Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Casey27
    Pokud budu uvažovat o pořízení upgradovaného Zvěřince jako takovém, že ušetří místo, tak snad z toho důvodu si ho nebude pořizovat nikdo, neboť je to z finančního hlediska opravdu kravina. Dát do úkolu plno zvířat a šlechtěnců jenom proto, aby je mohl pěstovat na menší ploše, to opravdu nemá logiku a to snad nikdo neudělá. I když tady nikdy neříkej nikdy, mnohdy tady taky nechápu, že někdo dokáže chovat zvíře, jehož krmivo je dražší než pak zvíře na trhu..... To jsem ale odbočila.

    Ale pokud to vezmu tak, že do hry byl přidaný úkol, který buď udělá ve stodole řádný průvan a nebo zatočí s krejcarovým kontem a upgradovaný Zvěřinec je pak jako odměna, tak do toho jdu jako do většiny nám předložených úkolů. Neříkám, že se mně to líbí, že jsem spokojená jak je to nastavený, ale kolik úkolů je takových, že odměna je několikanásobně větší než počet dodávaných věcí? Opičí královna se asi těžko bude opakovat. Ale snažím se úkoly plnit i když vím, že nejsou vůbec výhodné, ale tu hru hraji, protože si chci hrát a baví mně občas krejcary utratit, pak zas vydělat......

    ezzra
    i já psala v některém z minulých příspěvků, že zvířata nemám, že pokud jsou na mé farmě nějaká, že jsou z posledních max. předposledních tajemnic. Takže kvůli zvířatům bych oranžový zvěřinec také nepořizovala. Ale pokud budu chtít mít splněný úkol, tak ten oranž. získám a pak ho samozřejmě využiji.
     
    Naposledy upraveno: 15/6/16
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Lyzarka...to by sme tu mohli okolo toho lamentovat donekonecna...myslim ,,ze kazdy hrac ma na to iny pohlad a svoju strategiu hry,,kazdy kto bude chciet zverinec+jeho vylepsenie bude musiet aj nieco obetovat..a ci sa mu to oplati alebo nie to sam uvidi ked to bude mat zrealizovane....ja uz mozem dopredu povedat ako to ja vidim,,,ze mne sa to neoplati...patrim medzi tych hracov,,,ktori uz nakupuju hotove zvierata aj plodiny..

    u mna naozaj farma funguje na akcie a obrie stromy a obrie stajne...baha momentalne vyuzivam,,pestovanie a chov na predaj..a za zarobene nakupim co mi treba...prajem fajn hru

    a este napisem kedy by sa mne oplatili tie zverince +vylepsenia..ked by som zadala zver na chov a hned by bola hotovaxDale to by som uz chcela vela,,ani zlate prasa ne ni stale...
     
    Naposledy upraveno: 15/6/16
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  3. Hermiona84

    Hermiona84 Rádoby autor

    chci se zeptat dneska se mi zobrazilo v úkolech úkol na ty zvěřince tak jsem to dodala a nic se neděje chtěla jsem dodávat dál ale zastavilo se mi to a chybí mi dodat do částky 90 a když to dodám tak se nic neděje ani se nic nevrátí po aktualizaci jse mi to z úkolú ztratilo a o vše co jsem dodala tak jsem přišla:mad::mad::mad:
     
    evainfo a Lyzarka tohle ocenili.
  4. Martis.B

    Martis.B Pisálek fóra

    Hmm, vypadá zajímavě. Už jsem neměl kam sázet kytky.. Ale koukám na těch 500 hvězd. Naštěstí mám 300 a zbytek ještě někde vyškrábnu s pomocí trhu a zásob kr a když ani ty mé zásoby nebudou stačit, tak se ještě prodá ten 2,5 tisíce opičího krmiva, ve frontě v mlýnu další 3000. Snad to někdo koupí...
     
    evainfo a blondmary tohle ocenili.
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hermiona84 Plnis ukol, ktery ma byt spusteny az zitra... to se potom holt nesmis jeho funkcnosti resp. nefunkcnosti divit.
     
