Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj barboraslancova,

    můžeš, ale až 16.6 po 14. hodině.
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Neděkuj. Když už, tak sama za sebe. Jsem taky nižší level, hraji 5 měsíců a mám třetinu z počtu hvězd na stromě. Přesto, možná i právě proto, vím, co práce se skrývá za takovým počtem. Ti, co by jimi mohli dláždit (jak píšeš), hrají několik let. Až my nižší levely budeme hrát 4 - 6 let, taky je budeme mít. Dokonce bych řekla, že my to máme mnohem snazší a jde nám to mnohem rychleji.
    Tak vyhrnout rukávy a šup šup do práce :(
     
  3. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    krakoramaja - to máš sice pravdu, jen mám strach, aby taky do akcí nechtěli dodávat mraky zvířat, stromů atd, když se to tak pěkně v těch stodolách bude množit. To asi pak pro nás budou akce tabu.
     
  4. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Lenka123 - v tom s tebou souhlasím, také se toho obávám, ale nejsme žádná ořezávátka, tak si snad poradíme, no ne?
    V tom prvním příspěvku jsi ale argumentovala hvězdami a v tom stejném duchu jsem ti odpověděla.
     
  5. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, tak jsem koukla na FAQ, ale nikde jsem neviděla kolik můžeme ve zvěřinci mít chlévů, v animaci jsou pouze 4. to mi připadá hooooooodně málo, jsou tam ještě další 4 pozice. No uvidíme zítra. Čauky necháme se překvapit. Jára
     
    burds tohle ocenil(a).
  6. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Marně hledám, zda umístění zvěřince ke stromu bude mít stejné výhody jako obyčejné chlívky, také nemohu najít zda budou zachovány bonusy ze stonku a bonusy vůbec. Přehlédla jsem to?
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Jara268: je to uvedeno ve FAQ hned na začátku tohoto příspěvku

    ajtyk: veškeré bonusy by měli fungovat stejně jako doposud.
     
    ajtyk tohle ocenil(a).
  8. leonka41

    leonka41 Rádoby autor

    tak se to dneska pěkně povedlo spustily sté o něco dřív zvěřinec :oops:a já tam družstvu dodala vyšlechtění zvířata a nakonec sem ten úkol neudělala :oops:protože stého daly pryč takže nemám ani zvířata nebo ten plánek atd takže vám díky>:( to začina krásně :oops:chtěla bych vědět co sem přišla o ty vyšlechtěni zvířata jestli budou navracení a nebo ne děkovat nebudu to by porazilo i vola leonka41
     
  9. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Ahoj Leonko 41- čti Pajda361 - Technická oznámení. Sděluje tam, že zvířata budou vrácena.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Leonko, to by opravdu porazilo vola, zvlášť když v ofiku i v diskuzi bylo vícekrát zmíněno, že došlo k chybě a na opravě se pracuje.
     
    elbedna, babioli a matlafous123 tohle ocenili.
  11. lienocqua

    lienocqua Zelenáč fóra

    ... pre mna velke sklamanie - naco v novinkach velkolepo predstavujeme skladiskA, ked nakoniec mozeme mat iba jedno (resp. za FL dve), to znamena za 500 hviezdiciek ziskat moznost ulozit o 3 (resp. 7) stajni na plochu viac ako doteraz - okolo toho robime take halooo??? ... moja predstava bola moznost mat skladisko pre kazdy druh zvierata - naco potom mame uz skoro pri vsetkych 4 - 5 vylepseni, ked su vsetky v liste??? ...>:(:mad::(
     
  12. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Už jsem si za ty roky zvykla, že zavedené novinky - netřeba spěchat......raději opatrně.....většinou je něco co není úplně OK.

    nechápu jak se někdo může rozčilovat, že přišel o zvířata...bylo snad včera 16.6., nebylo....NIC nedodávám, čekám....asi se jim spustilo, něco co nemělo.....navíc to vrací tím opravným skriptem...

    No doufám, že si novinku pořídí co nejvíc lidí a bude třeba víc hnoje na akce.
     
  13. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    Nápad dobrý, ale ta realizace :oops: 500 hvězdiček nemám a floreny do tohoto cpát nebudu :D nicméně se dalo čekat, že RT to nějak udělá, aby z nás co nejvíce vytáhlo peníze (jakože poslední dobou to vůbec nedělá ;) :D ). Ale 8 stájí, potažmo 16...no...já v tom nevidím nic moc super, ale to je jen můj názor. Všem, co si to pořídí, přeju, aby jim to ušetřilo práci i místo ;)

    Jinak souhlasím s babina51, pokud to na stromy bude taky nějak takhle po málu, tak to nemá smysl.

    Přeju pěkný den :)
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kdo chce a ma na to, at stavi... kdo nechce, at soupe nohama jako doted :p Do 14:00 amen! 8)

    Medvánek Jde hodit do listy - chova se to stejne, jako bezny chlivek.
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: tak jsem z toho poněkud rozpačitá ... podle toho "tajemna" kolem jsem fakt čekala něco víc, tato varianta moc úspory místa opravdu nepřinese, chápala bych kapacitu tak 10-12 chlívků + upgrade, to by bylo na ploše už znát ... ale jak se znám, tak určitě zkusím ten jeden za hvězdičky, uvidíme, co to bude dělat ... jen mě teď napadá - půjde taky zbourat do lišty jako klasický chlívek? nebo bude už napořád stát tam kam ho plácnu?
     
