Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak jsem si ještě na fotbale došla pro těch 10* . Nechtěla jsem je, ale jak tak koukám, i ta trocha se bude hodit. Chybí mi ještě 174 hvězdiček, takže hurá na úkoly. Ale zvěřinec aktivovat zatím nebudu, počkám si, jestli bude stejný počet potřeba i na Arboretum a jestli nebude zajímavější. Tohle se mi zdá drahé (až už 500* nebo 299 fl.).
     
  2. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, no tak mě se to líbí. A musím přiznat, že moc :) Sice se do toho moc zvířat nevejde, ale na to, že jeden barák zabere místo jako jedna stáj, a časem se do toho vejde až 8 chlívků, tak je to super. Stále lepší než nic. Každopádně já jako správný sysel půjdu do obou baráků. Hvězdiček mám 1.800, takže 500 je pro mě v pohodě, a florenů za to sice chtějí hodně, ale řekla bych, že se to vyplatí.
    No, a protože jsem docela líná přemýšlet o tom, které zvíře jak dlouho trvá, tak to prostě vyřeším tak, že barák napěchuju jedním druhem, a až nadělám dost, tak je vyměním. A jak tady někde psala matlafous, tak by se mohly vyplatit ty příšerný neonky, takže ty tam asi půjdou jako první :D
    Každopádně nápad je to dobrý, a remcalové se najdou vždycky všude, takže pokud to bude fungovat, tak za mě RT palec nahoru :)
    Zdravím
     
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já se chci zeptat, jak to bude z vypadávátky z tohoto domku obecně, budou-li padat i ostatní, a při akci třeba i akční padátka?, nebo jen ty vrtačky?. Děkuji za odpověď.
     
    Xenie6161, evainfo a karbar tohle ocenili.
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj fany2020,

    normální padátka vypadávájí z chlévů ve zvěřinci stejně jako by byly na uloženy na běžných plochách a to včetně akčních.
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Dobrý den, tak jsem si to prostudovala až dnes. Hangáry se mi docela líbí, určitě si pořídím, už kvůli novému nářadí. Na zavřená zvířátka si zvykneme, stejně jak na jiné změny a kvanta míst v jednom zvěřinci jsem asi nečekala :) ... na ploše mám většinou novinky a mám je dost dlouho :p .. nejdříve na prodej a potom dělám zásoby a to i při akcích. Takže zvěřinec vítám, mi ušetří místa hlavně při akcích a čím rychleji budou upgrady, tím rychleji mě to začne víc bavit xD. Bych chtěla oba zvěřince :p .. nářadí mám hooodně, hvězdiček méně, ale jako správná farmářka si to nenechám ujít :D ..
     
  6. aorere

    aorere Perspektivní autor

    Tak určitě do toho půjdu, alespoň nebudu muset pořád bourat chlévy a pak je zase dávat zpět. Uvidíme co z toho vyleze a jak se to osvědčí. Jen ty prkna pořád docházejí, škoda, že nejde dodat cihla, taška nebo hřebík, toho je habaděj a nevím co s tím. [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG]
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zdravím. Po včerejším OFI jsem si nechal čas na "rozležení" a nechtěl dělat ukvapený názor. Ale ať se na to dívám a přemýšlím stále dokola, tak mě napadá jen jeden názor: Dobrý nápad, který nám dal nějakou naději.... špatné provedení, které to vše úplně zazdilo a protiřečí si s původní myšlenkou proč zavádět zvěřinec. Nemám problém s aktivací za hvězdy ani s cenou za FL. Ale co absolutně nechápu je způsob rozšiřování.... hledám jediný důvod proč rozšiřovat a nic mě nenapadá. Kdyby bylo rozšíření dále za hvězdy... tak OK. Je to nějaký vedlejší "produkt", který získáváme za svou aktivitu ve hře, nebo rozšiřování jen nářadím (také padá za aktivitu) tak jak je v druhém úkolu, ale dodávat zvířata popř šlechtěnce? Přece chci zvěřinec, protože mám málo místa na chlévy a tím pádem i málo zvěře ,-) Takže buď nakoupím zvířata a to si je mohu rovnou nechat a nemusím mít zvěřinec a nebo tam dám šlechtěnce. Ale pokud ty šlechtěnce prodám, tak si ty zvířata zase mohu koupit a nepotřebuju zvěřinec. Jen tak orientačně jsem si udělal pár propočtů a nějaká návratnost vloženého je cca 5-6let využívání zvěřince :-D Základ asi aktivuji, ale vylepšení ani náhodou..... jo kdyby to bylo třeba 300+150+150 hvězd a nebo rozšiřovací úkol jen na nářadí tak OK. Takhle děkuji nechci ,-)
     