  6. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    ojojoj ja jsem take dodala zviratka.......a najednou vse zmizelo,doufam ze se vrati zpet
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Hermiona84: úkol byl spuštěn omylem, RT situaci nějako řeší jak to zatím nevíme.

    Obecně, tedy nechápu proč plníte bezhlavě cokoliv co se Vám ve hře objeví. Tento úkol je hlavně pro rozšíření zvěřince a pro získání plánů. Nic jiného neovlivňuje. Zvěřinec z něj nezískáte a jeho upgrade nepořídíte bez vrtaček, které zase pro změnu padají jen ze zvěřince. Takže splnění úkolu samo o sobě je dost bezúčelné.
     
  8. Hermiona84

    Hermiona84 Rádoby autor

    tak by měl RT těm co jsme splnili úkoly zpátky povracet co jsme dodali nebo to nechat tak jak jsme to rozpracovali. Ty chyby se nesmí opakovat:mad:
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Hermiona84,
    asi jsi docela nový hráč, protože délehrající se většinou ujistí, jestli je vše tak jak má být. Již několikrát se stalo, že se něco objevilo předčasně a RT to různě řešilo. Někdy se vložené zboží vrátilo, občas se znovuobjevilo tak, jak bylo splněno a některé věci zůstaly nezměněny, jako např. možnost mletí pro zvířata, která byla zavedena později. Takže nezbývá než počkat, jak to vyřeší tentokrát.
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  11. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Casey27, Lyzarka, ezzra: ve stodole mám zvířátka a šlechtěnce jen ze stonku asi za 500 000 protihodnoty, jen dřevěná kladiva za 30 000, takže žlutý upgrade pro mne tak drahý nebude, jen co dopadají prkna. A na co víc se hodí bílí netopýři nebo hnědá prasata? Nepochybuji, že spousta hráčů má větší zásoby.
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  12. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Xenie6161...nechapem co si stymto vyrokom chcela povedat..ale budis..dalej co ma stym Lyzarka...

    skus si pozornejsie precitat kto co pise a bude to fajn..a nech ti to v stodole pribudaxD

    a nech som ne ni zase mimo temy...tak kazdy si postavi zverinec kto bude chciet a aj ich vylepsenia...;)
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Xenie6161 S chuti bych nacpala do chrtanu zverince i takoveho soba-elfa, ktery podupava zbytecne ve stodole a nepadaji z nej ani ty bobky :D
     
    Naposledy upraveno: 15/6/16
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  14. NOELALA

    NOELALA Zelenáč fóra

    Tak to je gol opět akce co bude trčet v družstvu tolik hvězdiček ,no je to nesmysl,v družstvu je plno nedodělaních akcí proč ?? protože jak zvířata,stromy či rostliny n nejsou kolo štěstí nic nedává a na lístky taky ne,tajemné stáje či sazečky ty dávají jen nepotřebné - prostě smetiště děkuji že jsem se mohla vyzpovídat N.
     
    VivianLive, tydýtková a danielka0000 tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    A jééjda, kolik lidiček už plní a nenechají si ani čas na rozmyšlenou, zda se to vyplatí. Já došla ke stejnému závěru, jako Casey27. A dokonce se mi nechce ani do základní stodoly za hvězdičky. Nějak mne to neoslovilo. Do základu bez vylepšení dám "jen" 4 zvířata, tedy "jen" o 3 místa méně. Za floreny se mi to už vůůůůbec nevyplatí. Ručně je to jen 9 kliknutí navíc. Krmivo se neušetří a vůbec, je to ještě nevzhledné. To i ty neonky se mi líbí víc a vidím na ploše chlívek jako takový. Sice jak píše Lyžařka, dali jsme už daleko víc věcí a to i drahých za malované obrázky. Já např. plno SH za myslím 60 SH, které jsem obdržela za hvězdičkové mince, ale je to jen hra, tak vo co gou. Ale dávat milionové protihodnoty zvířat, za pár vychovaných se opravdu nevyplatí.
    ;)
    Ještě mi nejde na rozum, proč v nových úkolech jsou bedýnky xl a xxl, když údajně z bedýnek nelze získat to, co na vylepšení potřebujeme

