Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. samec

    samec Magnát fóra

    Guldan-dnes 4x--přípis bodů2x---- Běží to přes 6 min a pak půl úspěchu---Nevšiml jsem si,že by chyba byla nahlášena---včera to proběhlo v pořádku--to 4:4
     
  2. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Fajfky vůbec nereagují ať klikám jak klikám, pořád se nemůžu dostat dál.
     
  3. mija.kecka

    mija.kecka Osvícený autor

    a když zaškrknu křížek tak mě kino nepojede?
     
  4. fefina1

    fefina1 Pisálek fóra

    to ti nepovim, protože mě furt nejde zaškrtnout nic. Už zkoušim všechny možný kombinace:sleepy:
     
    ldivacka tohle ocenil(a).
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    U mě promítač zdrhnul včera někdy brzy odpoledne, myslela jsem, že je jen přehřátý z vedra, ale nyní chládek po dešti a on někde zařezává. Zase mám smůlu na nějakého týpka, co si někde užívá dvanáctku a pracovní doba mu nic neříká. xD
     
    dana9494 a bill tohle ocenili.
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte bubla321, fefina1 - zkuste změnit prohlížeč. V Exploreru na fajfky kliknout nejde. Mám vyzkoušenou mozillu a tam vše v pořádku a 30 KB doma.
     
    HeellMustafa, skalara.v a pezt tohle ocenili.
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) na mozillu též nedám dopustit, zkoušela jsem leccos, ale na mozille jde kino nejlépe (a vlastně celá farma), dnes zatím 15 KB
     
    lacrima a dana9494 tohle ocenili.
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zdravím Sousedé... A víte že je to jedno jaký prohlížeč používáte? Důležité je něco úplně jinde. Já preferuji chrome a i když o vás vykecá vše je prostě dle mého názoru jediný který vás také dobře ochrání. To mozzila je dost děravá ale to může být klidně jen můj dojem... No suma sumárum kino pouštím na úplně jiné platformě a běží až na dny kdy mají v kině sanitární den non-stop... Tak že jak říkal jeden panovník "bádejte-bádejte!" Já budu držet všem palce a místo v kině vedle sebe... Pěknou hru přeji.
     
  9. samec

    samec Magnát fóra

    Tak to je v pořádku,že nedošli 2x 15kinobodů--a koukám,že se to nenahlásilo do chyb,tak je všechno v pořádku????Od rána žádná reakce--moderátoři!;)To mám napsat druhou zprávu pod sebe,aby jste si vůbec všimli,že máte nahlásit chybu???????????????????Na to jste akční jak rychlost blesku,že jsem něco porušil--ale celý den tady na to vůbec nereagujete!!!!!!! Kino šlo 4x za sebou a poslalo jen 2x 15kinobodů na Google--včera to příšlo 4x--oki
     
    Naposledy upraveno: 24/7/16
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ahoj Samče... Tady budeš na odpověď dlouho čekat, pokud se vůbec dočkáš? Raději rovnou písni na herní podporu a pěkně jim tam popiš svůj problém. Popiš ho minimálně ve 150 znacích! A vynechej prosím ty otazníky i zde jsou považovány za spam. Tak že držím palce... Pěknou hru odkudkoli...
     
    mamča50, nanyblacks a dasa1143 tohle ocenili.
  11. samec

    samec Magnát fóra

    Tady je vše považováno za spam--jen na to tady čekají jak hladoví vlci a okamžitě udělují--ale aby to sloužilo k čemu má,tak na to tady nejsou---fakt skvělá společnost i s celou RT ať se chytí za ručičky a notují si svou písničku--všechno je v pořádku a neotravuj...a plať hru --zadarmo--:D:D---Díky Jonsdorf
     
  12. fefina1

    fefina1 Pisálek fóra

    moc děkuju...v mozille to samozřejmě jde a mě to vůbec nenapadlo. Dík;)
     
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Dneska 4x15 KB, to nebylo, už ani nepamatuji :)
     
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Mně kino fakt neběhá, bylo v provozu cca 24 hodin před pár dny a teď opět útlum. Zřejmě jsme pro inzerenty tak nezajímavá lokace, že dlouhodobě smůla -.-.

    Edit: Tak asi se bojí stížností, náš promítač, protože před chvílí kinem prolétl a dal mi 15 KB, sice zase zmizel, ale tak doufám, že je jen rozlítaný a má toho moc - si ho ohlídám. 8)
     
    Naposledy upraveno: 26/7/16
    dana9494 tohle ocenil(a).
  15. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, po 4. dňoch opäť kino zamakalo a premietalo. Dalo mi autíčka a ešte sa poďakovalo. Aj ja ďakujem za 15 KB, s tými piatimi, čo som malo bol v poradí 125. florén. Tak dúfam, že bude fičať aj ďalej nielen mne, ale aj Vám.
     
    kiki2305 a Sovinka tohle ocenili.
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Kino promítá:D. Dneska mi dalo už 4x15kb, ale s přestávkama teda. Ráno nějaká reklama na vodafon či co a teď 3x za autíčka ;)

    Jů a teď ještě za 5 a 3 kb :D
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Fuj to jsem rád že ty auta nejezdí, po včerejšku by to byl docela záhul...
    Já vám dostal jméno že by ho řidičák neunesl a policajt nevyslovil!

    [​IMG]
    Je vidět že se něco na druhé straně ukrutně zahřívá!
    A že to bude za 5kb bych ani neklikal!

    Jasně že auta poznám i zevnitř ale zaboha nemohu přijít na to co tím čerchmati sledují?
    Snad jestli sedám za PC bez alkoholu?

    Tak že šťastnou cestu Přátelé a pozor na padající letadla!
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) po třech dnech pauzírování se promítač vrátil a pustil mi zatím 2x autíčka - 30 KB je doma - snad to zase pár dnů vydrží
     
    Jonsdorf, dana9494 a kometak96 tohle ocenili.
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No tak u mě to nevydrželo, dneska už je zase v trapu :cry:;)
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  20. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Dnes mi to dalo zatiaľ 30 KB a dúfam, že ešte niečo pridá.
    Kino nepremieta, asi je "starcom" neprístupné.:(
    Tak ďalšia úprava - na druhý pokus mi to dalo budovy, že "čo predstavuje" a zase sa poďakovalo. Hlavne že je za 15.
     
    Naposledy upraveno: 27/7/16
    blondmary tohle ocenil(a).