  16. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    zdravím, za mě teda velké zklamání... hvězdičky nejsou problém, člověk časem stejně neví, co s nimi, ale čekala jsem, že se tam těch chlívků bude moct dát víc. tohle není skoro žádná úspora. za 500 hvězdiček 1 sklad, kam dám jen 4 (max.osm) chlívků??? taky jich mám snad stovky a myslela jsem, že právě tohle se tím bude dát vyřešit. kdyby aspoň byla možnost si těch zvěřinců koupit, kolik kdo chce a na kolik má hvězdičky (nebo floreny), ale takhle? asi jsem čekala, že to bude podobně jako s chovným domečkem, ten teda opravdu překvapil :) ušetřil místo, člověk nemusí bourat pole a může jich naráz postavit 132. škoda, snad se to v budoucnu změní...
     
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    karbar, skalara.v a matlafous123 tohle ocenili.
  18. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    No tak jsem na to též zvědavá,jen je škoda že tam nelze dát více chlévků,jelikož v liště jich je mnoho a mnoho
     
  19. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré ráno všem, po přečtení diskuze a zvážení mých možností, bych to viděl takto. Aktivace zvěřince za hvězdičky ano, za floreny ne (cena na kč stejná jak za kombajn, při mé lenosti-vyhrává kombajn). Rozšíření - možná někdy v budoucnu, připadá mi velmi náročné na dodání surovin, zvířat atd. Co se týče arboreta a manufaktury, tak si počkám na ofi o nich a myslím si, že zvítězí manufaktura-přeci jen výroba v dílnách trvá daleko déle než chlívky, tam by se úspora místa projevila nejvíce(i když by se jednalo jen o 3 dílny 2*2)vzhledem k času výroby. Do budoucna se uvažuje o tomtéž na baha, tak proboha to snad nebude za ZB v tuto chvíli mi chybí ještě 32 lvl, abych odemkl potřebné věci do úkolu na Konci světa! Takže to bude v lvl 320, to je tak do konce roku. Jinak hezkou hru všem
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Přečetl jsem si zdejší diskuzi i odkaz na další oficiální oznámení RT zde a napadla mě jedna otázka na fungování zvěřince:
    Čas od času se stane, že hráči dojde krmivo. Pokud pracuje ručně bez pomocníků (kombajnu a jeho přátel), pak při snaze o nakrmení chybějícím krmivem dojde k aktivaci Mlýna a informaci o potřebě namletí chybějícího krmiva.
    Pokud pracuje s pomocníky, potom tuto informaci nemá, ale může zase provést jednoduchou kontrolu ať již sledováním spotřeby vody (nejde na mýtině) nebo pokusem o likvidaci stájí pomocí stavitele (pokud nic nezmizí , je vše nakrmené, zmizí jen nenakrmené zvíře).
    Předpokládám, že Zvěřinec půjde nakrmit naráz, jako by šlo o jednu stáj.
    Co se ovšem stane, pokud se hráč pokusí nakrmit zvířata ve Zvěřinci a jeden druh krmiva mu dojde?
    Např. je několik 16-hodinových stájí (namátkou pštrosi, holubi, žáby atd.) a u konfigurace 2x pštros, 1x holub a 1x žába bude hráči chybět krmivo např. pro žábu.

    Při manuální práci se zvěřincem jsou asi tyto možnosti:
    1) Nakrmí se jen ta zvířata, pro která je k dispozici krmivo, zvíře bez krmiva čeká a ... co se stane se zvěřincem dál?
    a) Nic - zvěřinec bez nakrmení hladového zvířete prostě nikdy nedozraje.
    b) Hráč bude upozorněn, že zvířata ve zvěřinci nejsou všechna nakrmena. Jak bude upozorněn?
    2) Otevře se okamžitě okno pro práci se Zvěřincem, kde hráč získá přehled o ne/nakrmení jednotlivých zvířat. = to je forma upozornění hráče na chybějící krmivo.

    Při práci se Zvěřince pomocí pomocníků jsou tyto možnosti:
    1) Nakrmí se jen ta zvířata, pro která je k dispozici krmivo, zvíře bez krmiva čeká a ... co se stane se zvěřincem dál?
    a) Nic - zvěřinec bez nakrmení hladového zvířete prostě nikdy nedozraje.
    b) Hráč bude upozorněn, že zvířata ve zvěřinci nejsou všechna nakrmena. Jak bude upozorněn?
    2) Zvýrazní se nějak Zvěřinec (např. červené zbarvení Zvěřince), aby bylo hráči zřejmé, že je něco se Zvěřincem v nepořádku?

    Prostě jsem z toho zmaten a byl bych nerad, kdyby platila varianta, kdy nenakrmení jednoho zvířete ve Zvěřinci prakticky zneaktivní celý Zvěřinec. Zná někdo odpověď?
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
    Trepifajksl, tykadlo a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.