
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Karimaka - je možné, že dekorky, které vlastníš, do nebe nejdou. Můžeš, prosím, napsat, které dekorace ve svém inventáři máš ?
    (A nebo můžeš kliknout v mém podpisu na "přehledy", pak na "dekorace" a tam už si najít podle abecedy konkrétní dekoraci - po kliknutí na název se ti rozbalí vše o té dekoraci a najdeš tam i kam jde umístit)
    Třeba takhle:
    [​IMG]
     
    MatysekKamilek and Honzulka05 like this.
  18. Janice4949

    Janice4949 Pisálek fóra

    Bude ještě možné získat recept na chapadlový věnec? Všechny ostatní recepty mám, jen tenhle jsem nějak prošvihla.
     
    Honzulka05 likes this.
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    Janice4949 jestli máš ten chapadlový věnec tak jsi dobrá já jsem si splnil recept na strašidelnou kytici
     
  20. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Konečně mám otevřenou celou plochu houbového lesa. ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.