Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak jsem dnes študoval zvířátka a moji favoriti jsou jasný holub skunk žáby čáp ptakopysk bo maj stejne čas růstu půjdou do zvěřince:p
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    petaM2001 Smarja, to se vyplati chovat ptakopysky a capy? Za kolik jsou u tebe na trhu? o_O
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    né ale od každého druhu či výrobny mám vždy na place a farmu nehraju proto abych vydělal ale relaxuji ;)(na provoz stačí bohatě 20 mega)xD
     
  4. Veron!ka

    Veron!ka Rádoby autor

    Tak nevím jestli jsem blázen, ale já na stromě nemám ty runy, které bych mohla aktivovat....

    Tak akorát blbě čtu, ono je to až od zítra:eek:))))
     
  5. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Tak nevím, když už bude všechno v nějakým baráčku nebude se na co dívat, očko se nepokochá. To je nová éra paneláků?? 500 hvězdiček mám, mám i na 3 zvěřince bez pár hvězd ale až se přesvědčím. Kukačky jsem na stromu moudra také nechala za tolik hvězd viset a nebolí mě to. Za chvilku bude i super věžák na dekorky a farma udělá všechno aniž do ní vlezu. :eek:. Nevlezu neutratím, ale farmaření je to už hodně zdegenerovaný dámy a pánové.

    Jinak...na ploše mám i zvířata která mají cenu mnohem nižší než krmivo, zvěř neprodávám ale ani nekupuji když chlívek mám. Takže blbej farmář tu je...nemusím mlátit prachy tady, stačí mi je vydělávat v práci, tam bych zadarmo nechodila.
     
    Naposledy upraveno: 15/6/16
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    petaM2001 A ja uz premyslela, jak k tobe propasuju tu tisicovku capu, co mam ve stodole, jestli jsou na jinym trhu za tezky prachy xD

    EDIT: Uff, ted jsem se byla podivat na trhu - rano kocky za 950, ted za 1900, cap a holub to samy... to nechci videt, jak to bude vypadat zitra, ale carodejku to urcite nepotesi 8)
    Oslikama nepohrdnu... tech se v rozku krci necelych 400 - smarja, to jsem tomu dala, takhle to narvat do hrnce o_O
     
    Naposledy upraveno: 15/6/16
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    matlafous holub cca 1400 skunk 3100 žáby 6000 čáp 1400 ptakopysk 2800 jináč nechceš 1000 oslů xDxDxD
     
    matlafous123 a Katule008 tohle ocenili.
  8. if67

    if67 Perspektivní autor

    Já si myslím,že je to dost 500 hvězdiček za zvěřinec. Ale uvidíme..:oops:
     
  9. vrasek1

    vrasek1 Pisálek fóra

    pokud vydím dodávají se jen šlechtěná zvířatav celkové protihodnotě 1 200 000 .nářadí v celkové protihodnotě 100 000 .plodiny a plody stromů v celkové protihodnotě 1 200 000 .
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Vrasek1,

    nevím co vidíš ty, ale já vidím v úkolu něco trochu jiného viz. úvodní příspěvek
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nekdo uz ukol testnul, na to nastesti nemam pres den cas :)
    500 * je bez problemu, kdo dela akce, ten jakmile zaplni strom moudrosti, tak jich ma prebytek...
    plocha dobra, 2*2, ale teda 4 zvirata, no dobre... rozhodne ale delat upgrade, no nevim, sice staci stribrne cile (jde o slechtence) na zlutou, ale pro oranzovou se mi to zda maly prirustek v moznostech, to teda hodne zvazim...
     
  12. vrasek1

    vrasek1 Pisálek fóra

    Uvodní příspěvek ano ,ale když se koukneš na ukol co tam naskočil je tam néco jiného.
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    vrasek1: kdyby jsi četl i toto, tak víš, že v úkolu byly uvedeny chybné hodnoty pro dodávky.
     
  14. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    petaM2001 Sice nejsem matlafous, ale ani tak osla nechci je jich kolem dost na výběr. Nějaké žabičky by se hodili a hvězdičky trošku, chybí mi jich 19. To snad nebude trvat dlouho.
    Můj názor je, že jakékoliv místo se ušetří tak jedině dobře. Místo 4 chlívků bude o stejných rozměrech jen 1. Teda jestli to dobře chápu??
    Zítra budu doma až kus po 14 hod. a tak začnu později a uvidíme. Jo a taky předpokládám, že nepůjdou kombinovat zvířata z Baha a zvířata z Farmy.....to by se mi líbilo! Představte si to tygr a králík třeba!
     
    tydýtková, jana563 a matlafous123 tohle ocenili.
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Katule008 :D Nooo... kdyz to podas takhle a rozhlednu se... nemuzu jinak, nez ti dat za pravdu 8):D
    Btw na Baha ma prijit zverinec az nekdy pozdeji (doufejme, ze nebude za 500 bananu) :wuerg:xD
     
  16. vrasek1

    vrasek1 Pisálek fóra

    Děkuji za upozornění , mám hru stále puštěnou a tak ji nemam aktualizovanou,až po novém spuštění mi vše naběhlo.
     
  17. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Zvěřinec je pro mě veliké zklamání. Nevím, jak moc odlehčím svým plochám, ale místo 4 mít jeden, to je rozdíl tří a to přece zase není až taková úspora. A za 300 florenů druhý mě fakt pobavilo /tedy 299, aby mě někdo nenapadl z nepřesnosti/. Hraji opravdu už dlouho a fakt jsem nepochopila jakou mi nabídli výzvu. Prostě mnoho povyku pro nic, ale je to můj názor. Obdivuji všechny, co jsou nadšení a přeji hezkou hru.
     
  18. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Po prostudování zvěřince u mě teda veliké zklamání. Hvězdy nejsou problém, ale myslela jsem si, že těch zvěřinců budu moct postavit na farmě daleko víc. Floreny za takovou blbost dávat nebudu, takže budu mít jen jeden. To teda ušetřim místa jak hrom. Doufám, že ty zvířátka nebudou nějaký zmutovaný, když budou z jednoho vrhu. Medvědí hlava, prasečí tělo, rybí ocásek a psí tlapky:D :p
     
  19. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Lenka123 My, nižší lvl vám, co jste nejvíce nadávali, že můžete hvězdama dláždit moc děkujeme. Za všechny novoty chtějí 500 hvězdiče. To budeme nové úkoly plnit asi až v důchodu. Ještě jednou moc dík, jste nám to zavařili.
     
    denny1985 tohle ocenil(a).
  20. barboraslancova

    barboraslancova Zelenáč fóra

    Zdravím, rovněž nemohu najít runu “Velkolepý zvěřinec” na Stromu moudrosti. Mohu poprosit o upřesnění umístění této runy na stromu. Předem děkuji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.