  8. slootr

    slootr Baron fóra

    Taky jsem si to všechno pročetl a asi to zkusím, uvidíme. Hvězd je dost, co s tím dalším úkolem, to uvidím. Sice je z toho víc místa pro chlívky, ale zase se musí napěstovat vše potřebné na krmení... Jistě, bude na to o fous víc místa, ale teprve až vyzkouším, tak se rozhodnu. Podívám se, kolik mám ve stodole zvěře a šlechtěnců co padaj z nebe (myslím z řádků v nebi) a z obr chlívů. Třeba jich bude dost :)
     
  9. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Půjde Zvěřinec posílat nebo vyměňovat?
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    filiphromek1 Obavam se, ze kdyby sel posilat, pozbyvalo by to omezeni na 2 ks vyznam.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj filiphromek1,

    tvá otázka je nezodpověditelná, dokud nebude nějaká akce OaD tak ti bohužel na tohle neodpovím, ale spíše si myslím že ne. Navíc jej nerozšíříš.
     
  12. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    hvězdiček je dost, ale nemohu najít patřičnou runu na stromu
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    pavelkohl1: až 16.6. tedy zítra.
     
  14. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Casey27....dobre si to napisal,,navratnost za 5-6 rokov...ja uz len stale uvazujem ci by tie nase farmy nemali byt zahrnute aj do zavetu dedicnostixD,lebo tak investujes a dedici to budu dalej zveladovatxDa dostanu aj navratnost,,

    ale zaklad si aj ja aktivujem za tych 500 hviezd a nazdar....radsej budem zarabat na trhu za tie slachtence co dam predat a potom bude zveri habadej co nakupim a netreba mi ani zverinec a uz vobec nie krmivo:p

    a to som ne ni pesimista...hlavne som realista..naco sa trapit s niecim co sa da dosiahnut jednoduchsie:p
     
  15. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    promiň ztratila jsem se v čase
     
  16. domculik10

    domculik10 Pisálek fóra

    tak toto je vynikajuci napad :D ale vazne aj podla mna za to pytaju dost vela :( a este ked sa zobere do uvahy ze sa tam da dat maximalne 8 zvierat....keby sa aspon dali viackrat kupit....no nic....ale napad bol dost dobry....:)
     
    evainfo a blondmary tohle ocenili.
  17. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Objevil se mi už v družstvu úkol Zvěřinec (myslela jsem, že bude zaveden také až zítra), do prvního úkolu šly zvířata dodávat,ale nářadí do druhého úkolu se mi nepřičte.
    EDIT: Tak úkol již z družstva zmizel a tím i mí dodaní šlechtěnci :(
     
  18. Karimaka

    Karimaka Rádoby autor

    Dotaz: Plním úkol v družstvu a nebere mi to u úkolu 1. druhou pozici....to stejné u úkolu 2. - ...První pozice splněné, ale druhou nelze doplnit zbožím, pročpak? Restartovala jsem hru, znovu se přihlásila 2x....a nic...V 1. mi na druhé pozici chybí dodat 200 bodů....ve2. mi chybí 1 bod...a nebere mi to ani v případě, že tratím přebývající hodnotu...díky za odpověď...

    P.S. - a mám šlechtěnce v háji......úkol již také v družstvu nevidím, ale je toho fuč za půl mega...:oops:
     
    Naposledy upraveno: 15/6/16
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  19. sandra8053

    sandra8053 Pisálek fóra

    mam stejny dotaz zacala sem plnit ukol zverinec ,nejake slechtence dosadila a pak se ukol ztratil?vrati se mi zvirata zpet?
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    úkol se objevil v Družstvu omylem. RT situaci řeší, více informací prozatím nemáme.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.