Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: no jak komu to vychází, mě se přeskoky nedaří ani mimo BB, tak už to nezkouším, vyjde mě to vždy moc draho, vyšší šlechtěnci padají do černé díry ...
     
  2. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

  3. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    monsaf, matlafous a medvánek: díky všem za rady a vlastní zkušenosti. je to prostě risk. asi to zkusím a dám vědět ;)
    jinak monsaf blahopřeju ke zlaté ovečce :pxDxDxD


    EDIT: no, medvánku, tak to vypadá, že jsem na tom podobně jako ty. tak jsem to zkusila a z květinového pštrosa jsem vyšlechtila čtyři normální a jednoho emu :cry:
    párkrát to ještě zkusím a uvidím :music:

    EDIT 2: tak jsem to zkusila znovu a dvakrát úspěch xDxDa jednou se mi alespoň vrátil ten samý šlechtěnec :D
     
    Naposledy upraveno: 14/7/16
    petaM2001, matlafous123 a monsaf tohle ocenili.
  4. cedrika2627

    cedrika2627 Rádoby autor

    tak, tedy jsem zklamaná, mám zvěřince a vrtačky ne a ne padat!!!
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Taky jsem to zkusila, no a takhle to dopadlo (zase):
    [​IMG]
    A vrtačka taky nic, ale začíná mi to být nějak fuk -.-
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké ráno i když opět deštivé,po delší době jsem koukla jestli nějaká vrtačka nevypadla.Překvápko se nekoná,kde nic tu nic a ani mi to nevadí ať si je nechají i tak mi pomohli,mám více místa:)Aspoň vím,že na ta jejich lákadla vč, kola štěstí nemám reagovat ,on se někdo najde kdo jim za mě korunky nacpe:)Jinak bychom nemohli farmařit:)
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Asi je RT členem cechu dentistů - bez vrtaček se neobejdou a jako správný cech nemohou mít zájem o konkurenci => nedostatek vrtaček v podhradí...
     
  8. Trimeresurus

    Trimeresurus Zelenáč fóra

    Ahoj,
    právě jsem dosáhl na zvěřinec a musím říci - je to zas pěkná kulišárna. 500 hvězd není úplně snadné nazbírat, ale co...dal jsem. Dodání všeho možného za mraky bodů či peněz - dobrý...ale za tohle vše jen 4 místa na chlívky - to je trochu málo....jsem dost zklamaný.
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Trimeresurus Dodavat do ukolu na zakladni verzi zverince nic nemusis (to je az otazka dalsich upgradu) a pokud jsi zklamany "jen" ze 4 mist na chlivky, mozna si priste lepe prostudujes, do ceho investujes, aby se ti to uz nestavalo! Chybami se clovek uci! ;)
     
  10. marcelkakaka

    marcelkakaka Zelenáč fóra

    Ahojky všem farmářům, mám zvěřinec už prakticky od začátku akce ,ale zatím nevypadla ani jedna vrtačka. Tak nevím - není to podpultové zboží ? Tak uvidím,třeba začnou padat od úplňku nebo od nového měsíce nebo napřesrok. Trpělivost je moje silná stránka ...
     
  11. .žožo802.

    .žožo802. Zelenáč fóra

    Ahojky chem sa opýtať ked si aktivujem zverinec na strome mudrosti musim si aktivovat ešte niečo potom ?? alebo ako to je ?? o_O musím si aktivovať ako keby niaky další stupen toho zverinca?? o_O
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj .žožo802., v inom vlákne, kde si sa pýtal na zverinec som ti dala link. Ak si zverinec aktivuješ na strome múdrosti nemusíš už nič aktivovať, nájdeš ho v inventári medzi chlievmi a môžeš si ho rovno dať na plochu.
    Ak by si ho chcel potom upgradovať (rozširovať), tam už je potreba získať vŕtačky a stavebné plány.
    Viac vo FAQ Zvěřinec a jeho upgrady
    Peknú hru prajem
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  13. hansicek

    hansicek Expert fóra

    neviem, ale zacinam mat pocit ze co sa tyka pravdepodobnosti vypadavania vrtaciek tak asi soudruzi z NDR udelali nekde chybu - neverim totiz ze toto bol zamer (za 2 tyzdne 6 vrtaciek pre min. 100 hracov)
    Ono na "nevypadnutelnost"staci ak je pravdepodobnost vypadnutia vrtacky taka ista ako pravdepodobnost vypadnutia hocakeho vzacnejsieho naradia, napr. nadrze na kvapky pre chameleonov. Sice matematicky je rovnaka, ale treba brat na zretel aj to, ze pri nadrzi na kvapky sa pravdepodobnost pocita z kazdeho jedneho policka(vypadava zo vsetkeho), takze pri jednom zbere mame cca 690 pokusov na vypadnutie, tak pri zverinci je to pri jednom zbere iba 1(max.6). Z toho vyplyva, ze aj ked su ciselne pravdepodobnosti rovnake, realne je pravdepodobnost vypadnutia vrtacky 690x mensia.
     
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, vše je v pořádku a takhle to od začátku plánovali, kontroly si dělali na základě hlášení všech herních fór několikrát.
    Vrtačka je zjevně nadstandard a nadále tomu tak bude.
    danda

    PS: nemám a nečekám na ní a světe div se, stále žiju

    PS ajtyk: a stoupl sis už do té nekončné fronty na vrtačku? :) pokud ne, tak za mnou už jsou dobré 2 miliony taky hrajících a platících hráčů ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/7/16
  15. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Dando,
    hihihi, u mne taky všechno ok,
    na základě mého průzkumu,
    začínám uvažovat, že zařadím platby v Kč,
    také za zjevný nadstandard,
    aby bylo co hlásit
    :D:D
    PS: platím a světe div se, stále se chechtám
     
    danda-vnovis, petaM2001 a milostivas tohle ocenili.
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nazdárek vespolek tak včera to byl měsíc co máme zvěřinec k dispozici.tak jsem si říkal že jedna vrtačka by mohla vyskočit ale stav je stále na nule :pxDxD:music::cry:


    matlafous123 -říkáš 7 dobrá tedy;)
     
    Naposledy upraveno: 17/7/16
    kometak96 a Mahira72 tohle ocenili.
  17. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj všem farmářům!Ani mě se nepoštěstilo a za celý měsíc žádná vrtačka...Přitom jsem v družstvu dodala neuvěřitelné množství šlechtěnců,rostlin,nářadí,aby se chov mohl rozšířit.Nakonec,to každý tady z nás.A k čemu to?Zajímalo by mě,jestli někdo aspoň jednu vrtačku obdržel....Bez toho,aby nakupoval za peníze bedny.
    Hodně štěstí a krásnou neděli! :music:
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    rosnička007 - z beden vrtačka nevypadne, tam není, je to uvedeno i v ofiku, vrtačky padají jen z toho zvěřince, arboreta a obr-výrobny, několik jich fakt už vypadlo, na fóru se ozvalo zatím tuším sedm hráčů, že již vrtačku mají - já mám stále 0 :)
     
    DANKA722, Ria30. a petaM2001 tohle ocenili.
  19. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Jo,jo vím,že jen z obr výrobny,zvěřince,arboreta...ale taky jsem stále na 0. Ale děkuji Medvánku.;):)
     
  20. .žožo802.

    .žožo802. Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Ria30. dakujem za odpoved:)

    ja by som sa chcela ešte opýtať že či môžem mať viac zverincov naraz??o_O
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/7/16
    Ria30. tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.