Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Nedá mi to a musím vstoupit do debaty mezi Pajda361 a Samec (asi riskuji, že mi Samec "utrhne hlavu"). Celá ta debata mi připadá úplně zbytečná. Vždyť je to jenom hra (a myslím si, že senzační). A jestli dostanu vrtačku zítra nebo za měsíc, není vůbec důležité. Fakt jsou v životě důležitější věci.
    Pajda361: obdivuji Tvou trpělivost
     
  2. paeij

    paeij Rádoby autor

    Nevrtám, nevrtám, ale vrtal bych. Bohužel pořád nemám čím ......:mad:
     
    milostivas, petaM2001 a Xenie6161 tohle ocenili.
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pajdo, také si pamatuji. že rukavička byla i na kole štěstí a stále je nedostatečným vypadávátkem, dnes již nahrazeným papouščím stromem.Provedla jsem také" soukromý "test, z nasyslených 3 beden xl, 8 beden beden xxl a 9000 nářadí z domků pro drůbež vypadla jedna - jediná- rukavička a tak jsem je ani nezaokrouhlila na 30, ale pouze na 29. Když to bude padat podobným tempem i u vrtaček, stačí kontrolovat stav jednou za půl roku:) a že nebudu mít vylepšení hned, nevadí. A jestli měl někdo představu,kolik chlívků a výroben do vylepšených baráčků během pár dnů nacpe, tak si ani nechci představovat co by to udělalo s trhem Pár kolapsů jsme tady už zažili. S vyjímkou arboreta, přece jenom 6 stromků je malá úspora, tak ostatní považuji za +.

    Edit:38, ze 74 pohopolí s vyšlechtěnou růží a poprvé využitým bonusem na vypadávání rukaviček jich přibylo 9. Nešlo by podobný bonus na vrtačky do skleníku zavést?:)
     
    Naposledy upraveno: 7/7/16
  4. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    Ahoj, mám všechny tři domky z hvězdiček a doufala jsem také, že se mi zvýší možnost vypadnutí vrtačky, ale zatím 0. Tak se chci zeptat, zda už někdo splnil úkoly v družstvu na ty tři barevné plány, které jsou také nutné pro vylepšení a už má i třeba nějakou vrtačku.
    Když to tady srovnáváte se zachycovačem pírek, tak to snad ani nejde, ne? Ostatní vypadávátka, resp. materiál padá ze všeho, ale vrtačka bude jen z těchto tří domků.
    Zkusím se do této diskuse zapojit za zhruba 50 dní (po 50 sklizních..):D a uvidím. Hezkou hru
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    letadlo21.... - mám všechny tři budovy za hvězdičky i za floreny, tj. mám těch budov celkem 6, mám k nim splněné všechny úkoly v družstvu, tj. mám všechny stavební plány, denně poctivě sklízím a výsledek? počet vrtaček = 0 xD
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, též mám 3 skladiště na ploše a nic se nekoná. Možná si systém myslí, že jsme příliš movití a vrtačku nepotřebujeme a obdarovává chudší farmáře. :)
    Kdoví

    danda
    PS: stav 0 vrtaček, pokorně čekám na přísun, až na mě přijde řada
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    petaM2001, matlafous123 a farmík84 tohle ocenili.
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Dando - jsem chudší farmář a do zdi taky zatloukám jen hřebíky (ale peru tam stovky ring, ať to drží). Než si taky vrtnu, budu mít nejspíš fousy :(
     
    Naposledy upraveno: 12/7/16
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Já už vrtačky neřeším - prostě nejsou a jestli mi ty baráky bez údržby zchátrají a spadnou, nové pořizovat nebudu 8):D
     
  10. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    Díky všem za odpověď, sice mne nepotěšila....... 8);)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  11. kuna_name

    kuna_name Zelenáč fóra

    Sláva, vrtačky skutečně existují. Právě jsem získal první :).
    Mám dva zvěřince na lesní mýtince a v nich ryby a labutě. Arboretum ani výrobny nemám.
    A úkol se stavebními plány začnu plnit až jich budu mít všech šest :)

    A abych nezapomněl. Prémiový hráč nejsem, stačí že jednou za měsíc kupuji ve slevě kombajn a mlýn.
     
    Naposledy upraveno: 9/7/16
  12. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Dala som si do Zverinca liahne pštrosích vajec aj ked mám ružové a červené nedajú sa mi dať dnu len základné PREČO?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Ahoj Drevulka
    A co se třeba podívat do faq k výrobně ? Je to tam vše hezky vysvětleno a taky video návod jak vložit upgrade do výrobny ...
     
    Naposledy upraveno: 9/7/16
    evainfo, Drevulka a petaM2001 tohle ocenili.
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    sumasumárum jesli jsem se nepřehlédl tak už máme 6 (slovy šestou)přiznanou vrtačku což je superxDxDxDxD:wuerg::wuerg::wuerg:
     
  15. dibla

    dibla Pisálek fóra

    Zdravím farmáře a moc se omlouvám za neznalost názvosloví. ale moc prosím : co je tulidomek? Děkuji za rychlou odpověď abych mohla ještě plnit úkol. Dibla
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj dibla,

    tulidomek = chovná ohrada, tedy někdo tím může myslet i jen jeden slot v chovné ohradě.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  17. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    hlásím,že taky nemám ani jednu vrtačku :) mám dva chovné domky,dva výrobní a jedno arboretum... a ... nic... nevrtám s vámi... :) co se týče rukaviček jak tu bylo zmíněno tak za asi pět let hry jich mám 18 a výrobnu na papouščí pírka jsem nestavěla :) pokud vrtačky půjdou také tímto tempem snad alespoň mí dědicové budou moci rozšiřovat xD xD
     
  18. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    GordonSargent

    Zachycovač pírek je skutečně nedostatkové a díky stromu již nepotřebné zboží. By do hry zaveden tuším v červenci 2011. Za tu dobu , tedy za cca 5 let mě napadalo 27 zachycovačů, tedy 5,4 zachycovače ročně. Takže u mne v průměru je možné postavit 5 výroben pírek ročně.
    Pokud by vrtačky měly padat stejnou rychlostí jako zachycovače, mohla bych dosáhnout na prvý upgrade v roce 2022 a v roce 2034 druhý upgrade prvého zvěřince. V roce 2052 bych potom měla upgradované oba zvěřince a nadšeně bych mohla zahájit práce třeba na arboretu. Zatím to vypadá, že taková prognóza není daleko od pravdy.
    Přitom za plány jen zvěřince jsem dala protihodnotu 3 nejlepších šlechtěnců v ceně mého trhu za cca 100 mil KR, spíš více, plody stromů a nářadí nepočítám a tato vložená hodnota bude značnou část doby čekání nevyužita.
    8)xD
     
    Naposledy upraveno: 11/7/16
  19. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Bella74 ďakujem za odpoveď, taká múdra som aj ja, viem čítať. Ked však chcem tam dodať ružovú výrobňu vajec a kliknem na základnú tak sa mi vôbec nezobrazí,že ju mám. Ten návod čo píšu FAQ som preštudovala ale aj tak ked dodržujem všetky pokyny nedajú sa mi tam vložiť. Niekde robím chybu ale KDE? Ďakujuem za radu.
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ajtyk - já jsem naštěstí do úkolu žádné šlechtěnce nenacpala, bo jich zas tolik nemám. Ale do roku 2022 určitě nějaké nastřádám a pak půjde rozšiřování jako po másle :DxDxD Tož se jdu těšit :eek:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.