    :eek:
     
  16. bubacik23333

    bubacik23333 Zelenáč fóra

    Som vcelku sklamany.lebo som si myslel,ze sa mi potom plocha uvolni na polia a budem moct pestovat viac rastlin.A tiez nemam ani floreny,ani hviezdicky.Zmenili mi slovensku menu na Cesku a som nahrany!!!!!!!!!!!!!!!!!Takze asi do toho nejdem.
     
  17. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    ezzra : v podstatě jsem chtěla říct to, co ty. Tedy, že každý hrajeme po svém. Někdo chová zvířata, někdo pěstuje plodiny, někdo nakupuje a prodává. Pro někoho to bude drahé, pro někoho dokonce zatím nedostupné, někdo o zvěřinec ani nestojí a někdo může do úkolu naházet neprodejné zbytečnosti ze stodoly.
     
    evainfo a ezzra tohle ocenili.
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Ahojte,
    tak mne sa nový zverinec celkom pozdáva (hlavne, že nie je nová plocha - už ďalšiu nechcem ani zadarmo-.-),
    asi si postavím obidva, obložím Johny Citrónami, aby rýchlo napadali vŕtačky:music: a vylepším ich do oranžova8), do haly mám čo nahádzať, bez toho aby ma to nejak veľmi bolelo, napr. také kukučky mám ešte zo starých čias, keď padali z chlievov,
    a na trhu potom boli v tisíckach ks za smiešne sumy
    [​IMG],
    náradia je tiež dosť [​IMG]
    [​IMG], dosiek síce pomenej, ale tie dopadajú,
    príp. otvorím aj bedne v hale a špajzi [​IMG],
    ale s nimi ešte počkám, kým sa dozviem, čo za výrobňu vymysleli pre žaby.

    Hviezdy ma netrápia [​IMG], zatiaľ:D,


    už sa teším, konečne nejaký nový vietor na farme, a ja mám čo robiť, veď mi bude treba z každého po 16 ks - neónových aj ružových chlievov xDxD, a keď zavedú "již brzy" Arboretum a Manufaktúru - tóo len začne zábava,
    a ja sa tu môžem cítíť zase ako nováčik, keď som čakala na každý klinček, o kladivách nehovoriac;).


    Peknú hru Všetkým;).
     
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Ale no tak dámy, člověk tu chvilku není a už se to tu há.. teda diskutuje ,-) Možná jsem se špatně vyjádřil co tím chtěl básník říct. Nejde mně o to že bych neměl zvěř, šlechtěnce, popř krejcary na splnění.... mám toho 3 .... Vím, že jakákoliv akce, úkol nejsou rentabilní a člověk oproti normálnímu stavu farmy ztrácí. Šlo mně o to, jak byla celá věc od RT prezentována.... nedáme vám novou plochu, ale něco co vám ušetří místo a zlepší možnost chovu. Mělo to být něco, co hráči pomůže... takhle to beru jako další (nevýhodný) úkol s neadekvátní odměnou v družstvu, který hráč splní aby ho měl hotov a nebo aby měl zvěřinec do "sbírky". Prostě za mě to není to, co bylo hlásáno a nesplňuje to svůj účel díky požadavkům dodání zvěře (šlechtěnců). Vím, že třeba v Dožínkách toho narvu mnohem víc za "blbou" dekorku, ale tam je to taky jasně dané.... narvy do sudu a vyprázdni stodolu.... :-D
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Za 2,223 mega je zluty upgrade doma... ferrari si za to nekoupim, vic neresim ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.